Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Ay ne güzel bir haber bu opuyorumnanaktan
Canım çok sevindim böyle sonuç almana :) Darısı başımıza inşallah..
En kısa zamanda ben de alıcam bu bu çörekotu yağından. :)
Ama şimdi yağ, krem doldu her taraf :KK70:
Şerbetçiotu karışımı, çilek yağı, mersin yağı, çörek otu yağı, içilenleri saymıyorum bile... :KK70:
Zaten şerbetçiotu karışımını sürüp yatıcaz, masajı ne zaman yapsak ki?
Gündüz gündüz de olmaz gibi geliyor..
Masaj yaptıktan sonra mı sürelim şerbetçiotunu napalım acaba ?
Bir de bu yağları arka arkaya sürsek de fayda eder mi ki..? zaten başka çaremiz yok sanırım kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar hiç güleceğim yoktu ıyı bende dneyeyım bari poğaça gibi olurum çörekotundan sen çok yaşa.kaydirigubbakcemile3 keşke ıyı gelse.

bende deneyecem bugün =) evde var boş boş duruyo öyle hemde kolaymış uygulaması... teşekkürler tatlım inşallah geçici değildir

çok teşekkürler canım bilgi içinnolumunekankayizsmile

umarım kalıcıdır ya, ilerleyen günlerde gelişmeleri paylaşırsan çok sevinirim tatlımkaydirigubbakcemile2

her şey için bi ot bi yağ almaktan ev küçük bi aktar dükkanına döndükaydirigubbakcemile3
ama eğer geçici değilse gidip hemen çörek otu yağını da alıcam valla napıyım:kedi:

Aaa bende var çörekotu yağı deneyeceğim hemen.:kedi:
İnşallah fayda eder ve ters bir etki göstermez.

Ay ne güzel bir haber bu opuyorumnanaktan
Canım çok sevindim böyle sonuç almana :) Darısı başımıza inşallah..
En kısa zamanda ben de alıcam bu bu çörekotu yağından. :)
Ama şimdi yağ, krem doldu her taraf :KK70:
Şerbetçiotu karışımı, çilek yağı, mersin yağı, çörek otu yağı, içilenleri saymıyorum bile... :KK70:
Zaten şerbetçiotu karışımını sürüp yatıcaz, masajı ne zaman yapsak ki?
Gündüz gündüz de olmaz gibi geliyor..
Masaj yaptıktan sonra mı sürelim şerbetçiotunu napalım acaba ?
Bir de bu yağları arka arkaya sürsek de fayda eder mi ki..? zaten başka çaremiz yok sanırım kaydirigubbakcemile3

Canım bu kadar yağın ve içtiklerinin sende bi kaç cm de olsa faydası olmadı mı:gitme:
Bende yapıcaktım hepsini birden

Canım bu kadar yağın ve içtiklerinin sende bi kaç cm de olsa faydası olmadı mı:gitme:
Bende yapıcaktım hepsini birden

Yok canım ben daha hiç birine düzenli olarak başlayamadım.
Şerbetçiotunu bulana kadar masaj falan yapayım diyordum, yaptım bi ara çilek yağıyla.
Sonra vazgeçtim. Bütün hepsini alınca hepsine birden düzenli olarak başlamayı düşünüyorum.
Tabii bende bu üşengeçlik oldugu sürece ne zaman hepsi tamamlanır bilemem ama.. :KK70:
İnanıyorum güzel sonuçlar alıcaz opuyorumnanaktan

arkadaşlarlar bu sbah yine baktım göğüslerime yaa çok güsel görünüolar ve çok pürüzsüz oldular ve gergin:) bide dolgunluk ve büyüme inş kalıcıdır.. deneyeniniz oldumu dünden beri??

arkadaşlarlar bu sbah yine baktım göğüslerime yaa çok güsel görünüolar ve çok pürüzsüz oldular ve gergin:) bide dolgunluk ve büyüme inş kalıcıdır.. deneyeniniz oldumu dünden beri??

Tatlım ben dün başladım,evde çörek otu yağım vardı..Ama ben de seninki gibi kaşıntı olmadı açıkçası,belki bünyeden bünyeye değişiyordur..Ama kullanmaya devam edeceğim,sonuçta birgün de anlaşılmayabilir..Tek korkum,bu yağ tüylenme yapmasın?ne dersiniz?

peki sabah uyandığında göğüslerinde gerginliktemi yoktu? çörek otunun tüy çıkarma gibi özelliği yok canım rahat ol.. saç sürülüoyor ama ondaki amaç beyaz saç çıkmamasını sağlamak!

peki sabah uyandığında göğüslerinde gerginliktemi yoktu? çörek otunun tüy çıkarma gibi özelliği yok canım rahat ol.. saç sürülüoyor ama ondaki amaç beyaz saç çıkmamasını sağlamak!

Aslında hafif bir gerginlik ve pürüzsüzlük hissi var gibi..Ama ben birçok şey denemiştim,bana çok etki etmemişti açıkçası..Sanırım benim hormonları harekete geçirmek biraz zor..Ama ümidimi kesmiyorum ve bu yöntem açıkçası çok uğraştırıcı olmadığı için devam etmeyi düşünüyorum..1hafta gibi bir süre sonunda bende yazarım durumumu,verdiğin bilgiler için çok sağol canım..Bir de sen bu çörek otu dışında bir şey uyguluyormusun?Belki onunda etkisi oluyordur?

buz masajı yapıorum, bide çörek otu yağı sürüorum ama yağı emene kadr yapıorum 5 dk fln oda.. simdi tekrar ölçtüm 81.7 gelio:) umarım kalıcıdır kendine güveni gelio insanın yaa..

buz masajı yapıorum, bide çörek otu yağı sürüorum ama yağı emene kadr yapıorum 5 dk fln oda.. simdi tekrar ölçtüm 81.7 gelio:) umarım kalıcıdır kendine güveni gelio insanın yaa..

Senin adına çok sevindim canım,umarım gelişme sağlamaya devam edersin..Darısı bizim başımıza..Tabiki ya resmen güven eksikliği var bende,bildiğin üzülüyorum,ama şükür ki sağlıklıyız..Umarım bu tarz bitkisel yollarla çözüm elde ederiz hepimiz..kendine iyi bak canım,gelişme olursa bildireceğim..

Ben denedim dün gece. Öyle kaşıntı şişkinlik falan yapmadı ama daha dolgun gözüküyor gögüslerim, ama adet günüme 5 gün var onun etkisi olabilir.
Ben denemeye devam edeceğim işe yarra inşallah.:eek:

X