istanbulda iğneli epilasyon deneyimlerim

Moonstare açıkçası çok kafam karışık. Çünkü yüzüme ne ağda ne başka yöntemlerle almadım yani hiç dokunulmamış tüyler ve çok inceler ama bir araya geldikleri için faullerle kötü duruyorlar. Gerçekten gideceğim yerin ince ve iz bırakmadan çalışması lazım. Bir de göbek ve belde de tüyler var, orası çok geniş olduğu için nispeten daha ucuz ve izsiz bir yere gitmem gerek. Çaresiz kaldım :KK43:

Moonstare açıkçası çok kafam karışık. Çünkü yüzüme ne ağda ne başka yöntemlerle almadım yani hiç dokunulmamış tüyler ve çok inceler ama bir araya geldikleri için faullerle kötü duruyorlar. Gerçekten gideceğim yerin ince ve iz bırakmadan çalışması lazım. Bir de göbek ve belde de tüyler var, orası çok geniş olduğu için nispeten daha ucuz ve izsiz bir yere gitmem gerek. Çaresiz kaldım :KK43:

Benim de durumum size benzer. Kalın tüylü küçük yerlerim için Süsen Hanım'a devam edeceğim. Doğa Hanım'dan randevu alabilirsem ince tüylere de başlamayı düşünüyorum. İnce tüylerin olduğu bölgeler büyük bölgeler. Bir de gözümün altı var. Oraya da daha önceki uzmandan dolayı izler zor geçtiği için ince tüylere çalışmayı kabul eden bir uzmana ihtiyacım var. Kalın tüyler açısından Süsen Hanım'ı tavsiye ederim. Ben iz leke sorunu yaşamadım çok azaldı. Süsen Hanım, Zeynep'te yaşadığım iz sorunundan sonra iğneli epilasyona tekrar güvenmemi sağlayan uzmandır.

Ben zeynep polata hiç güvenmiyorum, hem çok yavaş hem çok pahalı bir de tek el çalışıyor videolardan anladığım. Bence hiç gerek yok. Açıkçası bacak ve genital için lazere gitmeyi düşünüyorum iğneli çok uzun ve pahalı olur gibime geliyor. Yüzüme bir tek açıkçası çok ince oldukları ve K1 kullandıkları için Nekaya gidicem, geri kalanlar Süsen yaparım. İnşallah Doğa hanım bir an önce açar da her yerime giderim

Kızlar ben başladım sonunda. Yüzüm için ilk seans 30dk sürdü, K1 iğne kullandılar, cihaz Apilus ama hangi model onu tam okuyamadım. Kısa sürmesinin sebebi ilk olarak cildim nasıl reaksiyon verecek ona bakacağız. Fucidin krem sürdü, 3 gün boyunca sabah akşam bu kremden sürecekmişim 24 saat de su değmeyecekmiş. Bakalım nasıl olacak :)

Kızlar ben başladım sonunda. Yüzüm için ilk seans 30dk sürdü, K1 iğne kullandılar, cihaz Apilus ama hangi model onu tam okuyamadım. Kısa sürmesinin sebebi ilk olarak cildim nasıl reaksiyon verecek ona bakacağız. Fucidin krem sürdü, 3 gün boyunca sabah akşam bu kremden sürecekmişim 24 saat de su değmeyecekmiş. Bakalım nasıl olacak :)
nereye başladın

Kadınlar merhaba. Burada bahsedilen Doğa hanım ve Şevval hanımın iletişim numaralarını veya adreslerini bulamıyorum. Şevval hanımın bir kapanıp bir açıldığını anlıyorum, son durum nedir?
Ben üst vücut için iğneli epilesyona başlamayı çok istiyorum ama çok sınırlı bir bütçem var. Bel, sırt ve dekolte bölgesi kıllarım çok ince, açık kahverengi ve özellikle bel-sırt oldukça sık. Dolayısıyla seansı uzun sürecek bölgeler ama iyi bir yerde ilk veya ikinci seansla birlikte tamamına yakınının bitebileceği bölgeler. Daha önce hiç işlem yapmadım bu bölgelerdeki kıllara. Süsen hanımla yarın görüşmeye gideceğim ama Neka ile olan fiyat farkını Neka hızıyla kapatır mı sizce? Üçün beşin hesabını yapmak zorundayım çünkü öğrenciyim ve tek gelirim kredim, ekonomi de ortada elimi çabuk tutmak istiyorum. Gün geçtikçe alım gücüme göre daha da pahalıya hizmet alacağım çünkü bu ekonomik gidişat öyle gösteriyor. Neka ile Süsen arasında dakika başı 2 lira fark var. Eğer Neka, Süsenden yüzde 25 veya üzeri daha hızlıysa ( Süsen’in 40 dk’da yaptığını Neka 30 dk’da veya daha kısa sürede yapıyorsa) daha uyguna geliyor. O yüzden tecrübe edenler yardımcı olursa çok sevinirim. Buraları tecrübe etmeyenler de bölge ve bütçe durumuma göre tavsiyede bulunmak isterlerse çok mutlu olurum.

Kadınlar merhaba. Burada bahsedilen Doğa hanım ve Şevval hanımın iletişim numaralarını veya adreslerini bulamıyorum. Şevval hanımın bir kapanıp bir açıldığını anlıyorum, son durum nedir?
Ben üst vücut için iğneli epilesyona başlamayı çok istiyorum ama çok sınırlı bir bütçem var. Bel, sırt ve dekolte bölgesi kıllarım çok ince, açık kahverengi ve özellikle bel-sırt oldukça sık. Dolayısıyla seansı uzun sürecek bölgeler ama iyi bir yerde ilk veya ikinci seansla birlikte tamamına yakınının bitebileceği bölgeler. Daha önce hiç işlem yapmadım bu bölgelerdeki kıllara. Süsen hanımla yarın görüşmeye gideceğim ama Neka ile olan fiyat farkını Neka hızıyla kapatır mı sizce? Üçün beşin hesabını yapmak zorundayım çünkü öğrenciyim ve tek gelirim kredim, ekonomi de ortada elimi çabuk tutmak istiyorum. Gün geçtikçe alım gücüme göre daha da pahalıya hizmet alacağım çünkü bu ekonomik gidişat öyle gösteriyor. Neka ile Süsen arasında dakika başı 2 lira fark var. Eğer Neka, Süsenden yüzde 25 veya üzeri daha hızlıysa ( Süsen’in 40 dk’da yaptığını Neka 30 dk’da veya daha kısa sürede yapıyorsa) daha uyguna geliyor. O yüzden tecrübe edenler yardımcı olursa çok sevinirim. Buraları tecrübe etmeyenler de bölge ve bütçe durumuma göre tavsiyede bulunmak isterlerse çok mutlu olurum.
Süsenin eli hızlıdır, Bakırköy’ün en iyilerinden. Öğrencisin, en mantıklısı Süsen.

Çok teşekkür ederim ☺️ Süsen hanımın yavaş olduğunu söyleyen bir iki kişi görmüştüm ama içimi rahatlattınız sağ olun
Yok aksine eli çok hızlı. Titiz olduğu için ince tüylerde biraz daha yavaş gidebilir ama değiyor. Siz Zeynep P.’yi görün kağnı gibi, videolarında bile akım verdiği kıl kökünü çekmeye çalışıyor olmuyor yine akım veriyor. Beylikdüzü’nde Nur İğneli Epilasyona gittim Filizdi sanırım yapan, en kötüsü oydu hiç etki etmedi. Süsen hanımı ben beğendim, eli en hızlı o. Etkili de. Hiç işlem görmediyse en az %60’ından tek seferde kurtulursunuz.

Yok aksine eli çok hızlı. Titiz olduğu için ince tüylerde biraz daha yavaş gidebilir ama değiyor. Siz Zeynep P.’yi görün kağnı gibi, videolarında bile akım verdiği kıl kökünü çekmeye çalışıyor olmuyor yine akım veriyor. Beylikdüzü’nde Nur İğneli Epilasyona gittim Filizdi sanırım yapan, en kötüsü oydu hiç etki etmedi. Süsen hanımı ben beğendim, eli en hızlı o. Etkili de. Hiç işlem görmediyse en az %60’ından tek seferde kurtulursunuz.

Zeynep'e ve Süsen hanıma gitmiş biri olarak yazdıklarınıza katılıyorum. Süsen Hanım'ın eli Zeynep'e göre kat kat hızlı. Zeynep ince kalın farketmeden yavaş çalışıyor. Süsen hanım çok iyi niyetli ve prensip sahibi biri. Kendisinden kalın tüylerimde çok memnun kaldım. Kalın tüyler için düşünmeden gidebilirsiniz. Yüzdeki inceler için de istediğinizde yapıyor. Vucudumdaki diğer geniş bölgelerdeki ince sık tüyler için hem pek sıcak bakmadığı için hem de daha çok yüz çalıştığı için başka bir merkezden Mart için randevu aldım. Ama incelere yapsa Süsen hanıma giderdim tavsiye ederim

Zeynep'e ve Süsen hanıma gitmiş biri olarak yazdıklarınıza katılıyorum. Süsen Hanım'ın eli Zeynep'e göre kat kat hızlı. Zeynep ince kalın farketmeden yavaş çalışıyor. Süsen hanım çok iyi niyetli ve prensip sahibi biri. Kendisinden kalın tüylerimde çok memnun kaldım. Kalın tüyler için düşünmeden gidebilirsiniz. Yüzdeki inceler için de istediğinizde yapıyor. Vucudumdaki diğer geniş bölgelerdeki ince sık tüyler için hem pek sıcak bakmadığı için hem de daha çok yüz çalıştığı için başka bir merkezden Mart için randevu aldım. Ama incelere yapsa Süsen hanıma giderdim tavsiye ederim
İncelere de çalışıyor Süsen Hanım bildiğim kadarıyla, şaşırdım neden sıcak bakmıyor? 🥲

Yazdan sonra mecburen iğneli yaptırmam gerekiyor. Zeynep Polat'taki kötü tecrübemden sonra asla düşünmüyordum ama doktorum da başka kalıcı çarem olmadığını söyledi. Ochomed, Dermamed, Süsen hanım, Doğa hanım bunları araştırıyorum. Gidip de memnun olan veya olmayanlar yazabilirler mi ? Özellikle Süsen hanıma gidenler memnun musunuz ? Cihaz konusunda yazılanlara şunu ekleyim pek bilgim yok ama Zeynep Polat da ben gittiğimde en iyi cihazı kullanıyorum bilmem kaç dolar apilus marka demişti iz problemimden sonra araştırırken Avrupa'da da apilus kullanıldığını gördüm ama kullanan uzman olmayınca sonuç benimki gibi hüsran. Yabancı bir sitede okuduklarıma göre makinede çok birşey farketmiyormuş. Makinesi iğnesi nedir kuaför mü salon mu bunları merak etmiyorum fiyatı bile merak etmiyorum sadece hijyen kısmını ve tüyleri iz delik olmadan biten var mı bunu merak ediyorum. Fiyatı merak etmiyorum derken Zeynep Polat'ta yüzümün bir seansı parça parça 8 saatte bitti 2400 lira gibi bir ücret ödedim yanlış hatırlamıyorsam. Bir de üzerine özel hastanede cilt tedavisine kremlere bir bu kadar ödedim. Eğer izsiz deliksiz bitecekse kremlere ödeyeceğim parayı iğneliye vereyim diye söyledim. Yanlış anlaşılmasın kimse parayı sokakta bulmuyor.
Yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum
zeynep polattaki işleminiz sonrası yaptırdığınız alana nasıl bir bakım yapıyordunuz? Ben de uzun süredir zeynep hanıma yaptırıyorum yüzüm için ama leke gibi bir sorunla karşılaşmadım bazen dikkat etmediğimde sivilce izleri oluyor ama
o da benden kaynaklı diye düşünüyordum hep. Bıyık bölgeme de başladım hatta oranın izleri henüz geçmedi ama hassas bir bölge olduğundan böyle olduğunu düşünmüştüm
Ve izlerin geçmeyeceğini kaçıncı işlemden sonra anladınız da bıraktınız? Zeynep hanım bu duruma ne dedi
Ve çok mu üst üste aynı bölgeye işlem yaptırdınız
Açıkcası biraz panik oldum ben de oraya gittiğim için

Yanlış anlamazsanız bir şey sormak istiyorum
zeynep polattaki işleminiz sonrası yaptırdığınız alana nasıl bir bakım yapıyordunuz? Ben de uzun süredir zeynep hanıma yaptırıyorum yüzüm için ama leke gibi bir sorunla karşılaşmadım bazen dikkat etmediğimde sivilce izleri oluyor ama
o da benden kaynaklı diye düşünüyordum hep. Bıyık bölgeme de başladım hatta oranın izleri henüz geçmedi ama hassas bir bölge olduğundan böyle olduğunu düşünmüştüm
Ve izlerin geçmeyeceğini kaçıncı işlemden sonra anladınız da bıraktınız? Zeynep hanım bu duruma ne dedi
Ve çok mu üst üste aynı bölgeye işlem yaptırdınız
Açıkcası biraz panik oldum ben de oraya gittiğim için

Hayır üstüste aynı yere uygulama yapılmadı. Zaten çok yavaş çalıştığı için kalan yerlere bile süre yetmedi. 1 seans 8 saat sürünce ve bazı tutumlarından rahatsız olunca bir daha gitmeme kararı aldım. İşlemden bir buçuk ay kadar geçmişti gözümün altındaki kırmızı noktalar, yanağımın genelindeki görüntü geçmeyince anladım iz kalacağını. Zaten 1 yıldan fazla süre de geçmesi için uğraştım. Yanağımdakiler daha hızlı geçti, gözümün altındaki kırmızı noktalar çok geç geçti. Zaten elimle dokununca düz bir cilt hissi gelmiyordu pütürlük oluyordu. Ben doktorun yazdığı reçeteyi eczaneye verdim onlar bir karışım yapıp verdiler. Düzenli kullandım, doktoruma kontrole gittim, güneş kremine dikkat ettim. Geçti ama geçmesi sabır istiyor. Doğru yapılan iğnelide bu kadar uzun süreli izler olmaması gerektiğini izlerden rahatsız olup araştırınca öğrendim. Araştırınca zaten her anlamda neyi doğru yanlış yaptığını anlıyorsunuz illa ki uzman olmaya gerek yok anlamak için. Cildimden de kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Eğer öyleyse en baştan cildimi kontrol edip yönlendirmeliydi. Siz memnunsanız sevindim

Hayır üstüste aynı yere uygulama yapılmadı. Zaten çok yavaş çalıştığı için kalan yerlere bile süre yetmedi. 1 seans 8 saat sürünce ve bazı tutumlarından rahatsız olunca bir daha gitmeme kararı aldım. İşlemden bir buçuk ay kadar geçmişti gözümün altındaki kırmızı noktalar, yanağımın genelindeki görüntü geçmeyince anladım iz kalacağını. Zaten 1 yıldan fazla süre de geçmesi için uğraştım. Yanağımdakiler daha hızlı geçti, gözümün altındaki kırmızı noktalar çok geç geçti. Zaten elimle dokununca düz bir cilt hissi gelmiyordu pütürlük oluyordu. Ben doktorun yazdığı reçeteyi eczaneye verdim onlar bir karışım yapıp verdiler. Düzenli kullandım, doktoruma kontrole gittim, güneş kremine dikkat ettim. Geçti ama geçmesi sabır istiyor. Doğru yapılan iğnelide bu kadar uzun süreli izler olmaması gerektiğini izlerden rahatsız olup araştırınca öğrendim. Araştırınca zaten her anlamda neyi doğru yanlış yaptığını anlıyorsunuz illa ki uzman olmaya gerek yok anlamak için. Cildimden de kaynaklı olduğunu sanmıyorum. Eğer öyleyse en baştan cildimi kontrol edip yönlendirmeliydi. Siz memnunsanız sevindim
Aslında ben memnundum hep ama son zamanlarda bazı bölgelerimde iz kalıyor gibi hissediyorum. Hassas olan bölgelerimi yaptığım için acaba o yüzden geç mi iyileşiyor da böyle diyordum. Ama sizin yorumunuzu görünce biraz korktum açıkcası :KK43: Sakıncası yoksa özel mesajdan doktorunuzun ismini paylaşabilir misiniz?

Daha önce hatta yıllar öncesinde burdan bir epilasyon macera mı anlatmıştım.. allah düşman başına vermesin.. bir süre sizlere yazdıktan sonra ortadan kayboldum neden? çünkü bende yüzümde ki o lazerin semsert yaptığı kıllardan derya hanım sayesinde kurtuldum 🤭 seviniyor tabi insan kurtulunca birilerine faydam olsunu da unutuyor maalesef :KK43: geçen gün bir arkadaşım maalesef lazer mağduru olunca yeniden gelip yazayım istedim. kimse bu konudan mağdur olsun istemiyorum ama sunu söylüyorum ki lazer modern bır ağda yöntemidir, bi konudan mağdur olursanız o konuda uzman olursunuz he bıde şöyle bir durum var OCHO MED de Derya hanım yıllar oldu:))) iğneli epilasyon da uzman ve bilgisini işlem sırasında sizede aktarır şu şöyle bu böyle gibi. tabi derya hanımı bulmadan once de bır ıgnelı epılasyon uzmanı arama surecım oldu. ama kendısını bılgısı becerısı uzmanlıgı yuzumde ayva tüyü bile bırakmadı 💞bu arada ben derya hanımıda elimle koymus gıbı bulamadım maalesef hayat ordada vurdu tokatını tabi.. iğneli epilasyonda doğru kısıyı bulmak neden onemlı iğnenin kalınlığından tutunda kıl kökünün sonuna kadar verilen enerji çok önemli. ben derya hanımıda denemeye ilk ğittigimde yüzümde çalışılan bölgeyi görüş şok olmuştu çünkü derin yara kabuklarım vardı bunun sebebi de bazı uzmanlar hemen iğneliden sonuç almaman için kıl köküne değil yüzeye emerji vermesiymiş sağolsum o zaman kabuklarım içinde yardımcı oldu da çukurlarım olmadan atlattım. kendısıyle 4saat çalıştığım zamanlar oldu kızarıklık dısında hiç bir şey olmamıştı birde o iğneliden sonrasında diğer merkezler gibi elinize krem verip yüzüne sür demez yüzünüze işlem yaptığı yerlere tek tek yedirir kremi çünkü açılan gözeneklere güneş ışığı girsin istemez. paradan ziyade emeğine değer veren birisi.. belki cihaz araştıranlar olursa diye ( apilus xcell pro) cihazını kullanıyor.. UNUTMAYIN LAZERLE YÜZÜNÜZ 10 DK İŞLEM GÖRÜR FAZLA ZAMAN HARCAMAZSINIZ AMA BİR GÜN O YÜZ BİR ERKEK YÜZÜNE DÖNÜNCE İNCE İŞÇİLİK İĞNELİ EPİLASYONA GÜNLERİNİZ SAATLERİNİZİ VEREREK KURTULURSUNUZ O YÜZDEN SİZDEN TEK İSTEDİĞİM YÜZÜNÜZ EN ÖNEMLİSİ İĞNELİ OLMALI.. hala gidiyorum tabi neden vazgecemedıgım hıc bır yan etkisı olmayan lpğ mobillift cilt maskesi için.. zayıflama vs hersey var ama zayıfım o konuda da gıttıkce gozumun onunde zayıflayan cok oldu ama deneyımlemedım sadece eriyen göbekleri bacakları çok gördüm.. deneyimlemediğim için zayıflama hakkında bir sey yazamam

Merhaba bakırköy sevval güzellik salonunu bulmaya çalıştım Instagram hesaplarına ulaşmaya çalıştım ama bulamadım maalesef varsa hesapları mümkünse burdan yazabilir misiniz acaba

Herkese Merhaba, öncelikle konu başlığını açan arkadaşa teşekkür ederim, konu hakkında bilgi sahibi olduğum için ben de deneyimlerimi paylaşmak, yeni gidecek olan arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum. Yaklaşık yedi aydır iğneli epilasyon için Semra hanıma gidiyordum. Hormonal sorunlarım sebebiyle yüzüm perişan olmuştu, öğrenci olduğum için bütçeme uygun ve evime yakın olan semra hanımı tercih ettim. Olumlu yönleri olsa da olumsuz yönleri bende daha ağır basıyordu son dönemde. Randevu takibi yapma konusunda çok başarısız, sırf bu sebepten iki ay işlem yapmadan gezdim çok kötüydü bu şekilde ilerleme kaydetmek de zor oluyor düzenli bir biçimde takip edilmesi bu işin olmazsa olmazı. Eli biraz yavaş olsa da atışları başarılı yüzümde ilerleme oldu ama ince kılları bilerek almıyor gözünün yorulduğunu bu tarz kılları piyasada kimsenin almadığını söylerek beni resmen tersledi. İnce de olsa siyag/ gri arasında kıllar yüzde inanılmaz rahatsız edici oluyor gayet gözle görülüyor. Dudak altı bölgemi ben ısrar etmedikçe almıyor mesela ama orada da kıl var yani. Sizi de anlamıyorum yabacılara bakın biraz kıllı geziyorlar bu kadarını sorum etmeyin gibi çok abes şeyler söylüyordu, bu kadar para, zaman ve emek harcadığım şeyden temiz bir sonuç beklemem kadar normal bir şey yok bence. Ama semra hanım müşteriye memnuniyetini zerre önemsemiyor, en ufak eleştiride bile insana çıkışıyor çok rahatsız edici. En son gittiğimde yüzüme uyuşturucu sprey sıktı altı aydır gitmeme rağmen bana bunu ilk defa sıktı yeni mi diye sorduğumda yok zaten hep vardı gibi komik bir cevap geldi. Madem vardı neden bu zamana kadar daha acılı seanslar geçirdim özensizliğini buradan anlayabilirsiniz. En son randevumda yine sıkıntı yaşadım randevuyu vermiyor resmen sıkıştırarak randevu alıyorsunuz bu kadar zor olmamalı, yer olmadığı için değil düzensiz takip yaptığı için işi organize edemiyor, bir ay sonrası için randevu verdi ben de bu şekilde ilerleme zor oluyor deyince yine çıkıştı asla problem çözemiyorsunuz zaten sorunu hep müşteride görüyor. Rahatsız olduğum durumu kibarca dile getirmeme rağmen müşteriye minnet etmem tavrında konuşup artık randevu vermeyeceğini söyledi resmen yarı yolda bıraktı bu konuda hakkımı helal etmiyorum gerçekten çok ayıp yaptığı. Ayrıca benden habersiz instagram hesabına yüzümün fotoğraflarını atmış yeni fark ediyorum, bu da ayrı bir ayıp silmesini istedim ama hala cevap yok. Şimdi iki yer ile görüştüm onları deneyimleneceğim, zaten psikolojik olarak zor hem de maliyeti yüksek bir süreçte böyle işletme sahipleri ile çalışmak ayrıca insanı yoruyor. Gidicek olan arkadaşlar bu hususları göz önünde bulundursun mağduriyet yaşamasın diye yazmak istedim, sağlıcakla kalın

X