Cok yoruldum artik:(

Senle vakit geçireceği zaman ertele uzak kal vakit gecirmee göreceksin üstüne düşecek ve bu sefer sana sorarak bişiler yapacak 😘

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:) cok sukur bu aralar mezunuyetti sinavlardi is basvurulariydi onun isiydi derken cok vakiy geciremiyoruz ama dedigin gibi olmaya basladi. Gecen irem dericinin su kalbimin sahibi mi ne o sarkisini acmis bu sarki benden sana gelsin dedi cok sasirdim hic onluk seyler degil cunku :) cok da mutlu oldum. Boyle seyler mutlu ediyo iste beni sanirim farkina vardi o da :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:) cok sukur bu aralar mezunuyetti sinavlardi is basvurulariydi onun isiydi derken cok vakiy geciremiyoruz ama dedigin gibi olmaya basladi. Gecen irem dericinin su kalbimin sahibi mi ne o sarkisini acmis bu sarki benden sana gelsin dedi cok sasirdim hic onluk seyler degil cunku :) cok da mutlu oldum. Boyle seyler mutlu ediyo iste beni sanirim farkina vardi o da :)

Fazla da ona mutlu oldugunu belli etme canım aman iyi düzeldiyse nazar değmesin .😊😊

Fazla da ona mutlu oldugunu belli etme canım aman iyi düzeldiyse nazar değmesin .😊😊

:) insallah canim teskekkur ederim :) eskisi gibi degilim artik ama boule planlar yaparak hareket etmiyorum spontane oluyo ama olmasi gerektigi gibi oluyo :) vaktim cok bosken dusundugum icin cok takiyodum kafama simdi hemen hemen her sey yerine oturdu gibi. :)

Bende öok sinirliyim sinrdn ağlarm bende tavlayı fırlattm bana delisin dedi bi çıldırdım bir daha bana deli dersen seni bırakırım dedimm şimdi ohh rahatm o bana sayıyo sen ruh hastasımısın git tedavi ol ihtiyacn var doktor araştırıorm sana diorm dahada bağırınca valla senle tartışmaya ne halim var nede şevkim sen kendi kendine tartış ben tutmim diorm ahhahaha bu sefer düzgün konş benle dio tamam hayatm diorm cevap verme dio tamam diorm sonra cevap ver dio ay sen iyce kafayı yedin susimmi konuşimmi karat ver diorm gülüorm bide ahahha delirio ben delirceğine o delirsin egzama oldm ya benden önemlimi

Ya benimkide bana dio tartisinca falan hastasin tedavi olman lazım doktora git sen die. . Sinir oluom sen hastasın asıl diorum:/

Tamm bekliorm arayı açma bebemmmm

Beggyy

olmuyo olmuyo olmayacakta :KK43:(( çıldırıcam ya bayramı rezil etti bana.ağlattı.yapmadığı şey kalmadı.bi iyiyiz bi kötü.ben benden çıktım artık.çok yoruldum.nereye gidicek bu ilişki:KK43:( mesela dün çok romantikti hrşey yolundaydı.bugünüde berbat etti.bide bişi olmamış gibi döndü yattı.ben böle mutsuz olmak istemiyorum.çok kötüyümmm :KK43:(

olmuyo olmuyo olmayacakta :KK43:(( çıldırıcam ya bayramı rezil etti bana.ağlattı.yapmadığı şey kalmadı.bi iyiyiz bi kötü.ben benden çıktım artık.çok yoruldum.nereye gidicek bu ilişki:KK43:( mesela dün çok romantikti hrşey yolundaydı.bugünüde berbat etti.bide bişi olmamış gibi döndü yattı.ben böle mutsuz olmak istemiyorum.çok kötüyümmm :KK43:(

Romantik ve mutlu oldugun anda anlatsan esine bu kotu zamanlarda nelee hissettigini? Empati yapmasini saglasan? Neden boyle yapiyo bi anlayabilsek keske :KK43:

Kizlaaar yine bunalimlardayimm :KK43:( biliyosnz ki okulumu bitirdim memleketime dondum su anda. Bu yuzden sevgilimle gorusemiyoruz. Msjlasip telefinla bile konusmuyoruz isin garip yani. Ben bikac defa aradm sesini duyayim diye, patronun yanindaydi konusamadk cok fazla. Sonra da son gunlerde birbirimize haber vermek ve sabah gunaydin aksam iyi geceler msji disinda iletisimimiz cok olmuyor. Ya ben disarda oluyorm eve geldigimde benimki uyumus oluyo ya da o disardayken ben uyumus oluyorum bu yüzden cok konusamiyoruz..
Gecen gun kuzenlerim ve nisanlilariyla dışardaydm bana sordular sizin yok mu nisan soz vs diye. Bilmiyorum dedm. Bikac ay once benimki kuzenlerimin erk arkadaslariyla konusmus beste okulunu bitirsn is bulsn bi diye. Ama son zamanlarda benimle bu konu hakknda tek kelime etmiyo. Kuzenlere bakiyorm ne guzel evlenmeymis cocukmus cocuk bakimiymis vs hic cekinmeden konuşuyorlar. Biz boyle konulari artk konusmuyoruz eskiden de benim zorumla konusurdk zaten. Artk bunlar bana batmaya basladi. Acaba diyorm istemiyo mu benimle evlenmeyi. Ve en onemlisi beni sevmiyo mu. Kuzenlerme bakiyorm nisanlilari nasil gozlernin icine bakiyo, benimki seni ozledim bile demiyo onu gectm gun icinde sesimi duymak icin aramiyo bile.
Abartiyo muyum sizce?

Takma benim dediklerimiii de bidaha demez ahhahaha

Beggyy

Iki kisiyi etiketledm ama lutfen hepiniz fikrrinizi söyleyin:KK43:(

Aslinda biz de bir donem ayri kalmistik ve o ara arayip yalvariyordum surekli. Sonra vazgectim aramalardan baskasiyle gorustm o zaman anladi beni kaybettigini ve kendisi dondu bana tekrar. bir kere mutsuz hissettigimde, aslinda baskalariyla daha mi mutlu oluruz biz, diye sormustum o zamandan beri sanki hep gidecekmisim gibi davraniyor. Sanirim ben biraz daha abartmisim. Kaybetme korkum var aslinda ama artik onsuz mutlu olabilecegimi biliyorum. Nasil bir duygu bu ben de anlamıyorum. Ama kendime cekiduzen verme zamanim geldi artik. Daha mutlu olacaksam bunlara katlanmaliyim

Ben eşimle böyle birşey yasadım anlatıyım.

Evlendıgımızın ertesı gecesı bır kavga ettık aıleler yuzunden ama oyle boyle degıl bagırıslara polıs cagırmıs komsular o derece karakolluk olduk.

Bizimki tamm dedi bitti bosanıyorum kesın kararlıyım.
Benim odum kopuyo tabı daha dun evlenmısız, kime ne derim diyorum.

Annem geldı konulara ona msj atmıs bız ayrılıyoruz dıe. Bız konusmuyoruz tabı, anneme ayrılıcam demıs annem geldı bana soyledı ayrılmayı dusunuyo dıe dedım kı tamm gıt sende soyle ben bosanmadan evden cıkmam dedım.
Annemde aynen boyle soylemıs.

Seninki ertesi gunu hıc bırsey olmamıs gıbı konusmaya basladı bu erkekler bu dılden anlıyorlar kesınlıkle katırlıyorum

Begyy etıketlıyevektım yanlıs seyı etıketlemısın

Romantik ve mutlu oldugun anda anlatsan esine bu kotu zamanlarda nelee hissettigini? Empati yapmasini saglasan? Neden boyle yapiyo bi anlayabilsek keske :KK43:

bilmiyorum canım ya söylüyorum off tmm tmm deyip geçiştiriyor.anlamadım bak dün le bugün gene iyiyiz.şaşırdım iyice duygularım allak bullak.offf :KK43:(

Kizlaaar yine bunalimlardayimm :KK43:( biliyosnz ki okulumu bitirdim memleketime dondum su anda. Bu yuzden sevgilimle gorusemiyoruz. Msjlasip telefinla bile konusmuyoruz isin garip yani. Ben bikac defa aradm sesini duyayim diye, patronun yanindaydi konusamadk cok fazla. Sonra da son gunlerde birbirimize haber vermek ve sabah gunaydin aksam iyi geceler msji disinda iletisimimiz cok olmuyor. Ya ben disarda oluyorm eve geldigimde benimki uyumus oluyo ya da o disardayken ben uyumus oluyorum bu yüzden cok konusamiyoruz..
Gecen gun kuzenlerim ve nisanlilariyla dışardaydm bana sordular sizin yok mu nisan soz vs diye. Bilmiyorum dedm. Bikac ay once benimki kuzenlerimin erk arkadaslariyla konusmus beste okulunu bitirsn is bulsn bi diye. Ama son zamanlarda benimle bu konu hakknda tek kelime etmiyo. Kuzenlere bakiyorm ne guzel evlenmeymis cocukmus cocuk bakimiymis vs hic cekinmeden konuşuyorlar. Biz boyle konulari artk konusmuyoruz eskiden de benim zorumla konusurdk zaten. Artk bunlar bana batmaya basladi. Acaba diyorm istemiyo mu benimle evlenmeyi. Ve en onemlisi beni sevmiyo mu. Kuzenlerme bakiyorm nisanlilari nasil gozlernin icine bakiyo, benimki seni ozledim bile demiyo onu gectm gun icinde sesimi duymak icin aramiyo bile.
Abartiyo muyum sizce?

üzüldüm canım ya.ben anlamıyorum artık bunları ne istedikleri belli değil.acaba seninki evlenmekten mi korkuyo yada bahsedilmesinden mi hoşlanmıyo.ne bilim belki herşeyin sırası geldiğinde konuşmaktan hoşlanıyodur.kuralcımı sevgilin bilmem ama erkekler bu tür sohbetlerden hoşlanmazlar.bizde de öyleydi mesela.şimdi bile evliyiz bi konu hakkında hala plan yapmaktan hoşlanmaz.zamanı gelsin knşruz hallederiz der.herşeyin bi sırası zamanı var der.biz kadınlar olmayacak şeylerin bile hayalini kurar mutlu oluruz.ama erkekler direk sonuç odaklı düşünürler.böyle bi beyinleri var maalesef :KK43:(

üzüldüm canım ya.ben anlamıyorum artık bunları ne istedikleri belli değil.acaba seninki evlenmekten mi korkuyo yada bahsedilmesinden mi hoşlanmıyo.ne bilim belki herşeyin sırası geldiğinde konuşmaktan hoşlanıyodur.kuralcımı sevgilin bilmem ama erkekler bu tür sohbetlerden hoşlanmazlar.bizde de öyleydi mesela.şimdi bile evliyiz bi konu hakkında hala plan yapmaktan hoşlanmaz.zamanı gelsin knşruz hallederiz der.herşeyin bi sırası zamanı var der.biz kadınlar olmayacak şeylerin bile hayalini kurar mutlu oluruz.ama erkekler direk sonuç odaklı düşünürler.böyle bi beyinleri var maalesef :KK43:(

Ya kızlar koyin bakim götlerine tekmeyi bakim napıolar kalırsa sizin kalmazsa defolsun gitsinler ya habire mutsuzum diyip çağırmayın birde kendinize gelin aramıyomu aramayın bağırıyomu bağırrın çok taviz verip kendiniz üzülüyosunuz bu ne be kızdım bak en sonunda

Beggyy

Ya kızlar koyin bakim götlerine tekmeyi bakim napıolar kalırsa sizin kalmazsa defolsun gitsinler ya habire mutsuzum diyip çağırmayın birde kendinize gelin aramıyomu aramayın bağırıyomu bağırrın çok taviz verip kendiniz üzülüyosunuz bu ne be kızdım bak en sonunda

Beggyy

Forumda okudugum en guzel yorum diyebilirim sürekli hayatini bi erkek icin harcayan kizlarin akli basina gelir umarim.

Evet evet dedigin gbi malesef kuralci ve garantici. O butun her seyi kesinlestirip oyle plan yapar. Ama bu beni gercekten cok skmaya basladi. Bi de ya insan hic mi ozlemez sesini duymak istemez.. aramiyo inatla

Beggyy

Walla beggyy cim iste uzun zamandir dedigini yapiyodm ama yetti artik :KK43:

X