Dalmıs Keçiören şubesi mikroblading sonrası mağdur edildim şikayetçiyim.

turkankora

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2023
62
22
Microblading sonrası mağdur edildim yaşadığım kötü deneyimi buraya yazmak istiyorum benim yaptığım hatayı yapmayın mağdur olmayın iyice araştırmadan kimseye güvenip kaş yaptırmayın sonrasında benim gibi paranızla rezil olursunuz
13 Kasım 2023 tarihinde Keçiören Dalmış şubesinde microblading işlemi yaptırmak için gittim 1000 TL olarak belirtilen işlem ücreti 1200 TL'ye çıktı. fazladan 200 tl ödedim sözde altın oran ve sık kıl atışı yapılacaktı C hanım, hijyen kurallarına uymayarak ve önceki müşteriden kalan iğneyi kullanarak kaşlarımı kısa sürede tamamladı. Uyuşma olmadığı için çok acı çektim kaşlarımı kanata kanata birkac yerini cizdi. C hanım, kaşlarımın birkaç güne daha güzel olacağını belirterek ısrarla baskıyla tşk videosu çekmek istedi önce kabul etmesemde Israrları karşısında kabul etmek zorunda kaldım . Eve geldiğimde kaşlarımın kötü yapıldığını ve çizimlerin farklı olduğunu boşlukların hiç atış yapılmadan bırakıldıgını gördüm Keçiören şubesini arayarak kaşlarımın eşit olmadığını ve iki kaşımın farklı cizildigini cogu yerlere atış yapılmadıgını ve eskisinden kötü hale geldiğini belirttim kaşımı yapan c hanım bagırıp cagırmaya başladı bende kendisini şikayet edecegimi bu şekilde kaş yapılamayacagını ücret iadesini yapmalarını istedim bunun üzerine iyice sinirlenen c hanım sen şikayet edersen elimde video var bende seni şikayet ederim dedi beni tehtit etti O an anladımki olası bir şikayet yada olumsuz bir durumda bu videoyu kullanarak kendini haklı cıkarmaya calışacak c hanım iyi niyetimden faydalanarak ısrarla rica ile bana cektirdigi videoyu kötü amacla kendisi kurtarmak için cekmişti telefonda Konuşma üslubunu sağlıklı ve doğru bulmadığım için görüşmeyi sonlandırdım. 19 ve 20 Kasım tarihlerinde Dalmış Keçiören şubesinden 3 farklı numaradan arandım defalarca aranınca tlfnu actım adının hakan oldugunu söyleyen bey Şikayetimi geri çekmem karşılığında ücret iademin yapılacağını söyledi ve defalarca özür diledi. IBAN bilgilerimi istedi. Bu görüşmeleri ailem ve arkadaşlarım da duydu. İyi niyetli olduklarını düşünerek özürlerini kabul ettim ve IBAN bilgilerimi paylaştım. Sonrasında bir microblading uzmanına danıştım ve kaşlarımın acilen silinmesi gerektiğini, bunun 2 yılda 5-6 seansta ancak mümkün olacağını ve pahalı bir işlem olduğunu ve ayıplı hizmet oldugunu hem para iadesini hemde sildirme ücretini ödemeleri gerektiğini söyledi Keçiören şubesine sildirme ücretini talep ettim,onların yaptıgı hatalı kaş için ben neden birsürü para haracayım diye düşündüm ancak bana hakaret ve iftira ettiler. Hakan adlı kişi sahte ismi kullanıyor, sanki aynı gün defalarca arayıp özür dileyen kendisi değilmiş gibi, gece 21.00'den sonra özel hattından beni ısrarla arayarak rahatsız etti. en sonunda beni bir daha aramamasını yoksa kendisini şikayet edecegimi söyledim ve tlfnunu engelledim müşteri olarak kayıt için verdiğim telefonun tanımadıgım bir erkege ne hakla verirler ve o saatte hangi sebeple arar rahatsız eder amacları korkutmak kurumsal oldugunu belirten bir şirket bunu nasıl yapar Telefon kayıtlarında bu durum mevcuttur. tüm kayıtları ibraz edecegiz Bunun üzerine Şubenin, rahatsız etme amacı güttüğünü ve aile huzurumu bozmaya haklarının olmadığını düşünüyorum. İzinsiz fotoğraflarımı yayınlayarak ve iftira atarak suç işlediler. ekran resimlerini aldık Zorla sattıkları kremle birlikte 1350 TL ödeme yaptım ve fatura ya da fiş verilmedi. C hanım, iyi niyetimi kullanarak video çekti ve sonrasında bunu koz olarak kullandı. İstedikleri olmayınca iftira ve hakaret etmeye başladılar. beklediğim sadece bir özürdü ama bunlar hakaret iftira dilini sectiler Dalmış Keçiören şubesini kimseye önermiyorum benden aldıkları parayı helal etmiyorum kesinlikle uzak durun benim paramı alıp kaşlarımı berbat ettiler hakkkımı arayıncada tehtit hakaret ettiler cok üzüldüm dalmıs keçiören şubesinden şikayetciyim

Son düzenleyen: Moderatör:
Microblading sonrası mağdur edildim yaşadığım kötü deneyimi buraya yazmak istiyorum benim yaptığım hatayı yapmayın mağdur olmayın iyice araştırmadan kimseye güvenip kaş yaptırmayın sonrasında benim gibi paranızla rezil olursunuz
13 Kasım 2023 tarihinde Keçiören Dalmış şubesinde microblading işlemi yaptırmak için gittim 1000 TL olarak belirtilen işlem ücreti 1200 TL'ye çıktı. fazladan 200 tl ödedim sözde altın oran ve sık kıl atışı yapılacaktı C hanım, hijyen kurallarına uymayarak ve önceki müşteriden kalan iğneyi kullanarak kaşlarımı kısa sürede tamamladı. Uyuşma olmadığı için çok acı çektim kaşlarımı kanata kanata birkac yerini cizdi. C hanım, kaşlarımın birkaç güne daha güzel olacağını belirterek ısrarla baskıyla tşk videosu çekmek istedi önce kabul etmesemde Israrları karşısında kabul etmek zorunda kaldım . Eve geldiğimde kaşlarımın kötü yapıldığını ve çizimlerin farklı olduğunu boşlukların hiç atış yapılmadan bırakıldıgını gördüm Keçiören şubesini arayarak kaşlarımın eşit olmadığını ve iki kaşımın farklı cizildigini cogu yerlere atış yapılmadıgını ve eskisinden kötü hale geldiğini belirttim kaşımı yapan c hanım bagırıp cagırmaya başladı bende kendisini şikayet edecegimi bu şekilde kaş yapılamayacagını ücret iadesini yapmalarını istedim bunun üzerine iyice sinirlenen c hanım sen şikayet edersen elimde video var bende seni şikayet ederim dedi beni tehtit etti O an anladımki olası bir şikayet yada olumsuz bir durumda bu videoyu kullanarak kendini haklı cıkarmaya calışacak c hanım iyi niyetimden faydalanarak ısrarla rica ile bana cektirdigi videoyu kötü amacla kendisi kurtarmak için cekmişti telefonda Konuşma üslubunu sağlıklı ve doğru bulmadığım için görüşmeyi sonlandırdım. 19 ve 20 Kasım tarihlerinde Dalmış Keçiören şubesinden 3 farklı numaradan arandım defalarca aranınca tlfnu actım adının hakan oldugunu söyleyen bey Şikayetimi geri çekmem karşılığında ücret iademin yapılacağını söyledi ve defalarca özür diledi. IBAN bilgilerimi istedi. Bu görüşmeleri ailem ve arkadaşlarım da duydu. İyi niyetli olduklarını düşünerek özürlerini kabul ettim ve IBAN bilgilerimi paylaştım. Sonrasında bir microblading uzmanına danıştım ve kaşlarımın acilen silinmesi gerektiğini, bunun 2 yılda 5-6 seansta ancak mümkün olacağını ve pahalı bir işlem olduğunu ve ayıplı hizmet oldugunu hem para iadesini hemde sildirme ücretini ödemeleri gerektiğini söyledi Keçiören şubesine sildirme ücretini talep ettim,onların yaptıgı hatalı kaş için ben neden birsürü para haracayım diye düşündüm ancak bana hakaret ve iftira ettiler. Hakan adlı kişi sahte ismi kullanıyor, sanki aynı gün defalarca arayıp özür dileyen kendisi değilmiş gibi, gece 21.00'den sonra özel hattından beni ısrarla arayarak rahatsız etti. en sonunda beni bir daha aramamasını yoksa kendisini şikayet edecegimi söyledim ve tlfnunu engelledim müsteri olarak verdiğim telefonun tanımadıgım bir erkek tarafından gecenin o saatinde arayarak ısrarla rahatsız etmesi beni cok rahatsız etti kurumsal oldugunu idda eden bir kuruluş nasıl olurda tanımadıgım bir erkeğe benim numaramı verir ne hakla amacları beni korkutmak Telefon kayıtlarında bu durum mevcuttur. tüm kayıtları ibraz edecegiz Bunun üzerine telefon numarasını engelledim. Şubenin, rahatsız etme amacı güttüğünü ve aile huzurumu bozmaya haklarının olmadığını düşünüyorum. İzinsiz fotoğraflarımı yayınlayarak ve iftira atarak suç işlediler. Zorla sattıkları kremle birlikte 1350 TL ödeme yaptım ve fatura ya da fiş verilmedi. C hanım, iyi niyetimi kullanarak video çekti ve sonrasında bunu koz olarak kullandı. İstedikleri olmayınca iftira ve hakaret etmeye başladılar. Dalmış Keçiören şubesini kimseye önermiyorum benden aldıkları parayı helal etmiyorum kesinlikle uzak durun benim paramı alıp kaşlarımı berbat ettiler hakkkımı arayıncada tehtit hakaret ettiler dalmıs keçiören şubesinden şikayetciyim

Dalmış Beauty Keçiören Şubesi mıcroblading şikayetçiyim

Dalmış Beauty Keçiören Şubesi mıcroblading şikayetçiyim
Gecmis olsun islemi cok ucuza yapmislar aslinda fiyatindan dolayi suphelenmeniz lazimdi

Şikayetçi muhakkak olun. Herkes mafya kesilmiş memleketimde ya! Şikayetvar a da yazın. Millet görsün

13 Kasım 2023 tarihinde Keçiören Dalmış şubesinde microblading işlemi yaptırmak için gittim 1000 TL olarak belirtilen işlem ücreti 1200 TL'ye çıktı. fazladan 200 tl ödedim sözde altın oran ve sık kıl atışı yapılacaktı C hanım, hijyen kurallarına uymayarak ve önceki müşteriden kalan iğneyi kullanarak kaşlarımı kısa sürede tamamladı. Uyuşma olmadığı için çok acı çektim kaşlarımı kanata kanata birkac yerini cizdi. C hanım, kaşlarımın birkaç güne daha güzel olacağını belirterek ısrarla baskıyla tşk videosu çekmek istedi önce kabul etmesemde Israrları karşısında kabul etmek zorunda kaldım . Eve geldiğimde kaşlarımın kötü yapıldığını ve çizimlerin farklı olduğunu boşlukların hiç atış yapılmadan bırakıldıgını gördüm Keçiören şubesini arayarak kaşlarımın eşit olmadığını ve iki kaşımın farklı cizildigini cogu yerlere atış yapılmadıgını ve eskisinden kötü hale geldiğini belirttim kaşımı yapan c hanım bagırıp cagırmaya başladı bende kendisini şikayet edecegimi bu şekilde kaş yapılamayacagını ücret iadesini yapmalarını istedim bunun üzerine iyice sinirlenen c hanım sen şikayet edersen elimde video var bende seni şikayet ederim dedi beni tehtit etti O an anladımki olası bir şikayet yada olumsuz bir durumda bu videoyu kullanarak kendini haklı cıkarmaya calışacak c hanım iyi niyetimden faydalanarak ısrarla rica ile bana cektirdigi videoyu kötü amacla kendisi kurtarmak için cekmişti telefonda Konuşma üslubunu sağlıklı ve doğru bulmadığım için görüşmeyi sonlandırdım. 19 ve 20 Kasım tarihlerinde Dalmış Keçiören şubesinden 3 farklı numaradan arandım defalarca aranınca tlfnu actım adının hakan oldugunu söyleyen bey Şikayetimi geri çekmem karşılığında ücret iademin yapılacağını söyledi ve defalarca özür diledi. IBAN bilgilerimi istedi. Bu görüşmeleri ailem ve arkadaşlarım da duydu. İyi niyetli olduklarını düşünerek özürlerini kabul ettim ve IBAN bilgilerimi paylaştım. Sonrasında bir microblading uzmanına danıştım ve kaşlarımın acilen silinmesi gerektiğini, bunun 2 yılda 5-6 seansta ancak mümkün olacağını ve pahalı bir işlem olduğunu ve ayıplı hizmet oldugunu hem para iadesini hemde sildirme ücretini ödemeleri gerektiğini söyledi Keçiören şubesine sildirme ücretini talep ettim,onların yaptıgı hatalı kaş için ben neden birsürü para haracayım diye düşündüm ancak bana hakaret ve iftira ettiler. Hakan adlı kişi sahte ismi kullanıyor, sanki aynı gün defalarca arayıp özür dileyen kendisi değilmiş gibi, gece 21.00'den sonra özel hattından beni ısrarla arayarak rahatsız etti. en sonunda beni bir daha aramamasını yoksa kendisini şikayet edecegimi söyledim ve tlfnunu engelledim müşteri olarak kayıt için verdiğim telefonun tanımadıgım bir erkege ne hakla verirler ve o saatte hangi sebeple arar rahatsız eder amacları korkutmak kurumsal oldugunu belirten bir şirket bunu nasıl yapar Telefon kayıtlarında bu durum mevcuttur. tüm kayıtları ibraz edecegiz Bunun üzerine Şubenin, rahatsız etme amacı güttüğünü ve aile huzurumu bozmaya haklarının olmadığını düşünüyorum. İzinsiz fotoğraflarımı yayınlayarak ve iftira atarak suç işlediler. ekran resimlerini aldık Zorla sattıkları kremle birlikte 1350 TL ödeme yaptım ve fatura ya da fiş verilmedi. C hanım, iyi niyetimi kullanarak video çekti ve sonrasında bunu koz olarak kullandı. İstedikleri olmayınca iftira ve hakaret etmeye başladılar. beklediğim sadece bir özürdü ama bunlar hakaret iftira dilini sectiler Dalmış Keçiören şubesini kimseye önermiyorum benden aldıkları parayı helal etmiyorum kesinlikle uzak durun benim paramı alıp kaşlarımı berbat ettiler hakkkımı arayıncada tehtit hakaret ettiler cok üzüldüm dalmıs keçiören şubesinden şikayetciyim
Biz sizin bu yorumunuzu gördük ama referanslarimiz olduğu için Denemek istedik hiç sizin anlattiginiz gibi durumlar olmadı elimizde ayna sorarark gostererek yaptılar işlemi öncesinde de çizdiler iyiki gitmişiz bazı insanlarda art niyet olabiliyor bence iyiki gitmişiz avukatım ben kimsenin hakkının yenmesini istemem işlerinin ehli hepsi de iyiki de gitmişiz ♥️

Son düzenleyen: Moderatör:
X