Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

valla kızlar bütün topikleri okumaktan gözlerim şaşı oldu....bende dün başladım...sabah bir şeker kaşığı küç yiyıorum arkasından 2 çay bardagı adaçayı içiyorum...akşamda çörek otu kayısı yagı mersin yagını karıstırıp masaj yapıyorum...bugun akşamda şerbetçi otu için hazırlıklar yapıcam.....hele bir işe yaramasın önerenlerin saçını başını yolucam :p hehehehe hadi bakalım bende gelişmeleri yazarım :) ben pek ümitli degilim ama :) bir umut

ohoooo bu kadar şeyi birarada yapma sakın!...ben şerbetçi otuyla mersini kullandım da sivilce gibi kırmızı bişey çıktı göğsümde....çok acıyodu..hepsini bıraktım dinlendirdim biraz..3 gün sonra başladım..geçmedi daha ama acısı azaldı..şuan sadece şerbetçi otu karışımını kullanıyorum....buz masajı yapıyorum bi de...

büyür bu yaptıklarınla ama öyle bi yara olur ki bırakmak zorunda kalırsın tüm yaptıkların boşuna gider...çünkü şerbetçi otunu ara verince geriye dönüş oluyo...yavaş yavaş yap ki sonuç olumlu olsun..vücut iflas ediyo benden söylemesi...yağı o kadar ilgiyi kaldıramıyo vücut..hem yap yağı hem diğerleri ee vücut ne zaman serbest kalıcak da sürdüklerine sonuç verebilicek.....ya mersini yap sadece ya da şerbetçi otu karışımını...

ayrıca mersinin içine neden bütün yağları karıştırdın..mersin başlı başına mükemmel etki yapıyo...karıştırırsan etkisi çözülür belki...boşuna yapmış olursun..

ohoooo bu kadar şeyi birarada yapma sakın!...ben şerbetçi otuyla mersini kullandım da sivilce gibi kırmızı bişey çıktı göğsümde....çok acıyodu..hepsini bıraktım dinlendirdim biraz..3 gün sonra başladım..geçmedi daha ama acısı azaldı..şuan sadece şerbetçi otu karışımını kullanıyorum....buz masajı yapıyorum bi de...

büyür bu yaptıklarınla ama öyle bi yara olur ki bırakmak zorunda kalırsın tüm yaptıkların boşuna gider...çünkü şerbetçi otunu ara verince geriye dönüş oluyo...yavaş yavaş yap ki sonuç olumlu olsun..vücut iflas ediyo benden söylemesi...yağı o kadar ilgiyi kaldıramıyo vücut..hem yap yağı hem diğerleri ee vücut ne zaman serbest kalıcak da sürdüklerine sonuç verebilicek.....ya mersini yap sadece ya da şerbetçi otu karışımını...

ayrıca mersinin içine neden bütün yağları karıştırdın..mersin başlı başına mükemmel etki yapıyo...karıştırırsan etkisi çözülür belki...boşuna yapmış olursun..

Dün başladım ben de ilk portakal yağı sürdüm, üstüne de mersin yağı sürdüm 5 dakikadan fazla masaj yaptım. Fakat mersin yağı viks gibi kokuyor daha bir keskini hatta. Midemi bulandırdı istifra ettim sonunda. Tüm evi kapladı koku zar zor geçti odamdan. Annem bu ne kokusu böyle diyor. kaydirigubbakcemile3 Pek ümidim yok aslında bunlardan. Buz masajı yaptım geçen gece dolgun oldu ertesi günde öyleydi. Bu aralar iştahım açıldı, kilo alınca da gögüslerim alıyor ilk. Biraz büyüdüler. Ayrıca hergün kaşık kaşık pekmez, iştah açıcı şurup ve de küç yiyorum. Üstüne de masaja başladım. Belki bırakırım masajı mersin yağı çok kötü koktu. :tomato:

kızlar bende çörekotu yağı işe yaramadı küçte hep kabardı göğsüm şimdi mersin yağını çok etkili diyo kızlar acaba birde onumu denesemkafamçokkarıştı

Dün başladım ben de ilk portakal yağı sürdüm, üstüne de mersin yağı sürdüm 5 dakikadan fazla masaj yaptım. Fakat mersin yağı viks gibi kokuyor daha bir keskini hatta. Midemi bulandırdı istifra ettim sonunda. Tüm evi kapladı koku zar zor geçti odamdan. Annem bu ne kokusu böyle diyor. kaydirigubbakcemile3 Pek ümidim yok aslında bunlardan. Buz masajı yaptım geçen gece dolgun oldu ertesi günde öyleydi. Bu aralar iştahım açıldı, kilo alınca da gögüslerim alıyor ilk. Biraz büyüdüler. Ayrıca hergün kaşık kaşık pekmez, iştah açıcı şurup ve de küç yiyorum. Üstüne de masaja başladım. Belki bırakırım masajı mersin yağı çok kötü koktu. :tomato:

mersin tek başına kullanıldığında gerçekten güzel..şerbetçi otu karışımı da öyle..yavaş yavaş yapılmalı..şerbetçi otu kullanıyoan başka hiçbişey kullanmıcaksın...buz masajı yap egzersiz falan yap..ama yağ mağ kötü ediyo ya..

masajı nasıl yapıyorsunuz kızlar yön basınc vs.. bırde buz nasıl uygulanıyor detaylı anlatırsanız sevınırm..

bende 1 haftadır kullanıyorum çörek otu yağını nasıl ölçüldüğünü bilmiyorum fakat dolgunluk oluştu büyüme olmadı.kullanmaya devam edicem.belki ilerleyen günlerde büyümede olur.:teytey:

çörek otu yağı 2. gün bende sivilce yapmıştı
portakal yağı kullanıyorum memnunum

tmm kızlar tşk ederim ilginiz için diger topikte kimse beni sallamadı :)))) biraz denicem böyle eger alerji tarzı bir şey olursa dediginiz gibi kullanıcam...bakalım olmassada olmaz napalım:) ölüm yok ya ucunda zaten benim aman aman büyüteyim diye bir dedim yok 75 dolgusuz olsun yeter bana çok büyük gögüs sevmiyorum ben nadide sultan gibim :)))

bu arada şerbetçiotu karısmını sabaha kadar bekletmek yerine 4 saat bekletip yıkasam olmazmı acaba? sabahın köründe işe gidiyorum ben yağlar bir nevi sorun yaratmıyorda bu karısım yıkanması gerekiyo :KK43: sabah yataktan zor kalkıyorum kalk bunu yıka vs zor olacak da:KK43:

tmm kızlar tşk ederim ilginiz için diger topikte kimse beni sallamadı :)))) biraz denicem böyle eger alerji tarzı bir şey olursa dediginiz gibi kullanıcam...bakalım olmassada olmaz napalım:) ölüm yok ya ucunda zaten benim aman aman büyüteyim diye bir dedim yok 75 dolgusuz olsun yeter bana çok büyük gögüs sevmiyorum ben nadide sultan gibim :)))

mersin yağını her gece masaj yap...önemli olan masaj zaten..bi de buz masajı yap..onun çok faydasını gördüm ben...hem ilerde sarkma olmaz bu sayede..eğer buz masajı yorucu gelicekse banyo sonrası soğuk suyu avucuna al göğsüne kompleks yap..çok faydasını görceksin...

bu arada şerbetçiotu karısmını sabaha kadar bekletmek yerine 4 saat bekletip yıkasam olmazmı acaba? sabahın köründe işe gidiyorum ben yağlar bir nevi sorun yaratmıyorda bu karısım yıkanması gerekiyo :KK43: sabah yataktan zor kalkıyorum kalk bunu yıka vs zor olacak da:KK43:

yok yıkamana gerek yok..zaten sabaha kadar kremi emiyo vücut...otları falan kuruyo vücudunda...

masajı nasıl yapıyorsunuz kızlar yön basınc vs.. bırde buz nasıl uygulanıyor detaylı anlatırsanız sevınırm..

Kalıp buzu alıp göğsünde gezdiriyorsun tatlım eriyene kadar. Ben iki göğsümede 3er tane buz uyguluyorum. Aniden soğuk uyguladığın için dikleşip dolgunlaşıyor. zemuszemus

Son düzenleme:
slm bende aynı derde sahiptim taki bu siteyi bulana kadar çörek otu yağını bende 1 haftadır falan kullanıyorum ve gördüğüm değişim beni inanılmaz şaşırtıyo herkeze tavsiye ederim bende kaşıntı falan olmuyo biraz kokusu rahatsız ediyo okadar istediğim boyuta gelene kadar devam edicem umarım sonra balon gibi sönmez..:KK43:

burda introm şerbetçi otuyla ilgili bi karışım söylemişti onu uyguluyorum..''kızlar denendi onaylandı'' forumun konusundan bulabilirsin karışımın tarifini..dur ben söyleyeyim çoksayfa var orda uzun sürer okuman...

şerbetçiotu karışımı:8 yemek kaşığı şerbetçi otuna 3,5-4 yemek kaşığı su koy..karıştır sonra ocağa koy..fokurdayınca 3-4sn kadar kaynat..sonra karıştır..bitkinin öz suyu çıksın diye kaynatıyoruz..sonra 10dk dinlendir..dinlendirdikten sonra 150ml YAĞSIZ kremle karıştır güzelce...bu karışımı 1 gün dinlendir...

ertesi günü akşam 20:00 de bi kupa adaçayı iç yapraklarıyla göğüslerine masaj yap..aynı akşam 22:00 da gene iç adaçayını yapraklarıyla masaj yap..sonra 23:00 de bu yaptığın karışımı '''masaj yapmadan''' sür göğüslerine..günde 1 defa sürüyosun yani karışımı ..adaçayıyla sürme sakın..istersen 00:00 de yine sürebilirsin bu karışımı...

sabah da mersin yağını masaj yap güzelce..masaj önemli...ben daha hızlı olsun diye rezene çayının içine 5 damla çörekotuyağı damlatıp içiyorum günde bi defa...istersen sen yapma bunu..yani fazla etki gösterebilir....ben böyle yapıyorum...uyyhh amma uzun yazmışım:))

Canım demişsin ki ada çayıyla surmee sakın??? bunu bılerek mı soledın yoksa karıstırılmasın dıe mı... cnku bn ada cayyla masaj yaptıktan snra fazla kalırsa karısımın ıcıne bı kac parca atıyorm ada cayından...bir sorun olmaz dimi? bırde mersın yagıylaaa bu karısım ters tepkıı yapıyor demıstın sn kullanmayı bırktın dımı ?fisfisfis

Canım demişsin ki ada çayıyla surmee sakın??? bunu bılerek mı soledın yoksa karıstırılmasın dıe mı... cnku bn ada cayyla masaj yaptıktan snra fazla kalırsa karısımın ıcıne bı kac parca atıyorm ada cayından...bir sorun olmaz dimi? bırde mersın yagıylaaa bu karısım ters tepkıı yapıyor demıstın sn kullanmayı bırktın dımı ?fisfisfis

onu bırak ben özellikle adacayıda ekliyorum karısıma hemde kokusunu çok hoş yapıyo ...ve büyütüyo....denemiştir duyurulur:eek:

yok yaa... nerde... keşke olsa... ben deli gibi iştahlıyım bugünlerde. heran 49'un üstüne çıkabilirim. zor tutuyorum boğazımı valla. bıraksam 100 kilo olacağım. onca sene bir tabak çorbayla doyan ben ne hale geldim yaa. hep içim kazınıyor. senağlama

canım sen buz masajı yapıyordun değil mi? benim de önce sırtıma feci sancı vurmaya başladı sonra da gösüme ama memişlere değil. içerden sanki akciğerime bıçak saplıyolar gibi. eğer senin de öyleyse üşümeden oluyor o. buzu bırak ve kas gevşeltici sürüp ısıt. sonra gelip kalp krizi geçiriyorum kızlar diye yazma burda :roflol: çünkü kalbe yakın kaslarda da başlarsa kalp krizi geçiriyo gibi oluyor insan. ama tabi ki kalp krizi geçirmiyosun. sadece kaslarında spazm oluyor. kalp kasıyla alakası yok. ben sık sık üşüttüğüm için biliyorum bunlarım.

ben buz masajı felan yapmıyorum 4 gündür küç yiyorum ve adaçayı içiyorum...2 gündür mersin yagı ve çörek otu yagıyla masaj yapıyorum bu söledigin agrılar bendede var :S alla alla buzdan olduguna eminmisin :uhm:

adaçayıyla karışımı sürme dedim...yani bi saat beklemen gerekiyo..tü bana anlatamamışım:)ama karışımın içine adaçayı atarsan ne olur bilemiyorum..denemedim...normalde bi gün bekletiyoruz ya karışımı, adaçayı sonradan dahil olursa etkisi olur mu bilemem..ama zaten adaçayını sürdüğünde kaşım kaşım kaşınıyorum ben..bi süreden sonra sende de olur bu...

ben mersini bıraktım..bu karışımla bi de mersini kullandığımda kötü oldu bende..bünye kaldırmadı benim...ama kullananlar var onlarda sorun olmamış....ne olur ne olmaz diye bıraktım ben...şu karışım işlemi bi bitsin onu sonra yapıcam...

saoll cnmm tmm smdıı anladm... yaa bn de kasıntı fln olmuyo sadece otlar hafıf kasındırıyo oda bastııorm ole gecıoo yoksa göğsumde ne bı agrıı ne bı ekstra kasıntııı senağlama bkdr ugrasıorzz ınsallahh alırızzz bı sonucc.

bugun baslıyourm küç ve çörekotuyağına inşallah guzellesır. pekı bu buz olayı anlıkmı diriltiyo daimi mi oluyorr cvp plsss... :ecrin_bebek:

X