Değerli hanımlar bu adamın derdi nedir neden gelip üzmeye çalışıp geri gidiyor ?

Demek istediğim sadece dinleyip anlamaya çalıştım hepsi o kadar ama birkez daha anladım ki bu kişiden insana hiçbirşey olmaz onu tanıdığımı sanmış çok fena yanılmışım

Manipüle etmesine izin veriyorsun çünkü inanmakta istiyorsun içselleştirdiğin için. Herhangi bir sempati duymasan yüzüne bile bakmazsın. İnan bana hak etmiyorlar zaten. Sürekli gazının alınmasını isteyen bebekler gibiler adeta.

Manipüle etmesine izin veriyorsun çünkü inanmakta istiyorsun içselleştirdiğin için. Herhangi bir sempati duymasan yüzüne bile bakmazsın. İnan bana hak etmiyorlar zaten. Sürekli gazının alınmasını isteyen bebekler gibiler adeta.
Neyseki bir önceki seneler gibi düşünmüyorum gerçi o zaman gerçek yüzü ortada sayılmazdı insana belli bir yaştan sonra aydınlanma geliyor olmalı

Uzak mesafe ilişkisi bugüne kadar tek yaptığı şey topla bavulunu çık gel bana oldu sen geleceksin yanıma burda evleneceğiz diye ben gelmiyorum ailemi birakamam demistim ama küfür de etmişti bana küçümseme yoluna gitmişti şimdi de bana ne yasattığını yaşa gör anla istedim bir senedir geleceğim deyip oyaladin diyor
Konuyu benzer cümlelerle yakın zamanda açmadın mi ?
Küfür de etmiş. Ne denmesini bekliyorsun? Herkes yoluna bak diyor.

Yine aynı konular yine annene haber et gelelim seni ailemle ailemden isteyelim falanlar önce ben geleceğim seni geri kazanmak istiyorum özür dilemek istiyorum gönlünü almak için uğraşacağım deyip sonradan annen ile görüştür bilsin diyor üç aydır ayrıyız oysa yoksa gelmem diyor önce geleceğim seninle konuşacağız sevgimi göstereceğim deyip sonra gelmemin anlamı yok eli boş dönmek istemiyorum diyor benimle alay mı ediyor bu kişi bir öyle bir böyle sabrımı zorluyor bıktım beni sevdiğini ve yuva kurmak istediğini söyleyip duruyor ancak pişman olmadığını da dile getiriyor pişman olacak taraf o değilmiş sen pişman mısın diye soruyor birde sen pişman değilsen ben neden olacağım diye. Madem ciddisin dalga geçmiyorsun niye aramayip mesaj yazıyorsun ergenler gibi diyorum sen niye aramiyorsun sende sorumluluk al diyor. Bugüne kadar herşeyimi tek tek kontrol etmiş takip etmiş profil resmim durum falan herhalde yengesi söylemiş bütün herşey aklında tek tek söylüyor benim gözümün önünde olursan ben sana hep yazarım beni sen kışkırtıyorsun diyor sonra yok ben iyi bir adamım seni gerçekten çok seviyorum falanlar böyle sevgi mi olur ? Ben onun yüzünden zor günler geçirdim tam kendimi topladım derken yine geliyor buarada ayrılma sebebim saygısız davranışları vardı son zamanlarda aile onayı olmamasini saymıyorum bile. En son sevgim bitti yüzünü görmek istemiyorum diyen bir adam üç ay sonra yazıyor yeni yılı bile kutlama gereği duymadan öyle rastgele gerçekten anlamıyorum. Sizler sevgi ibaresi görebiliyor musunuz burda ? Sorun benim düşünce yapımda yada hislerimde mi yoksa gerçekten de sevgi yok mu sevmezsem neden ugrasayim seninle diyordu
Her zaman elinde tutacağı birisin anla bunu. Sevgi değil bu mutsuzlukla beslenme. Senin dengeni bozacagini biliyor kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor.

Adamın hayatında başka biri var. Seninde başka birini bulma ihtimaline karşılık kendini sana unutturmuyor. Dönüp dolaşıp gelme sebebi bu. Seven insan ne senden ayrı durur. Ne de boş vaatlerle zaman geçirir.

Adamın hayatında başka biri var. Seninde başka birini bulma ihtimaline karşılık kendini sana unutturmuyor. Dönüp dolaşıp gelme sebebi bu. Seven insan ne senden ayrı durur. Ne de boş vaatlerle zaman geçirir.
Kim varsa hayatında evlensin o zaman neden evlenmiyor

Ev var, eşya var, iyi kötü bir iş var, tek eksiği karı. 😂Sen olmasan başkası olacak, o kadar evi verdi eşyayı dizdi ailesi, boşuna mı dizdi, adam yakında afedersin tohuma kaçacak, bir an önce evlensin diye sıkıştırıyorlar, o da yabancıyı göze alamadığından diyor ki en azından bildiğim deniz, gelip gidip sana çatıyor o yüzden.

Sizi manipüle etmeye calisiyor baska birsey degil. Siz annenize söyleseniz ona mecbur kalacaksiniz diye düsünüyor ve o durumda sizi her konuda istedigi kadar zorlayabilir. Yoksa küfür ve zorbalikla aslinda gercek tarafini göstermis coktan. Engelleyin gitsin

Kim varsa hayatında evlensin o zaman neden evlenmiyor
Açtığınız bütün konuları okudum. Hepsinde kendi zihninizi karıştırarak saçma sapan sorular üreterek adama dair en ufak bir umut bulmak için çabalıyorsunuz. Neden böyle yaptı yok nede şunu yaptı, o zaman niye evlenmiyor gibi zırva sorular ve hepsininde cevabınıda siz bizden daha iyi biyorsunuz. Daha iyi birini şuan bulamamış o yüzden evlenmiş. Sizi de beğenmiyor ama elindeki tek seçenek şuan sizsiniz. Birini bulana kadar böyle zaman kontrolünde bir şekilde tutacak. Buluncada basar engeli o zaman aklınız başınıza gelir.
Bütün sorularınızın cevabını yazdım. Daha fazla kendinizi kandırmayın ve sonsuza dek ayrılın.

Ben anlamadım siz başından beri hep uzak mesafe ilişkisi ki yaşadınız?
1 yıl boyunca hiç gorusmediniz mi ?
5 yıl demişsiniz de 5 yılda kaç kez görüştünüz kaç kez vakit geçirdiniz ?
Tatile sinemaya tiyatroya kaç kez gittiniz ?
Yani üzgünüm ama telefondan ilişki yürümez.
Engelle tuşuna basın ohh kafanız rahat eder

X