Saç Kesim Şekilleri Dalgalı saçlarımı kıvırcıklaştırmak istiyorum

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

lilypadd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
34
26
25
Merhaba kızlar, saçlarım kabarık ve düze yakın dalgalıydı. Şu anda da yine kabarık ve henel olarak kuru. Ama küçükken kıvırcığa yakın dalgalı olduğunu hatırlıyorum. Sanıyorum ki tarama alışkanlığım da etkiledi. Şu an saçım uzama döneminde ve duştan sonra kendi kendine kurutmazsam ve hele bir de taramamış olursam çokk güzel bukleleri olduğunu gördüm, bütün saçım o bukleler şeklinde olsa neredeyse kıvırcık bir saç olacak yani. Ama saçlarımın en dışları daha düze yakın, iç taraflarının bukleleri çok güzel. Şimdi size sorum şu, ben saçımın hepsini kıvırcıklaştırmak için nasıl bir rutin uygulamalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum Hoppa

Kıvırcık saçlar için duştan sonra krem kullanabilirsiniz. Bir de saç kurutma makinelerinde yuvarlak içi çubuklu bir alet oluyor ya adını bilmiyorum kremi kullandıktan sonra saçlarınızı onunla kurutabilirsiniz. Kıvırcık saçlı biriyim ben öyle yapıyorum daha belirgin bukleler oluyor 😊

Ben bir kere onu denedim saçlarım elektrik çarpmış gibi kabardı çok korkunçtu 😄😄 ama özel kremle uygularsam belki bir değişiklik olabilir. teşekkür ederim :)

Benimde dalgalı köpük kullandım bi ara ama oda kuruyunca kabarıyor memnun kalmadım.Varsa bildiğiniz sekil veren kıvırcık yapan bi ürün bende öğrenmek isterim🤗

Urban in kıvırcık ve dalgalı saçlar için kremini kullanıyorum biraz agirlastiriyor ama memnunum. Bir de John frieda kıvırcık saçlılar ürünleri de çok güzel. Saç kremi konusunda baya uzman oldum 😊

Curly girl method denen bir şey var imiş. Saçları kıvırcıklaştırmak için uygulanan şeylerden oluşuyor. O metodu uygulamaya başlayacağım. İlk olarak şampuanın sülfat ve silikon içermemesi gerekiyormuş yeni şampuan alacağım sonrasında diğer adımlarla birlikte uygulayacağım :)) ben internette otacı bitkisel saç şekillendirme jeli orta-sert ürününün önerildiğini gördüm alırsam eğer buraya yazarım nasıl olduğunu 🙃

Curly girl method denen bir şey var imiş. Saçları kıvırcıklaştırmak için uygulanan şeylerden oluşuyor. O metodu uygulamaya başlayacağım. İlk olarak şampuanın sülfat ve silikon içermemesi gerekiyormuş yeni şampuan alacağım sonrasında diğer adımlarla birlikte uygulayacağım :)) ben internette otacı bitkisel saç şekillendirme jeli orta-sert ürününün önerildiğini gördüm alırsam eğer buraya yazarım nasıl olduğunu 🙃
Merhabalar uygulamaya başladınız mi

Merhaba kızlar, saçlarım kabarık ve düze yakın dalgalıydı. Şu anda da yine kabarık ve henel olarak kuru. Ama küçükken kıvırcığa yakın dalgalı olduğunu hatırlıyorum. Sanıyorum ki tarama alışkanlığım da etkiledi. Şu an saçım uzama döneminde ve duştan sonra kendi kendine kurutmazsam ve hele bir de taramamış olursam çokk güzel bukleleri olduğunu gördüm, bütün saçım o bukleler şeklinde olsa neredeyse kıvırcık bir saç olacak yani. Ama saçlarımın en dışları daha düze yakın, iç taraflarının bukleleri çok güzel. Şimdi size sorum şu, ben saçımın hepsini kıvırcıklaştırmak için nasıl bir rutin uygulamalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum Hoppa
Çocukken kıvırcık olan saçlarınız şu an dalgalıysa bu yanlış bakım yüzündendir. Curly girl methodu deneyin.

X