D vitamini önerisi olan var mı?

sadolinda

Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2023
474
170
30
Kızlar oğlum 18 aylık ve hep reçeteli olan D vitaminlerini kullandık. An itibariyle bitti ve özel olarak kendimiz eczaneden almak istiyoruz çünkü ne kadar doğru bilmiyorum ama reçeteli olanlar pek etkili değilmiş.ocean markasını duydum ama sizin de öneriniz var mı?

Kızlar oğlum 18 aylık ve hep reçeteli olan D vitaminlerini kullandık. An itibariyle bitti ve özel olarak kendimiz eczaneden almak istiyoruz çünkü ne kadar doğru bilmiyorum ama reçeteli olanlar pek etkili değilmiş.ocean markasını duydum ama sizin de öneriniz var mı?
Delayf kullaniyorum ben dogumdan beri doktorum yazmişti memmunum

Kızlar bir de şunu sormayı unuttum daha 8 dişi var toplamda kaç yaşında hala çıkmadı diğerleri yeme problemi yaşıyoruz aynı zamanda. D vitamininin etkisiz olduğunu biraz da bu yüzden düşündüm dr a sormayı unuttum geçen gittiğimde

Diş çocuktan çocuğa değişkenlik gösterebilir bence. İnternetten baktığımda yaklaşık 17 aylık bir bebeğin 8-10 tane dişi olur yazısını gördüm. Bu bilgiye göre normal görünüyor diş sayısı. Tabi azı dişler gelene kadar çiğnemekte zorluk çekiyorlar.

Diş çocuktan çocuğa değişkenlik gösterebilir bence. İnternetten baktığımda yaklaşık 17 aylık bir bebeğin 8-10 tane dişi olur yazısını gördüm. Bu bilgiye göre normal görünüyor diş sayısı. Tabi azı dişler gelene kadar çiğnemekte zorluk çekiyorlar.
Anladım teşekkür ederim.evet zaten katı gıdalar daha çok yiyor azı dişleri olmadığı için de zorlanıyor çorba vs hiç yemez böyle olunca da gelişimini etkiliyor 🥲

Ocean’ı bende kullandım,dr önerisiyle çok iyi gerçekten ama bebekler kullanabiliyormu bilmiyorum

Anlıyorum. Aslında damakları ile ezerek yerdi kızım dişleri azken. Kuruyemiş falan pek yiyemezdi ama cevizi falan minik minik parçaladığımda yerdi. Yakın zamanda azı dişleri çıkınca oğlunuzun rahat edersiniz. :)

Benim kızımda 18 aylık bizim kullandığımızda bugün bitti
bende bugün D vitamini arayışına girdim
Muhtemelen bunu alacağım
IMG_1300.jpeg

Benim kızım 5 aylık doğduğundan beri doktor tavsiyesiyle Ocean kullanıyorum, memnunum

Anlıyorum. Aslında damakları ile ezerek yerdi kızım dişleri azken. Kuruyemiş falan pek yiyemezdi ama cevizi falan minik minik parçaladığımda yerdi. Yakın zamanda azı dişleri çıkınca oğlunuzun rahat edersiniz. :)
İnşallah çok teşekkür ederim. Aslında cevizi robottan geçirip sutlaca falan katarak veriyorum

En iyi etki eden Devit 3 müş
Evet ben ondan kullandım oğluma hani reçeteli devletin karşıladığı. Bilmiyorum reçeteli olanların pek faydası yok diye duydum pek emin olamadım şimdilik idareten iyi bir şey alıp dr kontrolünde yine danışmayı düşünüyorum. Siz devit 3 kullanmış mıydınız

Evet ben ondan kullandım oğluma hani reçeteli devletin karşıladığı. Bilmiyorum reçeteli olanların pek faydası yok diye duydum pek emin olamadım şimdilik idareten iyi bir şey alıp dr kontrolünde yine danışmayı düşünüyorum. Siz devit 3 kullanmış mıydınız
Evet ben doktoruma çok güveniyorum ocean falan paralı şeyler hep satış için özeller söylüyor dedi

1 yaşından sonra yılda bir kez d vit ampul kullanin demisti çocuk doktorumuz

X