Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

hımm öyle mi ben de de o yüzden var galiba.. ama bnm ağrım ergenliğe ilk girdiğimde de oluyodu anneme dedğimde göğsümün büyüdüğünü söylerdi.. aynı ağrı.. gerçekten de buz masajından olsa gerek... ama büyücekse katlanırım yani o kdar problem değil..

merhaba ne kadar güzel bilgilerinizi paylaşmışsınız. bende bu işe baş koydum. ama ben açılışı çemen tohumu ile başladım beş gün zeytin yağında beklettim bakalım gelişme olursa paylaşırım sizinle ama çörek otu yağınıda denemk istiyorum...kaydirigubbakcemile5

ya ben sbh 7de uyanmıştım ölçtüm 79 du şimdi 76 ne saçma iş bu dün gece de 78 di

ya ztn bi büyüyüp küçülmez nie böyle çıkıo anlamıorum... sizde hep aynı mı çıkıo...

bende de böyle olmuştu ilk gün daha büyük ölçü çıkmıştı sonra ölçmeyi bıraktım belkii de mezurayı sırtımıza aynı yerden dolamıyoruzdurCADIARZU

bende öyle düşünüorm da... neyse sbh ölçtm tekrar 77 di çıktı.. biraz önce ölçtüm 77,5 a yakın çıktı... bi da 76 çıkarsa ölçmicem:KK70:
sen kaç gündür yapıyorsun??

ben bigün çörek otu yağıyla diğer gün mersin yağıyla yapıyorum daha büyümedi ama gözle görünür bi dolgunluk var

kızlar ben de önce çörek otu yağıyla arkasından da çilek yağıyla yapıyorum hergün. ikisini arka arkaya uyguluyorum. benimkiler şu anda semsert oldular. 81 cm'di çörek otuna başlamadan önce sanki 82'yi zorlamaya başladı. galiba çörek otu biraz daha hızlandırıyor ne dersiniz?

kızlar ben de önce çörek otu yağıyla arkasından da çilek yağıyla yapıyorum hergün. ikisini arka arkaya uyguluyorum. benimkiler şu anda semsert oldular. 81 cm'di çörek otuna başlamadan önce sanki 82'yi zorlamaya başladı. galiba çörek otu biraz daha hızlandırıyor ne dersiniz?

ayh inş inş canım yaaa..dolgunluk başladı bende yeni yeni ama ağrı hiç yok bugün..
inş. hızlı hızlı büyürlerraklinialirimsmile

eet bende öyle yaparım ama şuanda hedef 85opuyorumnanaktan
ya şu dolgunluk nası oluo?? sbh vardı ağrı şimdi yok.. hadi hayrlısı bi de son ölçtüm 78di çıldırcam artk

valla hızlandırırsa cidden ben abartıp hedefi 85'ten 90'a çıkarırım. zemuszemus :)))).
ben de ben deeeeeee delikafadulden ha gayrettt ama 85'e razıyımm ben. 90 olmasa da olur -tatlicadiarzu-
eet bende öyle yaparım ama şuanda hedef 85opuyorumnanaktan
ya şu dolgunluk nası oluo?? sbh vardı ağrı şimdi yok.. hadi hayrlısı bi de son ölçtüm 78di çıldırcam artk

içleri doluyorr canımm daha nasıl anlatılır "dolgunluk" ??

bu arada 78 cm dediğin göğüs altı mı?? göğüs altın büyüyüp küçülecek değil ya..yanlış ölçüyorsundur..farklı yerlerden tutuyorsundur mezuroyu

bencede öyle oldu... ama artık 78 kesin... otuz kere ölçtüm valla:KK70: seninki kaç

bencede öyle oldu... ama artık 78 kesin... otuz kere ölçtüm valla:KK70: seninki kaç

canım senin göğüs altı kaç peki? ben de az önce aldım çörek otu yağını. kızlar çörek otunun kendisini yiyen var mı bu arada göğüs büyütmek için, nasıl olur sizce? aktar yağını içebilirsin de dedi, ama ben içemem heralde, ıyyy!

X