Dansöz

D denizmihran nereye gidiyorsun gel buraya özgüvensizlik yapma kocana oriyantel oynayacak özgüvenin var mı de bakiiimm? Bak kelime hatalarıma bakma Türkçede 30 da 27 net çıkaran biriyim beni böyle yargılama 😂

İki gündür amma uzadı bu konu, ne dansözmüş arkadaş.
Neyse dansöz kostümü bulan link atsın :KK70:

Merhaba arkadaşlar,
Haftasonu arkadaş grubumuzdan bir kız eşi için doğum günü eğlencesi planladı. Mekanı da kendisi buldu. Yeni nesil meyhane tarzı yerlerden biri modern bir yer. Onlar daha önce benim doğum günüme gelmiştiler hem de işten çıkıp geç saatte de olsa o yüzden iade-i ziyaret olarak gitmemiz gerekiyor samimi olduğumuz insanlar. Gidecek olan herkes evli ortalama 4-5 çiftiz. Her neyse mekanı incelediğimde gece sonuna doğru oryantal de olacağını gördüm ve nedense rahatsız oldum. Sizce abartıyor muyum ne yapmalıyım aslında kıskanç biri de değilim o kadar ama bilemedim. Siz olsanız napardınız?
Gider eğlenirdim, gözüm gönlüm açılırdı. Sonuçta bir performans sergiliyorlar. İzlemesi keyifli. Estetik buluyorum.
Kocanız eve gelmeyip orada kalır diye mi korkuyorsunuz?

Konu çok dağılmış ama eğer gideceğiniz yer nezihse zaten oryantal sadece dans için oradadır. Benim için diğer danslardan farkı yok. Mesela bir kere bir yere eğlenmeye gittik, oryantal adı altında hayat kadınları müşteri buldu ve beraber çıktılar. Ama Kapadokya’da Türk gecesine katıldığımda oryantal muhteşemdi. Kimse en ufak taşkınlık yapamadı, hatta biz beraber oynadık

X