Cok uzun ama okuyun lütfen

Yani sizin durum bir garip ayrilcam /ayril/barisalim/annen/kavga boyle gidiyor..net bir tutum yok..bu sahane evliligi bebekle niye hemen taclandirdiniz..ayrica anneniz pek garip oyle damadin evinde isi nedir..nice insan bebegine kendi bakiyor..siz de bakabilirsiniz.

Ortada bi sebep yokken annenizden koparmaya çalişıyor , üstelik caninizin cektigi seyleri almiyor hamile oldugunuz halde. Saygisiz, cahil , kibirli bi insan bundan sonraki kavgada bence tepkinizi net koyun ortaya ve bu evliligi düşünmek icin uzun bi süre ailenizin yanina gideceginizi söyleyin ve gidin. Kaybetme korkusunu ne sekilde hissdecekse o sekilde bi konuşma yapip gidin demek istedigim bu "bosanacagim gidiyorum" seklinde de olabilir. Siz ne hssdiyorsanz o şekilde davranin bence

Eşiniz sizi annenize göndermeden once yani tartışma öncesi annenizle gorusmenizi istememiş ya neden taşlar yerine tam oturmadı neden annenizi sevmedi bu adam onu tam anlatın ordan devam edelim.
Ben ne olursa olsun her zaman iki tarafin az da olsa hatasi vardir diye dusunenlerdenim. Adam hakli diyemem su yazdiklariniza bakinca yuzde yuz adam haksiz diyorum ama sanki anlatmadığımız es geçtiğiniz yerler var gibi hissettim. Tarafsiz yorum yapmamızı istiyorsaniz tam anlatın lütfen

Ruh hastası bu adam
Siz de onun annesine kötü davranın. Bunla hayat geçmez. Eşşek gibi annenize saygı duyacak valla deli midir nedir ya.
Bu da mantıklı geliyor aslinda cünkü kimi cahiller sadece onlara ayni sekilde tepki verildiğinde anliyor , o dili biliyor. Hem ana kuzusuymuş da cok zor olacaktr heraldd onun icin

Mutlu olmadığını kendine itiraf etmen güzel. Biliyirum elin oğluna terbiye vermek çok zor, biraz adam olmaya teşvik edin,olmuyorsa sizde aynısını kendi annesine yapmakla tehdit edin. Ama içinden çıkılmayacak bir durum degil annenizden özür dilerse bence unutulur gider. Birde üzerine torun sevinci falan. Yapıcı olmaya gayret edin bunun lohusa dönemi var bide.

Bu da mantıklı geliyor aslinda cünkü kimi cahiller sadece onlara ayni sekilde tepki verildiğinde anliyor , o dili biliyor. Hem ana kuzusuymuş da cok zor olacaktr heraldd onun icin
Valla ben yaptım. Oh annesine bi Surat astim kadinin felegi şaştı. Hiç sucu yoktu ama umrumda mı? Hayır
Benim anamın da Yoktu. Şimdi o Ne yaparsa aynısını yapıyorum. Anneni hiç sevmiyorum diyorum ara ara. Anan gibi konuşma diyorum. Kafam rahat. Bana huzur vermeyene hayatı zehir ederim net.

Eşiniz anne kuzusu değil. Karaktersiz, bencil ve kendini beğenmiş biri. Size eziyet etmekten hoşnut oluyor, hatta bunun için bahane üretiyor. 20 kuruşluk etmeyen eşiniz, sizin istediğiniz her şeyde sırf sizi ezebilmek için bir yol bulmaya kendini tatmin etmeye çalışıyor. Normal biri gibi düşünmeyin, siz bu adama izin verdikçe, insan yerine koyup yanında kaldıkça çeşit çeşit terbiyesizlerini de görürsünüz.

Gerek var mı? Hayat bu kadar size neden zor? Annenize de yazık, çocuğa da yazık.

Gidin alın annenizin yanına yerleşin ve kurtulun bu pislikten. Anası isterse başkasını bulsun ama sizden uzak olsunlar. Siz bunları değiştiremezsiniz. Yanında durdukça bunlar bunun değerini de anlamazlar, siz de her gün ömrünüzden gereksiz gün sarfetmiş olursunuz. Bağırıp çağırmaya da gerek yok. Bak olmuyor, anlaşamıyoruz, değerlerimiz farklı. Ben hakarete vs gelemiyorum dersiniz.

Yalnız kalır da aklı başına gelirse belki çift terapisine götürürsünüz ama orada da sallamaya devam eder. İnsan olmayan nasıl babalık yapacak?

Ay
Malesef ama kendi annesine gelince o anne ana yüregi iste der.. ama benim annemde anne yüregi yok ods kizini sokakda buldu kendi annesi ama oglum oglum diye seviypr 1 hafta oglunu göremeyince niye gelmiyorsunuz özledim ddmesini biliyor
aynısını yapın belki anlar zaten siz istemiyorum diyorsunuz adama

Yani sizin durum bir garip ayrilcam /ayril/barisalim/annen/kavga boyle gidiyor..net bir tutum yok..bu sahane evliligi bebekle niye hemen taclandirdiniz..ayrica anneniz pek garip oyle damadin evinde isi nedir..nice insan bebegine kendi bakiyor..siz de bakabilirsiniz.
Konu sahibi ikiz bekliyor, bu durumda tek başına bakması biraz daha zor.

Malesef ama kendi annesine gelince o anne ana yüregi iste der.. ama benim annemde anne yüregi yok ods kizini sokakda buldu kendi annesi ama oglum oglum diye seviypr 1 hafta oglunu göremeyince niye gelmiyorsunuz özledim ddmesini biliyor
Sende onun annrsine onun sana yaptiklarini yap bakalim ne oluyor bu adam anca misillemeden anlar

Selam kizlar bir kac gün önce konu acmisdim ama icimi bosaltmam lazim cünkü kafayi yicem dogruyu yanlisi ayirt edemiyorum artik.evliyim ve hamileyim ailemden uzak baska sehire gelin geldim burda tabi kimsem yok her neyse bir kac ay önce esim bana hep annenle görüsmen beni rahatsiz ediyor derdi onunla daha az görüsmeni istiyorum derdi..ama halbuki öyle birsey yokdu esimin yaninda annemle telefonla konusmazdim tek yazisirdik oda hep bebekle veya hamilelikle ilgili her neyse öyle olsa bile sizce bu kötü birsey Mi?sonra benim annem bir kac günlügüne yanima gelmek istediydi corona falan yokdu ozamanlar hatta esime söylediydi gelecem diye esimde buyur gel anne demedi..sonra bana baski yapip durdu annen nezaman gelecek kac gün kalacak? Annenin yapdigi güzel birsey degil ilk önce bana sorarcsk gelebilir mi diye..belki ben müsait degilim dedi..onunla az görüsmeni istiyorum gibi laflar neyse tabi bunlaro bana deyince ben delirdim.. ama hakli degilmiyim?ben esimden izin mi alacam annem gelebilir mi diye? Evlenmeden önce annen istedigi zaman gelebilir kapimiz herzaman acik derdi..neyse kavga ettik kavga okadar büyüdü ki ben bagirdim o bagirdi ikimizde jerseyi birbirimize kusduk ertrsi gün ben esime dedim ben anneme gidiyorum bir haftw ayri kalmak bize iyi gelit diye herneyse ben gittim annem beni yari yolda aldi o tabi seviniyor ama anneme hic birses demedim.. sonra ben gittim esimin hic umrunda dwgilde vardi mi etti mi diye..iki gün sonra esim anneme mesajlar atmis yok mutlumusun diye ostedigin oldu kizin yaninda sen kizini nasil kabul edersin senin bi anne olarak demen lazim ki yanima gelmen yanlisdir senin yanin kocandir gibi laflar..ama annem nese ugradini sasirdi cünkü annem saniyor ki herdey yolunda kizi mutlu..en sonunda ben oturup agladim kücük cocuk gibi ve anneme herseyi anlattim..canimin cekdilerini almiyor cimri bi insan 20 kurusun hesabini yapiyor..temizligime karisiyor dusuma larisiyor yikadigim.camasirima.kadar karisiyor dedim temizligime kontroll ediyor evde yardimci oluyor ama temizligimi begenmez alisveris yapmaz evde birsey bitince bir hafta beklemem lazim almaso icin alisveris yerleri uzak benimde arabam yok onun icin kendim gidemiyorum ya aklima gelen hetsesi söyledim annesinin lafini dinliyor anne kuzusu oldugunu evlendikden sonra ägrendim..sonra bütün aile kavgayi dhil oldu esim bize beddualar saydirdi anneme saygisiz bir sekilde bagirmalar esim bana bosanmak istiyorum avukat bulcam orda kal burda yerin yok dedi sonra iki üc gün sonra hic birses olmamis gibi seni cuma günü bekliyorum seni seviyorum.özledim gibi laflar o günden sonra ben esime cok sogudum evet ben yine esime döndüm annem babam yinede ortafa cocuk var ama eger ayrilmak istidorsan biz arkandayiz dediler birak kötü dabransin bize yeterki sen mutlu ol dediler ama ben mutlumuyum bu adamla? Hayir o günden sonra o adamdan sogudum ve inanin ayrilmaya cesaret edememdim..o günden slnra.esim.annemle konusmuyor annem yine geldi hic birsey olmamis gibi davrandi ama esim anneme hep surat asdi yüzüne bakmadi kadin kizinin evinde huzursuzdu rahat edemedi annemle oturup bi sohbet bile etmedi.. bi özüt bile dilemedi annem gitti ben esimle tartisdim ama onun dwdigi bundan sonra böyle annen bunu hakketti dedi..bayramda biz anneme gittik orda bile kimsesle konusmadi esim ne kardeslerimle ne akrabalarimla surat asip oturdu ben okadar mutsuzum ki bu adamla ona da söyledim ya adam aileme karsi cok saygisiz ben bunu adami istemiyorum diye kac kez dedim icimden.. eve gittik yine tartisdik bu durum.yüzünden bu sefer dedim ayrilalim ben istemiyorum ayrilmak istiyorum dedim mutlu degilim seninle dedim inanin mutlu dwgilim biz iki es givi oturup sohbet bile etmeyiz sirf kavha etmeyelim diye..cocugu olcak diye sevinmez her neyse tabk bunu deyince o hemen ozaman gitmicen ayrilmak istemiyorum bosanmak ivin evlenmedim dedi simdi 1 haftador aramiz iyi ama annem gelmek istiyor yanima kardeslerimle dogum yaklasdigi icin yardim etmek istiyot bebel kiyafetlerini yikariz eksiklerini falan aliriz diye dogum cantasini hazirlqmak gibi vs vs.. ama inanin hic sevinemiyorum esimin yüzünden annem böyle bi damadi hak etmedi esim yine surat ascak kadin kendini burda rahat hissedemicek dise sirf kizi icin katlaniypr ama ben bu adama artik katlanmak istemiyorum lütfen akil verin siz benim yerimde olsaniz siz ne yapsediniz ? Haa bide annemin yanina gitmeme izin veriyor birdaha oraya gidemesin diyor anca benimle beraber diyor bunlata hakki varmi ? Inanin cok pismanim evlendigime ama kendi hatam kendimi cok sucluyorum hakk ettin diyorum
Şu yaşadıklarınız o kadar incitici ki bir kadın için.. Asla hatalı değilsiniz.. Sizi ailenizin yanında küçük düşürüp duygularınızı inciten.. İnsanlıktan nasibini almamış, bir eş olmayı becerememiş.. Bu nasıl sevgi.. Eşinizin yaptıkları asla kabul edilemez.. Siz zincire vurulmuş bir kölemisiniz.. Gidemezsin edemezsin.. Yapamazsın.. Nedir bunlar..? Kadını aşağılamaktan başka birşey değil.. Üzüldüm adınıza.. Hayatın size doğacak olan evladınızla gülmesini temenni ediyorum..

Konuyu merak da ettim aslında ama okuyamadım. Anlayamadim. Keşke aralarda nokta olsa. Alakasız oldu konuyla ama hani başka konu açtığında da en azından nokta koysan arada bir, daha çok okunur. Daha çok yorum yapılabilir.

esınızın psıkolojık sorunları var sanırım
aılenız arkanızdaymıs bosan demısler nesıne cesaret edemedınız ?

Okumaya değer mi ? Ona göre okuyacağım konuyu
klasık kk konusu
adam gereksızın bırı kadının aılesıyle arasını bozmaya calısmalar kadını sındırmeler basında durup temızlıgını kontrol etmeler dusuna kadar karısmalar cimri zaten aynı evde yasıyorlar kaynanayla baslı basına sorun
yanı adamın elle tutulur yanı yok

kızın aılesı arkandayız ayrıl demısler konu sahıbı CESARET edememıs sankı kendısıne 1000 km yukseklıkten atla dıyen oldu nesıne cesaret edemedıyse ustune de cocuk yapmıs
sımdı dızlerını dovuyor kendım ettım kendım buldum dıye

Valla ben yaptım. Oh annesine bi Surat astim kadinin felegi şaştı. Hiç sucu yoktu ama umrumda mı? Hayır
Benim anamın da Yoktu. Şimdi o Ne yaparsa aynısını yapıyorum. Anneni hiç sevmiyorum diyorum ara ara. Anan gibi konuşma diyorum. Kafam rahat. Bana huzur vermeyene hayatı zehir ederim net.
Aynen bende böyle yapiyorum . Birsey yaptiginda cpgu zaman aynisi ile karsilik veriyorum ne kadar dogru bilmiyorum ama bazıları bi yere kadar konuşmaktan anliyo😑

Beraber psikiyatriye gitmek şartıyla boşanmaktan vazgeç. Eşinin çok ciddi psikolojik sorunları var. Belki tedaviyle düzelir.

Erkek anneleri ... ne kadar itici ya. Gerçekten çok ayıp. Bu adaletsizlik resmen. Sanki bir onların annesi var .. bi onlar özlüyor çocuklarını...

X