Çok zor durumdayım lütfen kınamadan yargilamadan yardim edin

felfena

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2022
84
8
Merhabalar. Biraz uzun yazicam icimdekileri elimden geldigince anlatmaya caliscam. Burdaki bayanlar bana akil verip yardim ederseniz cok sevinirim. Ben 18 yasimda birini sevdim sevgili olduk tam 10 sene yakin zamana kadar birlikteydik ayrildik. Nerden baslasam bilmiyorum basit bir aşk hikayesi degil. Çok seviyordum haddidenden fazla. Ne yaparsa yapsin ne derse desin hep kendimi mecbur hissettim asla vazgecmedim yalvardim birakamdim. Aldatildim dayak da yedim kufur hakaret tehdit. Evlenme teklif etti ailelerimiz tanisti olmadi. Hep ne yaparsa yapsin cok sevdiginden yapiyo yapisi boyle ben oyle yapmasaydim o boyle yapmazdi o hakli ben hataliyim o ve ailesi mukemmel hep boyle dusundum halada boyle dusunuyorum. Kotude olsa nolursa olsun olsun dedim. Çok seviyor gibiydi aglayip yalvarip ayaklarima kapandigini bile bilirim seni sevmiyorum diyip hakaretler ettiginide. Kiskanligin haddi hesabi yoktu yillarca kacak gocek hapis gibi yasadim cunku ona layik temiz namuslu olmaliydim ben farkli olmaliydim cok sevdigi icin cok kiskancti. Ben hep boyle dusunuyordum aldatsada ayrildigimizda baskalariyla olsada be haketmistim o yapabilirdi hep boyle dusundum cunku ona mecburdum namuslu olmak zorundaydim. Bana akla hayale gelmicek midenin almayacagi yakistirmlar kufurler etti onlarada hep bahane buldm alkolluydu ofkeliydi onu reddettigim sinir ettigim icin cok sevdiginden yapti dedim onun en igrenc hali bile gecici olarak tiksinti yaratiyodu sonra yine herseyi unutup cilginlar gibi sevyodum duzelcek olcak kiymetimi anlicak. Sonralar artik bitsin istedim tehditler basladi Allah a sigindim ama kararli duramadim onsuz nefes alamadim sanki cildircaktm. Kullanilmis hissediyorum degersiz. Bana en son alkolluydu dediki sen o... sun hep diyordu sinirlenince yasadiklarimizdan vuruyodu beni namussuzsun vs aileme bana kufurler hakaretler. Baskasini sevdim birbirmiz cok sevdik olmadi dedi sonra aklim senle ayrildigimiz donemde biriyle sevgili olmustum onda kaldi dedi . Evden cikmam hastane vs zorunluluk disinda yasakti okul bittikten sonra sadece onunla bulusmaya gidebilirdim ailemdekilerden herkesden kiskaniyordu arkadaslarimdan koptum telefon numarami vermem yasakti sosyal.medya.zaten imkansiz. Sonra ben bi cesaret yeter dedim herseyi goze aldim numarami degistirdim en son konusmamizdan bana hakaretler kufurde senle evlenmem baskasiula evlencem sana ailemde o... diyor sen oylesin dugune gittin kendini erkeklre gosterdin vs yine igrenc tehditler kufurler baskasiyla evlen felan dedi. Ertesi gece tekrar aras acmadim numarami degsitedim sonra ki gunler evi felan aradi farkedince numarami degistirdigimi bidaha aramadi. Simdi ben yeni bir hayat istiyorum ama onun kurallari disina cikamiyorum cikinca kendimi aceba hakkimda o ve ailesi ne dusunur herkes gibiymis mi der vicdanen sanki ona ihanet ediyormus gibi hissediyorum . Onun kurali disina cikinca arrik donmez istemedigi biseyi yaptin hissi. Bu durumlardan kurtulamiyorum. Merak ediyorum onu o iyi super bi insan gibi be haksizim haketmisim gibi hissediyorum. Siz nelee dusunuyoranuz bu anlattiklarim hakkinda.

Onun kurali disina cikinca arrik donmez istemedigi biseyi yaptin hissi. Bu durumlardan kurtulamiyorum. Merak ediyorum onu o iyi super bi insan gibi be haksizim haketmisim gibi hissediyorum. Siz nelee dusunuyoranuz bu anlattiklarim hakkinda.
Onun kuralı degil mallıkları.Ne düsünüyorum biliyor musunuz? Biraz kendinizi sevin ve deger verin birakin ailesi ne düsünüyor o nasıl bir insan.Ne güzel kurtulmussun yolunu ciz ve oradan yürü.

Gerçekten bu kadar mı kıymetsiz canınız var ya? 10 sene de aileniz bile mi kızım hayırdır demedi? Bilmiyorlardı demeyin, 10 sene kızım evde hapis gibi asosyal mankafa birine dönüşecek ve anlamayacağım? Ezelin kör anası Meliha bile anlar yani. Cok üzgünüm çöp olmuş 10 sene. İşiniz gücünüz de yoktur muhtemelen. Öncelikle iş sonra güzel sağlam bir sosyal hayattan başka tavsiyem yok. Ha bir de kendinizi sevin , siz kendinizi severseniz mesele kapanır.

"Simdi ben yeni bir hayat istiyorum ama onun kurallari disina cikamiyorum cikinca kendimi aceba hakkimda o ve ailesi ne dusunur herkes gibiymis mi der vicdanen sanki ona ihanet ediyormus gibi hissediyorum ."

Adam size defalarca o*ros*u demiş, siz daha neden bahsediyorsunuz? Ayrıca herkes gibi olmamak da ne demek? Siz Black Madonna mısınız? Keşke herkes gibi olsanız, kendinize biraz değer verseniz, kendinizi biraz salsanız.

Akıl tutulması. Yargılamıyorum ama bu insanlardan tamamen uzaklaş ve ölsen de dönüp ardına bakma stalklama zaman her şeyin ilacı uzun sürecek belki ama yeniden yaşamayı öğreneceksin sürekli yeni şeyler yap film izle vs kafanı dağıt enerjini frekansını yükseltecek videolar izle yürüyüş yap yeter ki bir daha böyle akıl tutulmasına düşme

Ve kendine verdiğin değer buysa devam et o iğrenç insanın kurallarına kafasına göre yaşamayı. Kendine layık gördüğün hayat bu mu ?

Yazınizi sonuna kadar okuyamadım ama bırakın artık sizi sürekli asagilamis bir insanla ne işiniz var hayatınıza bakın hatta psikolog yardımı alabilirsiniz düğüne gitmek gezmek sizi namussuz yapmaz kendinize değer verin ve geride bırakın yaşanılan herşeyi
Sonuna kadar okursaniz sevinirim belki beni o zama daha iyi anlarsiniz aslinda biliyorumdogrulari ama elimde degil yapamiyorum

Net psikolog desteği almalısın. Ağır bir şekilde narsist manipülasyonuna maruz kalmışsın.
Unutma sen değerlisin akıllı sağlıklı bir bireysin. Ve tüm bunlar geçecek eski sağlıklı pskolojine kavuşacaksın tek yapman gereken psikolojik destek almak.
Psikologa gitmistim.daha once 2 kere ise yaramadi maddi durumumda cok yok oyle iyi bir psikologa gidecek burda simdi.yazilan yorumlar biraz icimi rahatlatiyo kendimi haksiz gormuyorum o zaman

Onun kuralı degil mallıkları.Ne düsünüyorum biliyor musunuz? Biraz kendinizi sevin ve deger verin birakin ailesi ne düsünüyor o nasıl bir insan.Ne güzel kurtulmussun yolunu ciz ve oradan yürü.
Biliyorum bunlari ama yapamiyorum

X