Çözüm yok biliyorum ama..

Balemdar

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2016
553
154
25
Herkese merhaba, çözüm bulamayacağımı bilerek yazıyorum buraya ama artık psikolojik olarak bu konuda yerlerdeyim. Elhamdüllillah Rabbim daha büyük dertler vermesin ama, artık özgüvenim çok düştü. Alexandrite Candela cihazında 2 paket lazere gittim, hormonlarıma baktırıyorum ama bi sıkıntı yok. İnanılmaz yoğun tüylerim. Baş edemiyorum artık. Hele kollarımın üst omuz kısımları eşimin orda tüyü yok benim yumak yumak tüy. Özgüvenim hiç yok her gördüğüm insanın koluna bacağına bakıyorum, biryere giderken istediğim kıyafeti giyemiyorum eşimin yanında rahat edemiyorum arkadaşlarımın yanında rahat edemiyorum diyorum ki biryerde düşüp bayılsam tüylerimi kimse görür. Lazerde çektiğim acıyı anlatamam kollarım bül bül kabarıyor, yani bu cihazla 16-18 seans aldım nerdeyse tık yok. Ve görüntü korkunç. Diğer insanlar gibi jiletle alayım geçeyim mümkün değil batık desen var sivilce döküntü desen var, ağda götürmez, epilatör götürmez çok hızlı uzuyor alsam da çıkarken kaşındırıyor sivilce döküntü yapıyor. Gebeliğimi düşününce herşeyden önce beni düşündüren kısmı bu, lazere gidemem, hormonlar iyice dengesizleşince ben maymun gibi mi gezeceğim, baş edemiyorum kaş aldırıyorum 6. 7. Gün çıkıyor. Evet baba tarafım tüylü ama bu yani genetiği geçiyor artık ben napıcam bilmiyorum hiç kendime güvenim yok asla tamamen bitmiyor bacaklarım tam iyiye gidiyor diyorum paketim bitiyor kendim alırım diyorum yine eski haline dönüyor mecbur tekrar lazere gidiyorum lazere alıştığım için de ağda vs olmuyor bu da maddi zorluyor artık. Ne yapacağımı bilmiyorum gerçekten yüzüme zaten yıllardır düzenli gidiyorum ama vücudum artık çok yoruyor beni tüm vücudum tüylü zaten sırt bacak göbek kalça hem de belirgin uzun ve siyah. Yakın bir arkadaşım da sağolsun bu konuda benimle çok dalga geçiyor, ona gülüyorum ama alttan çok canımı sıkıyor, orada tüy mü çıkar, sen lazere gittin normal insan seviyesine geldi vs gibi. Ne yapacağımı artık ben de bilmiyorum ama bu durum ciddi anlamda canımı sıkıyor.

En son yaptırdığımda böyle bi sorun yoktu benim tüyerimin bu hali yıllardır böyle malesef
Gebelikten sonra testesteron seviyenizi ölçtürmenizi tavsiye ederim muhtemelen yüksektir veya östrojen seviyeniz düşüktür. Ekstra bir östrojen almanız bu sorununuzu ciddi anlamda rahatlatır diye düşünüyorum tabi doktor takibinde

Bence makinada orijinal olmayabilir.
Burada gayleri görüyorum tertemiz birine sordum lazer dedi.
Yani sizin de lazer ile geçici de ols pırıl pırıl olmanız lazımdı

Selamlar
Size soprano ıce titanıum cihazı ile epilasyona girmenizi öneriyorum. Ama internetten bu aletin orjinal kullanım hakkına sahip olan merkezleri kontrol edip gidin. İstanbuldaysanız ben meditouch firmasına gidiyorum memnunum. Acı yok ağrı yok ama acı cekiyorum derseniz vemcain sprey alın. Ben bikinime bunu kullanıyorum tık yok hissetmiyorum normalde sedyeden üç cm cığlık cıglıga yükselirdim genital epilasyon esnasında :)Belki 3 seans alexandrite ile kılları önden bir döker sonra sopranoya geçerler. Uzmanlarla görüşme ücretsiz ve temiz titiz işini bilen bir merkez. Sahibi bu işin okulunu okumuş hastane yöneticiliği yapmış birisi ki merkezin başında da bir tıp doktoru var. Fenomen kekoların actıgı merdiven altı bir yer değil ve fiyatlarıda inanılmaz uygun. Çok memnunum :KK28:

X