Kontakt Lens Dakota Johnson Göz Rengi Gibi Doğal Bir Mavi Renkli Lens!

Canım bak ne buldum! Açıkçası çok pahalılar (475$) ama resmen bayıldım! gözünü kırptığında hafif yukarı çıkmasa gerçek derim. El boyamasıymış ve göz boyutuna özel yapıyorlarmış. Bence ünlüler de bu tarz bişiler kullanıyorlardır...

Canım bak ne buldum! Açıkçası çok pahalılar (475$) ama resmen bayıldım! gözünü kırptığında hafif yukarı çıkmasa gerçek derim. El boyamasıymış ve göz boyutuna özel yapıyorlarmış. Bence ünlüler de bu tarz bişiler kullanıyorlardır...

Cnm duydum bu markayı, el ile boyandığından çok pahalı :\ tabi ki çok doğal ama açıkçası bi çift lens için o kadar para veremem.. :\

Her göz farklı sanırım yani benim gözlerim de koyu kahverengi ama çok koyu değil ve bazı renkler (yeşil tonlarının hiç biri bana olmuyor) hiç olmuyor sadece mavi tonlarını deneyebiliyorum. Lenslerin dışındaki hare pek sorun olmuyorda içlerindeki hareden hiç hoşlanmıyorum çünkü gözlerim iri ve iç hare bir bombelik verip fırlayacakmış gibi duruyor. Zaten iç boyamasını seyrek yaptıkları için gözümün kahvesi çıkıyor al sana doğal hare :KK70: Birde solotica nereden alınıyor güvenli bir türlü bulamadım. Hidrocor serisi bana en doğal görüneni geldi ve hidrocor da topazio da varmış yeni çıkmış ama hiç kimse takmamış hidrocor topazio yu.. Ondan hiç bilemedim. Grafite işte dediğin füme durabiliyor ama bir çok insan boyaması maviye dönüştü demiş. Quartzonun da boyaması değişmiş sanırım. Keşke desio biraz daha gerçekçi bir boyama türünü kullansa...
ben soloticalarımı lensoptikten almıstım canım güvenilir yani bir sorun cıkmamıstı bir sorun olursa da değisim yapıyorlar alabilirsin oradan

Arkadaşın da dediği lensdunyasinda var, güvenilir bir yere benziyor orası da, sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum :)
canım bende önceden olotica mel kullanıyordum ve gözlerimi tatlı bi ela yapıyordu ancak son aldıklarım çok açık durdu o yüzden tanita tikaram yellow aldım oda koyu ela durdu bende bide şu an adore bi yellow la rainbow gialloya merak sardım:110:

baktım canım cok güzel ama acık oldu demis kullanan ben de koyu yesil istiyorum hareli.ama resim de cok da acık durmuyor sanki:)
Işıklı ortamda çekildiği halde çok açık görünmüyor, hatta flaşlı çekim de olabilir ben öyle anladım. normalde daha koyu görünümlüdür diye tahmin ediyorum :)

bir hevesle aldığım solotica hidrocor ocrelerimi gözlerime takmayı beceremediğim için uygun bir fiyata satıyorum kızlar.faturası kutusu herşeyi duruyor hiç kullanılmadı.

X