Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çok küçük göğüsler hakkında paylaşım alanı

merhaba bende sizlerle aynı dertten muzdaripim ... loneliness_1986 k.ü.ç işe yaradığını sölüyorsun deneyeceğim ..ama başka bir arkadasımızın krem tavsiyesini de kullanırım diyorsun madem k.ü.ç işe yaryor ayruca kremi niçin sordun canım aklım karıstı benim kestane kebab bi ara cevap

k.ü.ç. bende gerçekten inanılmaz işe yaradı yazın tatile gidecez eşimle inşallah yaza kadar ne kadar büyürlerse o kadar iyi olur canımcııııııııım zaten k.ü.ç. den memnunum ama biraz hızlandırmakta fayda var diye düşündüm...jeyyar

ben küçün içine keten tohumu kattım 1 hataya yakın bi zamandır yiyorum. daha önce 1 Ay kadar kullanmıstım ama sonra beklediğim kadar bi etki göremeyince bıraktım. bu sefer 2-3 ay kullanacam. artık ise yaramazsa bi daha kullanmam.

ARKADAŞLAR,

Yazılarınızı okudum, ne demek göğüslerimden utanıyorum, eşimden utanıyorum, lütfen yapmayın, her beden kutsaldır bir kere, ufak tefek kusurlarımız elbette olacaktır bunlarda bizi sevimli yapan taraflarımız, eşimiz dört dörtlük bir bedene mi sahip yada göğüsler büyük olunca herşey tamam mı oluyor? Kendinizi eksik hissediyorsanız şunu sorun büyük göğüslere sahip olmak yerine parmağınızı kesermiydiniz? Bedeninizi sevin. Sizi bu dünyada vareden şey odur.
Bu ilk aşama bundan sonra eğer göğüslerimin daha büyük olmasını istiyorum derseniz o zaman yapacağınız şudur yüzde yüz etkili breast gain i en az 3 ay düzenli kullanın derim. Benim de göğüslerim küçüktü Ağustos 2007 de breast gain kullanmaya başladım ve iki ay düzenli kullandım kara üzüm çekirdeği ekstresi ile beraber, artık göğüslerimin eskiye oranla daha dolgun göründüğünü söyleyebilirim. İki aydan sonra hiç kullanmadım ve en ufak bir geri dönüş olmadı. Şuanda yine sipariş verdim ve bir iki ay daha kullanmayı düşünüyorum.
Kendinizi daha iyi hissedecekseniz en az %90 etkili hiç bir yan etkisini de görmedim. Her gün iki tableti aynı saatte bol su ile almaya özen gösterdim, sabah ve akşam bol su ile öğütülmüş kara üzüm çekirdeği aldım o kadar.
Kendimizi sevelim ama daha iyi görünmek için uğraşalım.
SEVGİLER HEPİNİZE

ben küç ve arısütü poleni yemege basladıktan sonra 1,5 kilo aldım. ama ondan mı acaba bilmiyorum

kızlaaaar :teytey:

ben bunu da denesem mi acabaaaa?

If you want to use a massage oil, the following mixture has been reported to produce great results in increasing the size of the breasts. Mix 9 drops of geranium oil with 16 drops of Ylang Ylang oil in a base of 50 ml of almond oil. Rub this into your breasts twice a day either during your massage or separately.

yani diyo ki 9 damla itir yagi 16 damla Ylang Ylang yagi ve 50 ml badem yagi... gunde 2 kere masaj yapiyoruz...

ya vakti olan bi arkadasimiz tum yaziyi ingilizceye cevirse ya CADIARZU Şeniz

Son düzenleme:
kızlaaaar :teytey:

ben bunu da denesem mi acabaaaa?

http://naturalremedysite.blogspot.com/2007/11/increase-cup-size-in-30-days-with.html

If you want to use a massage oil, the following mixture has been reported to produce great results in increasing the size of the breasts. Mix 9 drops of geranium oil with 16 drops of Ylang Ylang oil in a base of 50 ml of almond oil. Rub this into your breasts twice a day either during your massage or separately.

yani diyo ki 9 damla itir yagi 16 damla Ylang Ylang yagi ve 50 ml badem yagi... gunde 2 kere masaj yapiyoruz...

ya vakti olan bi arkadasimiz tum yaziyi ingilizceye cevirse ya CADIARZU Şeniz

özge süpersin :hooray:hakikaten birisi bu yazıları lütfen türkçeye çevirsin:enbuyukkk:

gürzecim ne demek :1hug: hersey bizim icin a.s. ben bu itir yagini bir bulgar sitesi forumunda da okumustum 2 sene evveldi... bulgar kadinlari itir, gul yagi (ama bulgaristanda cikarilan bi tur imis) karistirip genckizlara surerlermis gogusleri dolgun olsun diye... enteresan CADIARZU gene karsima cikti :icecream:

anim bilgin icin cok cok tsk ederim ama istersen yazina degisikik yap su linki hemen sil. site kurallari bozuluyor cunki, bi de bu konu silinmesin lutfen., site kurallarina dikkat edelim lutfen

Son düzenleme:
arkadaşlar ben bugünden itibaren avonun silikonlu vede gliserinli el kremini kullanmaya başlıyorum malum bölgeye:roflol:birde keten tohumu+küç karışımına başlıyorum hadi hayırlısılaelaelaelaelae:dance:

arkadaşlar ben bugünden itibaren avonun silikonlu vede gliserinli el kremini kullanmaya başlıyorum malum bölgeye:roflol:birde keten tohumu+küç karışımına başlıyorum hadi hayırlısılaelaelaelaelae:dance:

aaa şaka mı yaptın gürze? :uhm: yoksa var mi bi faydasi :dance:

benim amacim ari sutu kuc bira mayasi ile buyuyen memisleri 1 beden daha buyutebilmek de... o zaman kim tutar beni... :hooray: hiheeeeyyyyttt!!! :teytey:

ben de göğüslerimden dolayı çoook mutsuzum...çocuk doğurunca temelli çekti ...göğüs büyütücü kremlerden kullanan ve memnun olan yok mu aranızda,

aaa şaka mı yaptın gürze? :uhm: yoksa var mi bi faydasi :dance:

benim amacim ari sutu kuc bira mayasi ile buyuyen memisleri 1 beden daha buyutebilmek de... o zaman kim tutar beni... :hooray: hiheeeeyyyyttt!!! :teytey:

yok kıs ne şakası:dance:avonun iyi gelip gelmediğini bilmiyorum deneyeceğim sadece actibreast bitti napalım:sm_confused:bende elime krem sürerken bide baktım kremin üstünde SİLİKON yazıyo:1shok::roflol:bi kullanayım dedim nolcekki....kıs bana bak arı sütü bira mayası büyüttümü seninkileri:uhm:ben keten tohumunu zayıflamak için kullanıyorum meğersem östrojende içeriyormuş içine küçte katayım dedim o kadar yanea.sinşallah olur canım inaşşalaaaahhhhhhhhhh amiiiiiiiiiiiin:

ben de göğüslerimden dolayı çoook mutsuzum...çocuk doğurunca temelli çekti ...göğüs büyütücü kremlerden kullanan ve memnun olan yok mu aranızda,

canım merhaba hoşgeldin aramızaa.s ebru19 isimli bir arkadaşımız var oda evli ve göğüsleri küçük bizim gibi oda actibreast kullandı vede çok güzel sonuçlar aldı...bizden daha desem daha iyi olacak sanırıma.sdoğum yapan bayanlarda daha etkili tavsiye ederim bende 1 ayda 4.5 cm büyüme oldu canım bilginea.s.sitesinden inceleyebilirsina.s

23 gündür Actibreast kullanıyorum 2-3 güne kadar biter ve 12 gündür küç yiyorum. dolgunlasma oldu ama hala büyüdü diyemem. küçe 2 ay daha devam edecem ama krem cok pahalı baska altarnatifler bakıyorum

kızlar ben su gögüsler yüzünden inanın cok mutsuzum ya kullanıpta faydasını gördüğünüz bişey varsa ne olur yazın..

dua et 85 kapriscim benim 80 di cocuktan sonra artık gögüs yok: ) ya valla kafayı yiyicem su albers falan işe yaradığına emin olsam alıcam ama kesin bişey diyende yok ah ah...

X