Cuma Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba:) ben 70kiloyum. Boyum 170 10kilo vermek istiyorum.. Göbeğim çok çıkıyor istediğim gibi elbise giyemiyorum be beni hamile zannediyorlar.. Hamilelikten önce 10kilo verip daha sağlıklı olmak istiyorum:) 2haftadır diyet yapıyorum..

Merhaba:) ben 70kiloyum. Boyum 170 10kilo vermek istiyorum.. Göbeğim çok çıkıyor istediğim gibi elbise giyemiyorum be beni hamile zannediyorlar.. Hamilelikten önce 10kilo verip daha sağlıklı olmak istiyorum:) 2haftadır diyet yapıyorum..

Kendine güveniyor ve kilo verebileceğine inanıyorsan 13. takıma bekliyorum. :KK34:

Mrb kizlar bende 2 ayda 73 den 62 ye dustum diyet ve sporla.boyum 158 hedefim 55 olmak benide alir misiniz? Artik zorlanmaya yilmaya basladim allahtan esim cok destek tabi bu kilolar prenseslerim sayesinde oldu oncesi 49 idim simdi 55 olsam yetecek gibi geliyor ama belli olmaz belki iyice gaza gelir 52 falan olurum:)) sizde bana destek olun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Mrb kizlar bende 2 ayda 73 den 62 ye dustum diyet ve sporla.boyum 158 hedefim 55 olmak benide alir misiniz? Artik zorlanmaya yilmaya basladim allahtan esim cok destek tabi bu kilolar prenseslerim sayesinde oldu oncesi 49 idim simdi 55 olsam yetecek gibi geliyor ama belli olmaz belki iyice gaza gelir 52 falan olurum:)) sizde bana destek olun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Azimli ve kararliysan 5. Takima bekleriz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba siteye yeni kayit oldum :) boyum 1.67 ve suan 72 kiloyum subat ayinda 79 kiloya kadar cikmistim ama bi arkadasimla beraber kilo vermeye calisinca 6 kilo kadar verdim ama sonra arkadasim gidince tek kaldim ve diyeti bozdum birazcik😔😔. Hedefim 65 kilo olmak👍. Bisiklete binmeye calisiyorum hergun ama beraber diyet yapinca insanin mirali yuksek oluyor. Beni de araniza alirsaniz cok sevinirim. 😊

Merhaba siteye yeni kayit oldum :) boyum 1.67 ve suan 72 kiloyum subat ayinda 79 kiloya kadar cikmistim ama bi arkadasimla beraber kilo vermeye calisinca 6 kilo kadar verdim ama sonra arkadasim gidince tek kaldim ve diyeti bozdum birazcik😔😔. Hedefim 65 kilo olmak👍. Bisiklete binmeye calisiyorum hergun ama beraber diyet yapinca insanin mirali yuksek oluyor. Beni de araniza alirsaniz cok sevinirim. 😊

Azimli ve kararliysan ve her gun paylasimda bulunacaksan 1. Takima beklerim canim

ogrenciyim bir yil icerisinde 10 kg aldm ve cevremin bana bakislarini konusmalarini artk istemiyorum ramazann basnda 82.95 kg dm snra neden 60 olmayayim dedm ve kendimi tutmaya basladm bayram sonunda 77.8 kgdim en sob sali tartildm kg degismedi up 60 kg dusmek istiyorum takiminizi zirveye tasimak istiyorum okdar iddaliyim

İki haftadır diyet yapıyorum. Ama yanlız olunca motivede olmuyor. Kızlar alın beni takımınıza yoksa amacıma ulaşamadan diyeti bırakabilirim. Yardımmm!!!!!

benide alin araniza lutfen:KK43:
gecen yil tam 10 kg almism ve tartida son halim 85.95 kg di bunu gorunce sok oldum ve karar verdm 60 olucam ama tek basima yapamam lutfen yardmci olun ramazanda 77.800 dustum smdi siZnle 60 a dusmek istiyorum iddaliyim bekliyorum yardimmmmm edin !!!!

benide alin araniza lutfen:KK43:
gecen yil tam 10 kg almism ve tartida son halim 85.95 kg di bunu gorunce sok oldum ve karar verdm 60 olucam ama tek basima yapamam lutfen yardmci olun ramazanda 77.800 dustum smdi siZnle 60 a dusmek istiyorum iddaliyim bekliyorum yardimmmmm edin !!!!
kararlıyım dersen 9. takıma beklerim tatlım..

merhabalar...4 ay önce doğum yaptım hatırası 20 kg fazlam var...artık diyete başlamak istiyorum ama tek başına olmuyor malesef...uygun bir gruba katılmak istiyorum...

Kizlar banada yer var mi? Bende katilmak istiyorum. 79 kiloyum doğumdan sonraki kilolarımı vermek istiyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X