Çok soru soruyorum ama kimsem yok soracak doktorada gittim

Marsigo1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2022
86
13
30
2 ay önce doğum yaptım normal doğum daha geçen gün eşimle birlikte olduk ertesi gün kanamam oldu onun için doktora gorundum doktor rahmin tam toparlanmamış dedi ilaç yazdı eğer birdaha birliktelikten sonra kanama gorursen gel dedi Altan muayene olmadım fakat şimdi giriş kısmında iki tane top şeklinde bişey var üst kısmında ve alt kısmında girişi kapatacak şekilde bu normal mi sizdede oldumu karnımdada biraz ağrı var

2 ay önce doğum yaptım normal doğum daha geçen gün eşimle birlikte olduk ertesi gün kanamam oldu onun için doktora gorundum doktor rahmin tam toparlanmamış dedi ilaç yazdı eğer birdaha birliktelikten sonra kanama gorursen gel dedi Altan muayene olmadım fakat şimdi giriş kısmında iki tane top şeklinde bişey var üst kısmında ve alt kısmında girişi kapatacak şekilde bu normal mi sizdede oldumu karnımdada biraz ağrı var
Dikiş yerlerinde enflasyon olmuş olabilir mi acaba? Keşke alttan muayene etseydi..

Etmedi şimdi fark ettim bende giriş kısmında iki tane yumurta şekilinde bişey var hem biraz orada Ağrı oluyor hemde karnımın sağ tarafında

Canım miyom olabilir Alttan mutlaka muayene ol ultrason yaptır gecikmeden başka türlü ne olduğunu öğrenmen biraz zor

Yeni 2 ay oldu doğum yaptım oluyormu ona rağmen miyom falan
Olabilir canım çünkü yeme içme hamur şeker yiyorsan şuan o yapmış olabilir özellikle çikolata yapar , onun dışında şuan yeni doğum yaptığın içi in rahmin bir çok şeye açık enfeksiyon gibi gibi şeylere ultrason yapmamasına şaşırdım doktorun bakması gerekirdi tam da bu yüzden yeni doğum yaptığın için

Yok normal değil canım. Muhakkak alttan muayene ol en yakın zamanda. Önceden de var mıydı bir şeyler, yoksa doğumdan sonra mı oldu acaba? İnşallah en yakın zamanda toparlanırsınız.

Bartolin kisti patlayinca kahverengimsi bi akinti oluyormu yoksa iltihap sari renk mi olur bilen varmi acaba?

X