Çok pişmanım ve ne yapmalıyım

Asosyal biri olumlu dönüş almayacağını kestirdiği birine yanaşmaz. Adam asosyalse sohbet başlatan taraf o değil.
Konu sahibi arayıştaymış belli ki. Böylelerine de hiç acımıyorum. Bizim bir tadınığın kızı vardu kapıya gelen kargocuya bile iş atıyor diyorlardı. Bu da onun gibi bence. Kocası çok ilgili iyi biri olsa da durum değişmezmiş gibi geldi

Ben kendi yaptığım çirkinliği savunmuyorum..
Ama o koca dediğiniz adam bana hayatı zehir edip dışarıya ve aileme melek gibi
Adam sana hayatı zehir etti, ayrılmak yerine başka adamlarla görüşmeyi tercih ettin.

Koca dediğin adam yani senin nikahlı kocan öğrenirse ne yapar düşündün mü hiç? Ya görüştüğün kişi video aldıysa eşine atarsa?

İntiharın eşiğine geleceğiz bi durum yok.
Aslında eşinize duyduğunuz bir vicdan azabından ziyade kendi değerlerinizi kirletme ile alakalı konu.

Bakış açınızı değiştirin .Olayı düşünmeyin ,hayal etmeyin ,gözünüzde canlandırmayın .

İnançlı iseniz tövbe ile ruhunuza terapi yapın .
Aldığım en iyi yorum teşekkür ederim, zaten tevbe ettim, adamı bıraktım.
Senelerdir benle ilgilenmeyen nereye gittiği belli olmayan bir kocam var.
Evet bu beni aklamaz.
Ama kadın bir hata işlediği zaman iki katı aşağılanır.

Adam sana hayatı zehir etti, ayrılmak yerine başka adamlarla görüşmeyi tercih ettin.

Koca dediğin adam yani senin nikahlı kocan öğrenirse ne yapar düşündün mü hiç? Ya görüştüğün kişi video aldıysa eşine atarsa?
Adresimi ve eşimi bilmiyor tanımıyor..
Umarım videoya almamıştır bunu kaldıramam

Herkes oğlunuzdan bahsetmiş ama 12 yaşında bir kızınız da var yazdığınıza göre. O öğrense bunu hiç mi utanmazsınız mesela. Hani ilgili anneyim demişsiniz ya. İstediğiniz kadar ilgili olun. 12 yaşında bir çocuk için bunu öğrenmek tarvma değil mi

Konu sahibi arayıştaymış belli ki. Böylelerine de hiç acımıyorum. Bizim bir tadınığın kızı vardu kapıya gelen kargocuya bile iş atıyor diyorlardı. Bu da onun gibi bence. Kocası çok ilgili iyi biri olsa da durum değişmezmiş gibi geldi
Ne kadar kolay da linç ediyorsunuz..
Ama ne kadar yazsam da zaten anlatamam.
İlk defa böyle bir şey yaşadım ve pişmanım intiharı denedim vazgeçtim.
Kendimi acındırmıyorum.
İçimi dökecek kimsem yoktu

Adresimi ve eşimi bilmiyor tanımıyor..
Umarım videoya almamıştır bunu kaldıramam
Tanımadığın insanlara güvenmen komik bir durum.
Yoldan geçen adam numaranı istiyor veriyorsun , nerede seviştin emin misin video almadığına?
Ya adam seni takip ettiyse, 1 hafta sonra gel birlikte olalım der sen gitmezsen kapıya dayanırsa ne yapacaksın?

Ya inşallah gece gece kafa buluyorsundur bizimle.

Ne kadar kolay da linç ediyorsunuz..
Ama ne kadar yazsam da zaten anlatamam.
İlk defa böyle bir şey yaşadım ve pişmanım intiharı denedim vazgeçtim.
Kendimi acındırmıyorum.
İçimi dökecek kimsem yoktu
Ay kusura bakmaaa kocasını yoldan geçen adamla aldatan kadını linç ettiğim için özür dilerim

Çok eleştiri alacağımı çok kınanacağımı bilerek soruyorum. 13 sene önce görücü usulü evlenmiş, 12 yaşında kızı ve 4 yaşinda hafif dereceli otizmli oğlum olan gayet derecede tesettürlü bir bayanım. Ailemin din baskısıyla liseyi zor okumuş, istediği mesleğe kavuşamamış ve istediği hayatı yaşayamamış biriyim Evliliğim ilk başlarda iyi kötü gitse de eşimin anlayışsızlığı ve ailesinin kötülüğünden uzun zaman depresyona girdiğim ve hastalıkla boğuştuğum oldu, ve hala da tam toparlanmadım. Eşimle oğlum doğduktan sonra özel hayatımız sıfıra yakın ve bir senedir hiç yok ve ayrı yatıyoruz. Oğlumdan önce de çokkk zayıftı zaten. Bundan 2.5 ay önce yolda benden genç bekar bir adam numaramı istedi. Ben erkeklerle normalde sadece mecburiyetten konuşan biriydim. Ama o adam çok ilgimi çekti, mesajlaştık gizlice buluştuk öptük sarıldık derken, bir evde 4 kez buluşup beraber olduk. Ama sonra bu iş bana vicdanen ağır geldi ve 2 hafta önce ayrıldık gibi, ama söz verdik numaraları silemedik yine de. Ve ben anladım ki benim ki müthiş bir duygusal boşlukmuş. Evet ben işlediğim günahın farkındayım. Eşimden boşansam otizmli oğlumun yükünü tek başına kaldıracağım, evli kalsam hem aldatmanın vicdan azabına hem sevmediğim kaba, anlayışsız eşime nasıl katlanacağım
Yoldan geçerken kim kimden telefon istiyor ? Uyduruk bir hikaye yazacaksiniz bari mantıklı yazın.internette tanistin büyük ihtimalle. Ben buluşup seviştiğine inanıyorum beklenir sizden, herkesten.

Maşallah elin adamıyla buluşup sevişirken 4 yaşındaki otizmli çocugun nerdeydi ? Ona zaman bulmuşsun.simdi mi bosanirsam sorumluluk kalacak diye korkuyorsun. Çok fedakarmis gibi peh!

Tecavuz sonucu old demişsin hiç mi korunma yönteminden haberdar değilsin ? Hadi kondom taktiramadin hap ,iğne , spiral, ulan herşeyi geçtim bir ella hap da alamadın mı ?

Jilet kullanacaktım çocuklarım aklıma geldi
Zaten öldürecek kadar derin atamazdin. Ya bu olayı unut edebinle adabinla anne gibi çocuklarınla ilgilen ,ya da "yok ben duramıyorum o tadı aldım birakamiyorum" (ki öyle olacak emin ol )diyorsan da insan gibi boşan. Kocan duyarsa jilete ihtiyacın kalmaz. Haberlere çıkarsın.

Yazım dili ve ifade şekliniz liseyi zar zor bitiren birine hiç benzemiyor.

X