Saç Bakım Ürünleri Defne garl sampuan ve sabunu

ne demek rica ederimm :1hug:
dfn'den memnundum aslında ama saç derim biraz alerjik benim, kaşıntı sorunum falan var. o yüzden daha katkısız bişey olsun istedim, organicum aldım. yağlı saçlar ve kuru/normal saçlar için iki çeşidi var. saç kremi çıkmış yeni ama kullanmadım onu. sampuanı 19 lira..
dfn'yi kullanmak istersen de, ayrıca kavanozda saç maskesi var yumuşacık yapıyo saçları, onu deneyebilirsin. şampuan + maske 20 lira falan tutuyo sanırım a.s

defne garlı bende fena kaşıntı +++kepek yaptuı bıraktım yararını da hiç görmedim
ayrıca zararı oldu sampuanın çok pis koktugunu anladım

benim kepeklenmemi azaltmıştı, sanırım kişiden kişiye değişiyor.. ama son dönem kaşıntı sorunum artmıştı biraz, organicum saç derime daha iyi geldi a.s ben kokusundan hoşlanıyodum dfn'nin özellikle de maskesinin kokusundan :1rolleyes:

Saol canım ilk önce dfn yi kullanayım bakayım memnun kalmassam bırakırım ama siz organiumdan daha memnunsunuz galiba saçımda kepek yok sadece kuru biraz nemlensin istiyorum ve yıpranmasın silikon varsa zarar verir bi yararı olmaz diyede düşünüyorum doğal şeyler daha yararlı.. canım zahmet olmazsa bişi daha sorucam ama organiumun saç kremide vardı dimi öbür yazdığını yanlıs anlamamısım.. kremide 19 mu acaba sampuanı ne kadar gidiyoo uzamasına yardımcı mı ki canım ya son bişi:eek: ben kokuya çok dikkat ederim de nasıl kokusu ikisininde. kusura bakma valla çok sordum:kedi:

Saol canım ilk önce dfn yi kullanayım bakayım memnun kalmassam bırakırım ama siz organiumdan daha memnunsunuz galiba saçımda kepek yok sadece kuru biraz nemlensin istiyorum ve yıpranmasın silikon varsa zarar verir bi yararı olmaz diyede düşünüyorum doğal şeyler daha yararlı.. canım zahmet olmazsa bişi daha sorucam ama organiumun saç kremide vardı dimi öbür yazdığını yanlıs anlamamısım.. kremide 19 mu acaba sampuanı ne kadar gidiyoo uzamasına yardımcı mı ki canım ya son bişi:eek: ben kokuya çok dikkat ederim de nasıl kokusu ikisininde. kusura bakma valla çok sordum:kedi:

rica ederim ne demek :içelim:dfn'den bi şikayetim yoktu aslında ama sles/sls vs. olmaması tercihim. o yüzden organicuma geçtim.
ilk yıkamada belki hoşuna gitmeyebilir canım, çünkü diğer şampuanlar silikonla saç telini şişirdiği için daha dolgun gösteriyo. ama zamanla alışır saçların..
dfn garlı şampuanının özellikle maskesinin keskin bi kokusu var böyle mentollü gibi sanki, organicumun kokusu daha hafif portakal gibi, içinde de portakal yağı varmış zaten o yüzden sanırım.
organicumun saç kremi 34 liraymış, şampuanıyla aynı boy 350 ml. ben şampuanı kullanmaya başlayalı 1 ay falan oldu, öyle hemen bitecek gibi değil a.s
bi de ben şampuanların saçların uzamasını hızlandırdığına, dökülmeyi önlediğine falan pek inanmıyorum. bence daha çok beslenmeyle, hormonlarla ilgili bunlar. ağız yoluyla beslemek lazım saçları cokacimcoook şampuansa ne kadar katkısızsa o kadar zararsız..

Saol canım bilgilerin içina.s. bende alıp kullanıcam en yakın zamanda.. Kremi ne kadar pahalıymıs öyle ya şaşırdım:1shok: aynı fiyat bekliyodum bena.s inşallah işe yarar portakalı severim zaten:jeyyar:

Saol canım bilgilerin içina.s. bende alıp kullanıcam en yakın zamanda.. Kremi ne kadar pahalıymıs öyle ya şaşırdım:1shok: aynı fiyat bekliyodum bena.s inşallah işe yarar portakalı severim zaten:jeyyar:

Canım haklısın baya fiyatlı ama Organicum'un saç kreminden ben çok memnunum, valla bütün mahalle kullanıyoruz, ilk defa eczacı bir hanım arkadaş kullanıp bize tavsiye etmişti içinde silikon vb. ucuz ve zararlı yıpratıcı hammadde olmayınca fiyatı da ona göre oluyor dediydi Ben boya akıtmamasından anlıyorum ki kimyasal yok içinde

Canım haklısın baya fiyatlı ama Organicum'un saç kreminden ben çok memnunum, valla bütün mahalle kullanıyoruz, ilk defa eczacı bir hanım arkadaş kullanıp bize tavsiye etmişti içinde silikon vb. ucuz ve zararlı yıpratıcı hammadde olmayınca fiyatı da ona göre oluyor dediydi Ben boya akıtmamasından anlıyorum ki kimyasal yok içinde

Kimyasal madde olanları kullanmaktansa doğal olanları kullanmak daha iyi. kreminde hemen bitecek hali yok zaten ama saçlarım iyice yıprandı çok kötü durumdalar. kendine gelmesi için alıcam ama daha şampuanım bitmedi:) saçlarımda boya yok ama ne parlıyo ne bişi parlak canlı durmasını istiyorum :çok üzgünüm:

Arkadaslar

Organicum sampuanin uzerinde SLS yok diyor ama icerigini okursaniz Amonium Laureth Sulfate oldugunu goreceksiniz. Yani Sodium Laureth Sulfat yerine ALS koymuslar ve yaptigim arastirmalara gore bu iki madde de saldirgan temizleyici madde yani SLS ile ALS arasinda hicbir fark yok. Ben almistim ve icerigini okuyunca geri verdim. Cunku bu insanlari kandirmaya yonelik bir hareket bence. Organik oldugu iddia edilen bir sampuanin icinde ALS nin olmamasi gerekir bence.

Ben ilk aldığımda deneyeyim derken tester şampuan eteğime döküldü eczanede lekeyi kuru temizlemeci zor çıkarmış içinde gerçek bitki olduğu belli dedi annem özellikle saç kremi çok çok iyi bir ürün

maskesını dun ılk defa kullandım ck begendm.. ılk defa saclarm kabarmadı =)) ama şampuana para kalmadı =) ıns onu da alacam yakında
ayrıcaa parlattı ve cabuk sekıl almasını sagladı hosuma gıttı bana

Son düzenleme:
Ben hic memnun kalmadim, saclarim saman gibi oldu ustelik sac diplerim de cok hassaslasti, kullanmaktan vazgectim.:kızgın:

maskesi çok güzel..her zaman aldığım bir ürün ama şampuanı çok kurutuyor..kötüü:jeyyar:

ben maskesini bulamadım sadece şampuanını alabildim mecburen. o yüzden başka saç kremiyle kullanıyorum. benim saçlarım da kuru ve boyalı. ama diğerlerinden daha çok kuruttu diyemem. ben de kardeşim de memnunuz şimdilik. hatta gidince bana bırak şampuanı diyonaniknanik

ben de şimdi kullandığım şampuan bitince bu şampuanı almayı düşünüyorum.saçlarım çok dökülüyo umarım geçirir saç dökülmemi ya :çok üzgünüm:

kulladım ben bi ara çok memnun kaldm
saçlarım yağlı hergün yıkamak zorunda kalıyordm 2 günde bir yıkadım
ayrıca içinde diğer şampuanlar kadar zararlı madde yk

X