Saç Uzatma Yöntemleri bilinmedik saç uzatma yöntemleri

Gece kullandığın biotinin adı nedir

Natures bounty 1000lik, ben eczaneden aldim 35di kadin 30 liraya verdi.. Guzel bi urun ama daha iyileride varmis onlar 60 lira civarindaymis. Ben gece basladigim icin gece kullaniyorum sen ne zaman baslarsan o zaman kullan gunde 1 adet. Doktoruna danisirsan cokta guzel olur belki ek folik asit falanda verir.. Tirnaklarimi cok iyi uzatti ki benim tirnaklarim hic uzamas:KK43: ya da kirilir bu arada ben yumurta yiyemedigim icin aldim:) o da aklinda bulunsun zaten yumurta yemedigim icinde tirnaklarim uzamiyor rafadan yumurta biotini öldürüyormus. Bu yuzden tam haşlanmis yumurta yemeliymissiz arkdslar bu da ek bilgi
BDBC3E3A-456F-4959-A0F2-2EA0B310B550.jpg

Natures bounty 1000lik, ben eczaneden aldim 35di kadin 30 liraya verdi.. Guzel bi urun ama daha iyileride varmis onlar 60 lira civarindaymis. Ben gece basladigim icin gece kullaniyorum sen ne zaman baslarsan o zaman kullan gunde 1 adet. Doktoruna danisirsan cokta guzel olur belki ek folik asit falanda verir.. Tirnaklarimi cok iyi uzatti ki benim tirnaklarim hic uzamas:KK43: ya da kirilir
BDBC3E3A-456F-4959-A0F2-2EA0B310B550.jpg
Kesinlikle danışıcam doktoruma :KK19:benimde tırnaklarımın maşallahı var çabuk uzar kırılmasınıda kalyon ile engelledim daha güçlüler şimdi:süslü:

X