Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Bana da yardım eder misiniz :) alt 73 üst 83
Tabi ederim:)önce doğal yollar sabır ve disiplin işi silikon etkisi beklemez gerçekçi ve sabırlı olursan sınırı yok büyüyolar..önce keten tohumu yağı eğer bulamazsan bebe yağıyla(bulana kadar) günde iki kez 20 dk masajla başla haftada iki kezds çemen tozu zeytinyağı karışımını macun kıvamında sür 2saat bekle ek gıda olarak soya sütü ve hayıt desteği al ve 1aydaki değişimi gör tabi 1 aydan sonra program değişicek

Tabi ederim:)önce doğal yollar sabır ve disiplin işi silikon etkisi beklemez gerçekçi ve sabırlı olursan sınırı yok büyüyolar..önce keten tohumu yağı eğer bulamazsan bebe yağıyla(bulana kadar) günde iki kez 20 dk masajla başla haftada iki kezds çemen tozu zeytinyağı karışımını macun kıvamında sür 2saat bekle ek gıda olarak soya sütü ve hayıt desteği al ve 1aydaki değişimi gör tabi 1 aydan sonra program değişicek
Ben soya sütünü hiçbir yerde bulamadım canım :KK43:

canım yine ben aklıma takılan bir şey oldu bu kadar yağın bir zararı olur mu acaba gögüslere ve bu formülü sen denedin mi?

Arkadaşlar 29 Yaşında ve yeni Evliyim çörek otunu denesem faydası olurmu, gece sürdüğümde eşim fark eder mi ? Onun haberi olmadan yapmak istiyorum

Arkadaşlar 29 Yaşında ve yeni Evliyim çörek otunu denesem faydası olurmu, gece sürdüğümde eşim fark eder mi ? Onun haberi olmadan yapmak istiyorum
Eğer iyice yedirirseniz göğüslerinize, kesinlikle fark etmez eşiniz.

Merhaba, ben de sizde ise yaradigina inaninca baslama karari aldim. Iki gundur, sabah aksam 10ar dakika corek o. yagiyla masaj yapiyorum. Ancak, ben kasinma ya da yanma hissetmiyorum. Su an regl olmama cok az kaldigindan goguslerim normaldan fazla siskin acaba bundan kaynaklaniyor olabilir mi?
Yagin kalitesinden de suphelenmiyorum cunku soguk press ve 50ml 12 liraya aldim. Sizce sorun nedir?

Bu çörekotu yağını hangi marka alıyorsunuz ? Benim aldıklarım sanki sahte bildiginiz iyi bi marka varsa söyleyin lütfen

Merhaba yorumlari okudum ama emin olamiyorum corekotu yagiyla duzenli masaj yapilinca olumlu sonuc aldiniz mi

Corek otu yagi ile 10 dk kadar masaj yapiyorum yikamiyorum koku yapmıyor zaten yikamazsan daha iyi etkisi kaliyor bi zarari yok yani.
Gunde istedigin kadar surebilirsin.
Onun harici sabah aksam buz masaji yapiyorum diklestiriyor gogusleri

Corek otu yagi ile 10 dk kadar masaj yapiyorum yikamiyorum koku yapmıyor zaten yikamazsan daha iyi etkisi kaliyor bi zarari yok yani.
Gunde istedigin kadar surebilirsin.
Onun harici sabah aksam buz masaji yapiyorum diklestiriyor gogusleri

Anladim cok tesekkur ederim bende uygulamaya baslayacagm

Biraktim bende yapmayi gecici etkisi var yapmayinca etkisi gidiyor . Yok olan goguslerim kilo verince daha da yok oldu :KK70: kismet boyleymis napalim alisscaz :KK70:

X