çok merak ediyorum bi bakabilir misiniz

öncelikle bu derece sıkıntılı süreçten geçmene üzüldüm ama her şey Allah'tan öyle düşünmek lazım, biz ne kadar istesek de Rabbim nasip etmezse bizim yapabileceğimiz bir şey kalmıyor her şey vaktinde ve hayırlı olanla güzeldir. Ne güzel hamile kalmışsın bu sürece kadar geçen her zaman senin imtihanın olmuş ama meyvesini almışsın. Ben daha yeni gebelik düşünmeye başladım kafamdaki sorulardan kurtulmak istedim doktor bi engel değil sıkı takip altında olmalısın dedi değerlerim de normal çıktı ilacımı zamanında ve düzenli kullanıyorum bakalım hayırlısı bekleyip göreceğim :)
Hakkında hayırlısı olsun inş 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Merhaba aranıza yeni katıldım:) Araştırdığım tüm konu başlıklarında net olarak aradığımı bulamadım çünkü soru başka cevaplar başka yöne kaymış.Benim öğrenmek istediğim şu, 2 gün önce adet olmam gerekirken olmadım dün tahlil yaptırdım ve gebelik çıkmadı. Bu arada adet belirtilerime dair hiçbir şey yok bende,önceden göğüslerim şişer ve acırdı ama o da olmadı gergin hissi bile yok. Adet olmam gereken gün ve dün karnım ağrıdı normalde olmazdı ancak adet olmadım. Geç döllenme olabilir mi? Adet gecikmesinden sonra kanda negatif sonuç alıp, daha sonra yine kan testi yaptırıp hamile olan var mı?
Merhaba siz bu tarihte hamilemiymişiniz?

Merhaba siz bu tarihte hamilemiymişiniz?
Evet bende merak ettim sonuc neymis ?
Merhaba, hayır o zaman hamile değilmişim. 2020 Aralık’ta hamile olduğumu öğrendim :) neredeyse bir yıl uğraştım ama çok şükür şimdi hamileyim hem de ikizlere 🥰 eğer belirtiler için sorduysanız şöyle söyleyim ben her ay belirti aradım ama inanın adet gecikmesinden başka hiçbir belirti olmuyor ben en son yine adet olacağım sanıyordum o yüzden idrar testi bile yapmadım 4.gün gecikince kan testim pozitif çıktı. Diğer bahsedilen belirtiler hep adet geçtikten sonra oluyor.

X