Çok sık ve ince tüylerim var. Lazerciler ince tüye atış yapmayız diyor. Napmalıyım?

lazanyasever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
39
2
20
Birkaç deneme atışı yaptırdım dekolte bölgesine etkisi olmadı. Çok ince tüyler var lakin o kadar sık ki gözüme batıyor. Yok mu bunun çaresi? İğneli epilasyon için gittim.onda da çok sık tüylerin var maddi dayanamazsın öğrencisin dediler. Gerçekten çok sık ve incecik tüylerin çözümü yok mu? O kadar çaresizim ki istediğimi giyemiyorum yardim edin. Bir sürü kahverengi incecik kıl çok çirkin gözüküyor.tenim de açık renk çok göze batıyor.napayım, her seferinde jilet mi vurayım. Zaten jiletle aldım kaç kez. Lazer yapamiyorum ince kışlada çözüm yok mu ?? Çok sık olmasalar neyse diyeceğim lütfen yardım edin.

Ya soprano ice lazer ince tüylere de etki ediyor diyorlar onu bi denesen yani tüm vücudunda deneme de küçük bi bölge de dene sonuç alırsan ona gidersin
Şehrimde yok ondan. Cidden incecik kıla etki ediyor mu o cihaz ? Allahım en azından ümidim var diyeceğim.ömrümün sonuna kadar kıllı kalacağıma neredeyse emindim.

X