Lazer ile Göz Rengi Değiştirme

kız sen şimdi bana pigmenti eksikmi diyorsun :KK70: :KK70:
Arkadaşım vallaha ben demiyorum :KK70: geçen haberler de çıktı bende biraz araştırdım :KK70: pigment eksikliği varmış :KK70:
mesela siz güneşe falan bakıyorsunuz ya, siz daha çok etkileniyormuşsunuz :KK70: kahverengi olanlar daha az falan :KK70: nette var bak kuzum :KK70:

Bu bir ameliyat değil lazer işlemidir. Kendime yaptırıp çok memnun kalmasam zaten niye tavsiye edeyim ki. Birebir yaşayıp çok memnun kalan birisi olarak tavsiye etmek istedim. Herkesin tercihi kendisine tabi ki. Ayrıca çok fazla insan yaptırmak istiyor bu işlemi yurtiçi / yurtdışı ...
Reklam için kaç para aldın kız 🤔

Ya çok boşsunuz arkadaşlar yaa. Memnun kaldım, tavsiye etmek istedim. Yaptırmak isteyenler buradan görüp ulaşırlar belki diye. Sizinle daha çok uğraşıp, vaktimi öldüremem. Hadi kalın sağlıcakla ...

Ya çok boşsunuz arkadaşlar yaa. Memnun kaldım, tavsiye etmek istedim. Yaptırmak isteyenler buradan görüp ulaşırlar belki diye. Sizinle daha çok uğraşıp, vaktimi öldüremem. Hadi kalın sağlıcakla ...
Reklam değilse iyi niyetli yaklaşmışsın yardım etmek istemişsin ama doktor tavsiyesi vb gibi tavsiyeler etik değil. Gerçekse bile bunu yapmaman gerekirdi zaten 🙂

Evet iyi niyetli bi şekilde söylemek istedim ama malum internet ortamı linç yedim işte. Teşekkür ederim. Ben bu sitenin amacı bu diye biliyordum, peki bir daha tavsiye etmem o zaman. sağ olun ...

Hadi ben gittim yaptırdım diyelim
hoş Üzüm karası gözlerimi hiç bir renge değişmemde aha kör oldum gözlerimi geri verebilicekmisin? Hayır
Başka öneriler olsa tamam ama bize böyle bi iyilik yapma çünkü risk li

Arkadaşım vallaha ben demiyorum :KK70: geçen haberler de çıktı bende biraz araştırdım :KK70: pigment eksikliği varmış :KK70:
mesela siz güneşe falan bakıyorsunuz ya, siz daha çok etkileniyormuşsunuz :KK70: kahverengi olanlar daha az falan :KK70: nette var bak kuzum :KK70:

kesinlikle öyle :KK45:

ben mesela yaz kış güneş gözlüğü çantamda gezerim gölgede bile takmak zorunda hissediyorum
geçen gün yagmur serpeliyor ama hafif güneşte vardı ,ben onda bile gözlük takıyordum ,

ne yapalım piğmenti eksik gezeriz bizde :dondurma:

ben mesela yaz kış güneş gözlüğü çantamda gezerim gölgede bile takmak zorunda hissediyorum
geçen gün yagmur serpeliyor ama hafif güneşte vardı ,ben onda bile gözlük takıyordum ,

Yani kötü bir şey değil ama işte pigmentleriniz eksik :KK70:

ama görüntü olarak çoo hoşş :KK51: :olamaz:

Azıcık bile güneşten rahatsız olduğumuzu insanlar anlamıyor bir de ne kadar çıt kırıldımsın diyorlar ama artık cevabım hazır pigmentim eksik benim siz ne anlarsınız diyeceğim 😂

Azıcık bile güneşten rahatsız olduğumuzu insanlar anlamıyor bir de ne kadar çıt kırıldımsın diyorlar ama artık cevabım hazır pigmentim eksik benim siz ne anlarsınız diyeceğim 😂

dur kız kahverengi gözlü kocamada aynısını söyleyim , havam olsun
o piğmenttende anlamaz denişik birşey zanneder :KK70: :KK70:

Açıklık getiriyorum konuya 😂 pigment renkleri oluşturan moleküllere denir. Doğuştan beyaz saçlı insanlar olur mesela o pigment eksikliğindendir işte. Renkli gözün sebebi, gözlerinde koruyucu tabakanın olmamasıdır. Göz rengi değiştirme işlemide lazerle o koruyucu tabakanın kırılmasıyla gerçekleşir. Ben böyle biliyorum doğruluğu yanlışlığı tartışılır 😂

Açıklık getiriyorum konuya 😂 pigment renkleri oluşturan moleküllere denir. Doğuştan beyaz saçlı insanlar olur mesela o pigment eksikliğindendir işte. Renkli gözün sebebi, gözlerinde koruyucu tabakanın olmamasıdır. Göz rengi değiştirme işlemide lazerle o koruyucu tabakanın kırılmasıyla gerçekleşir. Ben böyle biliyorum doğruluğu yanlışlığı tartışılır 😂
Heh evet :KK70: benimde okuduğum böyle bişeydi işte :KK70: hay çok yaşa yaaa :KK70: :KK70:

Arklar kulunuz kurbanınız olayım o ameliyat körlüğe ilk adım... Göz dediğiniz bir çorbadır. Çorbayı ne kadar kontrol edebilirsiniz ya da dünyanın en süper doktoru gelse o tarafa bu tarafa akışkan bir çorbayı nasıl düzeltebilir? Yapmayın etmeyin değmez...Cindy crawford kendall jenner Beyonce hep kahverengi gözlü güzelliklerinden ne eksilmiş

X