Denemeye başladıktan sonra kaçıncı ayda hamile kaldınız?

Evet. Hep değerlendirdim. Bazı aylar ovülasyın testi ile denedim olmadı. Sonra Kasım ayında denediğim sıra hamile kalmışım meğer. Beklemiyodum bile hani olacağını aklımda bile yoktu aralıkta öğrendim

6. Ayda bu ay. Eylülden beri deniyoruz. Her negatifte acaba günü mü tutturamıyoruz iyi değerlendiremedik mi bi ton soru. Herkes hidayet normal bi süre diyor hiç bilmiyorum bunun normali ne bazen cidden çok umutsuz oluyorum

6. Ayda bu ay. Eylülden beri deniyoruz. Her negatifte acaba günü mü tutturamıyoruz iyi değerlendiremedik mi bi ton soru. Herkes hidayet normal bi süre diyor hiç bilmiyorum bunun normali ne bazen cidden çok umutsuz oluyorum
Aynı süreci yaşıyoruz ben kimseye anlatamıyorum sadece ☹️

Merhaba 29 yaşındayım. denemeye başlayalı 6 ay oldu ama olmadı merak ediyorum kaçıncı ayda hamile kaldınız normal mi doktora gitmeli miyim?
Benimde 5. Deneme oldu hala tık yok hastaneye de gittik eşimle herşey normal yani neden olmuyor bilmiyorum lütfen dua edin rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhaba 29 yaşındayım. denemeye başlayalı 6 ay oldu ama olmadı merak ediyorum kaçıncı ayda hamile kaldınız normal mi doktora gitmeli miyim?
Bende 29 yaşındayım 4 ay denedim dördüncü ayın sonunda oldu. Önceden ilk denemede olur sanıyordum. İnsan korkuyor olacak mı olmayacak mı diye. Ama sakın stres yapmayın şimdi 4 aylık hamileyim. Kafaya takınca olmuyor. Ovülasyon testi takip ederek hamile kaldım ben denemediyseniz öneririm. Sonrası Allah’ın takdiri zaten

Merhabalar, 10. Ayda hamile kaldım 1 yıla kadar gebelik olmaması gayet normal , doktor kontrolünde de takip edebilirsiniz, inşallah gönlünüze göre olur herşey 🤍

X