daha 1.5 yıl var ama çeyize şimdiden başladık :)

Fitbirbusra

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2012
2.760
304
merhaba bayanlar :) henüz isteme nişan v.s. olmadı ancak çeyiz yapmaya şimdiden başladık :) evde onlarca eşya var onlarında resimlerini müsait bir zamanda tek tek eklemeyi planlıyorum :) şimdilik dışarıdan kendim seçerek aldıklarım :)

bir önceki gün annemle karacaya ve ar yıldıza baktık karaca diye gösterilen takım eski modeldi beğenmedim ar yıldızda da beğendiğim yemek takımı eksik eşyaları vardı ama almaya karar vermiştim bugün bursadaki YÖN mağazasından bakalım birde deik. 2400 tl ye karacanın çeyiz kampanyası varmış. Çelik seti cezve seti yemek takımı çatal bıçak takımı ve kahvaltı seti içindeymiş. ama benim çelik setim vardı annem almıştı daha önce teflon setim ile birlikte ( daha sonra fotoğraf eklemesi yapacağım ) ve bana yardımcı olmak adına su takımı ile değiştirdiler. 2400 tl yi 15 ay taksit yaptılar :)
kahvaltı takımım :) sevdicek kırmızı sevmiyor demlikli model istedik bu olsun dedik :) böyle kırmızılıkları yok ancak en yakın model olarak bunu göstere bilirim :) $5e2baedbc187948e36a7e60019f1493d.jpg
su seti. aldığım yemek takımının kendi şekilleriyle süslenmiş. alırken caımı sıkan tek noktası elde yıkanmaları :) onuda atlatmam lazım :) $12025-800x800.jpg
yemek takımım:) en çok beğenerek aldığım ve her gittiğim yerde bu modele yakın aradığım ürün :KK70: desenine bayılıyorum :)
Eki Görüntüle 1078685
emsan cezve takımım 70 tl civarında ( sete dahil değildi ben ayrıca beğen dim aldım ) $em1011631703.jpg
çatal bıçak takımım :) yine yemek takımımla desenlerini uyumlu bulduğum için çok içime sinerek aldım:) üstteki fotodaki flower modeli $page0065.jpg
kaşıklık :) bu ürünü markafoni.com dan aldım :) içindeki tahta setle beraber gelicek pek kullanacağımı sanmıyorum içindekilerin farklıları var zaten :) $8699089128983_0_1.jpg
seramik tava. yine markafoniden indirimden aldım :) seramiği ne kadar kaliteli bilmiyorum ama derinliği hoşuma gitti :KK70: ürünlerim hala paketlenme aşamasında geldiklerinde gerçek fotolarınıda paylaşırım :)Eki Görüntüle 1078689
sevdiğimin en sevdiği atıştırmalığım için aldığım krep tavası :) markafoniden yine :) $8699089130023_0_1.jpg
yağlık - sirkelik :) 20 tl ye markafoniden aldım :) $8699089128976_0_1.jpg
bunu almayacaktım aslında ne modeller var etrafta ama aldığım diğer butterfly serisinin takımı diye alıverdim işte :)markafoniden yine :) $8699089128938_0_1.jpg
kirli kaşıklık :) markafoniden ( butterfly serisinden diye alınan diğer bir ürün ) $8699089128952_0_1.jpg
sos tavası :) en beğendiğim ürünlerden birisi ( markafoniden ) $8699108649192_0_1.jpg
kurabiye kavanozum :) işi kurabiye olan birsinin evinde olması gereken ana mutfak eşyası :)( markafoniden ) $8699089128921_0_1.jpg
yatak örtüsü ( markafoniden) $2012000276802_0.jpg

daha çoook çeyizim var en kısa zamanda elimle neler var neler yok görme amaçlı annemle indirip bakıcaz not alıcaz resimliyeceğiz ki alırken birşeyler referanslarım olsun :) biz kız tarafı erkek tarafı ayırmadan ortak laıyoruz sevdiceğimle herşeyi :) her alıdğımı ve evde olanları paylaşıcam bu topicte:KK70: aldıklarım için fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim :) :KK16:

yatak örtün çok ciciymiş, bayıldım. cezvelerde pek bi şıkmış güle güle kullanırsınız inş :KK61:

yatak örtün çok ciciymiş, bayıldım. cezvelerde pek bi şıkmış güle güle kullanırsınız inş :KK61:

teşekkür ederim canım :) evliliğine az bir süre varmış inşallah herşey gönlünce olur :) yatak örtülerim daha var da henüz açılıp bakılacaklar :KK70: gelin setim falan varmış :KK70:

Canımm her şeyin çok güzel:nazar: İnşallah zamanın çabucak geçerde bu cicilerini hemencecik kullanırsın:KK16: bu arada yemek takımın ve su takımın benimkindennn:KK16: Aşkla kullann :KK16:

Son düzenleme:
Hemşerim çeyiz için 1,5 yıl az bile.. zaman kısıtlı olunca istediğini alamıyorsun. hem maddi durumun yeterli olmaz düğüne yakın. o yüzden en iyisini yapmışşın erken almakla. ben de senin gibi yapıyorum herşeyimi erken almaya başladım. annem de benimle aynı fikirde. Bu arada aldıklarının hepsi mükemmel. çok beğendim. :KK16: enişteyle aşkla kullanın in ş ALLAH. :KK17:

Canımm her şeyin çok güzel:nazar: İnşallah zamanın çabucak geçerde bu cicilerini hemencecik kullanırsın:KK16: bu arada yemek takımın ve su takımın benimkindennn:KK16: Aşkla kullann :KK16:

Çok tesekkur ederim :) ne hoş :) ben çok ama çok beğenerek aldin takimlarimi :) her markada var asagi yukari buna benzer modeller ama hem boyle kapsamlisini hem de uygun fiyatlisini bir tek karacada buldum. Desene bayiliyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hemşerim çeyiz için 1,5 yıl az bile.. zaman kısıtlı olunca istediğini alamıyorsun. hem maddi durumun yeterli olmaz düğüne yakın. o yüzden en iyisini yapmışşın erken almakla. ben de senin gibi yapıyorum herşeyimi erken almaya başladım. annem de benimle aynı fikirde. Bu arada aldıklarının hepsi mükemmel. çok beğendim. :KK16: enişteyle aşkla kullanın in ş ALLAH. :KK17:

Amiiiinnnn :) tesekkur ederim hemşerim :) daha var evet ama nereden baslarsam kâr sonuçta bende öyle düşünüyorum. Birde biz ev alicaz Rabbim nasip ederse eğer zaten zorlanicaz yani düğün yaparken o sebeple boyle başlamak en güzeli. Bi mobilya birde beyaz eşya borcu kalsin o zamana. Hele annem çok daha önceden baslamis. Kiz kundakta çeyiz sandikta derler bizim orada. Evde bi dünya çeyiz var :) acildiginda fotograflarim hepsini. :)

canımmm güzell günlerdeee kullanırsın inşallaahh hepsii güzellerr birazınıda olsa almısın az da olda ılerde kar kardır

Amiiiinnnn :) tesekkur ederim hemşerim :) daha var evet ama nereden baslarsam kâr sonuçta bende öyle düşünüyorum. Birde biz ev alicaz Rabbim nasip ederse eğer zaten zorlanicaz yani düğün yaparken o sebeple boyle başlamak en güzeli. Bi mobilya birde beyaz eşya borcu kalsin o zamana. Hele annem çok daha önceden baslamis. Kiz kundakta çeyiz sandikta derler bizim orada. Evde bi dünya çeyiz var :) acildiginda fotograflarim hepsini. :)

olur kuzucum seve seve bakarım hemşerimin çeyizlerine :) aynen benim annemde öyle. geçenlerde ne var ne yok bir bakalım dedik evde adım atacak yer kalmadı. :KK16: ama bizim gibi yapmak en mantıklısı canım. evlenınce gezip tozmak yerine borçla uğraşmak istemem. şimdi uğraşıp almak daha mantıklı :KK1:

canımmm güzell günlerdeee kullanırsın inşallaahh hepsii güzellerr birazınıda olsa almısın az da olda ılerde kar kardır

çok ama çok teşekkür ederim canım :) bunlar buzdağının görünen kısmı birde odalarda kullanılmayan banyoda yüklükte v.s. var ki onlar oldukça fazla :KK70: evim olsa nerelere sığdırcam diye düşünüyorum :)

çok ama çok teşekkür ederim canım :) bunlar buzdağının görünen kısmı birde odalarda kullanılmayan banyoda yüklükte v.s. var ki onlar oldukça fazla :KK70: evim olsa nerelere sığdırcam diye düşünüyorum :)

ahh o buzdagının görünmeyen kısmı yokum ben bile benim az oldugu haldee anneme diyom kii ben evlenince evde bişey kalmıcakk :KK1:

olur kuzucum seve seve bakarım hemşerimin çeyizlerine :) aynen benim annemde öyle. geçenlerde ne var ne yok bir bakalım dedik evde adım atacak yer kalmadı. :KK16: ama bizim gibi yapmak en mantıklısı canım. evlenınce gezip tozmak yerine borçla uğraşmak istemem. şimdi uğraşıp almak daha mantıklı :KK1:

sorma valla canım bende evde yarın bir gün nereye sığdırıcam diye düşünüyorum :) biz çok şükür oretak alıyoruz yani kız çeyizi erkek çeyizi diye ayırmıyoruz :KK70: evide ortak alıyoruz :KK70: annem sevdiceğe şart koştu evi güvence olsun diye. oda kabul ettti :) nasip olursa kendi evime çıkacağım için yerleri belli olucak :) ama dediğin doğru zaten ev parası ödüycez beyaz eşya mobilya ödüycez birde üstüne kalkıpta ıncık boncuk taksit ödemek istemiyorum :KK43:

ahh o buzdagının görünmeyen kısmı yokum ben bile benim az oldugu haldee anneme diyom kii ben evlenince evde bişey kalmıcakk :KK1:

sorma valla benimde öyle :KK70: sanırım bir tek oturma odasında görünen yerlerde eşyam yok :KK70: onun dışında her odada her yerde var :KK70:

Çok tesekkur ederim :) ne hoş :) ben çok ama çok beğenerek aldin takimlarimi :) her markada var asagi yukari buna benzer modeller ama hem boyle kapsamlisini hem de uygun fiyatlisini bir tek karacada buldum. Desene bayiliyorum.

Kesinlikle canım,hemde ömür boyu garantisi var bana oradaki bayan kırıldığında parçalarını en yakın bayiye götür faturanla yenisini verdiklerini söyledi:KK16: Karacadan suplada almıştım kargocu getirirken kırmıştı hemen gittim geri götürdüm yenisini verdiler:KK16: Güle güle kullan canım tekrar çeyiz almak çok eğlenceli ve keyiflide:KK16::KK12:

benimde ilşkim varken aldım aldım şimdi ayrıldımm bana kalann sadece yıgınla borc :KK1:

Oo kotu olmuş canin borcu problem değil de bur şekilde ödenir de onunla oturacagini yiyeceğini hayal ederek aldigin şeyler kötü. En acisi o. Rabbim kimseye ayrilik yüzü göstermesin :KK43:

Kesinlikle canım,hemde ömür boyu garantisi var bana oradaki bayan kırıldığında parçalarını en yakın bayiye götür faturanla yenisini verdiklerini söyledi:KK16: Karacadan suplada almıştım kargocu getirirken kırmıştı hemen gittim geri götürdüm yenisini verdiler:KK16: Güle güle kullan canım tekrar çeyiz almak çok eğlenceli ve keyiflide:KK16::KK12:
Ahh kesinlikle aldiklarinin hayali evinde nasil durduğunu düşünmek çok heyecan verici. Dun aksam KK da yazılan karaca yorumlarinin bazilari can sikiciydi ama ne bileyim ailemde kulkaniyor ediyor hic sorun yasayanini görmedim.

Oo kotu olmuş canin borcu problem değil de bur şekilde ödenir de onunla oturacagini yiyeceğini hayal ederek aldigin şeyler kötü. En acisi o. Rabbim kimseye ayrilik yüzü göstermesin :KK43:

Ahh kesinlikle aldiklarinin hayali evinde nasil durduğunu düşünmek çok heyecan verici. Dun aksam KK da yazılan karaca yorumlarinin bazilari can sikiciydi ama ne bileyim ailemde kulkaniyor ediyor hic sorun yasayanini görmedim.

napalım kader kısmet canım bende okudumo yorumlarıı benımde cogu seyim karaca hep inşallah sorun yasamam

Kızlar sorun yapmayın çevremde çoğu kişi karaca kullanıyor ve hepside çok memnun:KK16: Bazı şeyleride görmemezlikten geliiinn:KK16:

X