Gebeliğe Hazırlık Cyclo progynova kulanan arkadaslarim okuyun mutlaka

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cylo kullanan arkadaşlar adet döngünüz bozuldumu peki bu ilacı kullandınızda.ben adetin 2. Günü almıştım ilk dozu normalde bugün regli olmam gerekiyordu ama olmadım hiç belirtide yok ağrı vs. 1 kutu kullandım bu arada adetlerim düzenlidir.

Ozaman doktorunuzu değiştirin. Çünkü ben 1 temmuzda histeroskopi oldum ve rahmin iyileşmesine yardımcı olması adına bu ilacı kullandım. İlaç bitmeden 1 hafta önce adet oldum ve ilacı kullanmaya devam ettim. Histeroskopi sonrası olduğu için adetim 11-12 gün sürdü. Adet takvimine göre yumurtlamamın olması gereken tarihte ovülasyon testi ile de takip ettiğim için pik i gördüm ayrıca tekrar adetime 1 hafta kala yine yumurtlama pik i gördüm. Verdiğiniz bilgi yanlış. Prospektüsüne göre de yanlış.
Cylo kullanan arkadaşlar adet döngünüz bozuldumu peki bu ilacı kullandınızda.ben adetin 2. Günü almıştım ilk dozu normalde bugün regli olmam gerekiyordu ama olmadım hiç belirtide yok ağrı vs. 1 kutu kullandım bu arada adetlerim düzenlidir.

Hayır canım bozmadı ben ilacı bitirmeden kullanırken adet gördüm bitirene kadar da kullanmaya devam ettim ❤

X