denızlı de rahım fılmı çektırenler

Nurver

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
30
0
:nazar:merhaba ben denızlı de oturuyorum. ocak ayında rahim filmim çekilecek. ama ben denızlı de nerde rahım fılmı çekildiğini bilmiyorum.bılgısı olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.:uhm:

ben denizlide oturmuyorum ama güzelim eskişehirde ben kadın dogum hastanesinde çektirdim.devlet hastanesi bu.doktorum ordaki doktordu rahim filmimide zaten gün verdi hastanin röntgen odası var orada doktor kendisi çektirdi.çektirmeden yarım saat önce iyi bir agrı kesici yut.fazla agrın olmuyor.10 dak bir işlem.48 saat banyoo ve ilişki yok 3-4 günde hafif kanaman oluyor.bende devlet hastanelerini araştır ben parada vermedim.özelde pahalı diyorlar.

birde doktorun rahim içine enjekte edilmesi için ilaç yazacak o ilacı alıp yaptırıyorcu.doktor kendisi çekip enjekte ediyor ve sonrada çekiyor.inşallah tüplerinde sorun yoktur.yanında birtanede yakınını götür.ben bir bayanın yardımıyla giyinmiştim kötü olmuştum:KK43:

yazdıklarınız ıçın çok teşekur ederım. :nazar:mıracım ben şifa hastanesınde bır doktora gıdıyorum. sen hangı doktora gıdıyorsınbana cevap yazarsan sevınırım.

:nazar: fokurfokurcum sen şuan hangı doktora gıdıyorsun . bırde rahım fılmınden sonra bazılarında hemen hamılelık oluyormuş. sende de oldumu merak ettım. :emir_bebek:

Canim Benim Doktorum Eskişehirde Metin Acu Devlet Hastanesi Doktoru Hastanede çekti.burda Tahlillerle Beraber Adet Bitiminde Herkese Veriliyor Bu Tahlil.haplardan önce.ben Kasim 15 De çekildim.bakalim Bu Ay Ne Olacak Hiç Bir Sorun çikmadi Adetlerimde çok Düzenli.gonaphane Verdi 5 Gün Onlari Yuttum .adettin 12.günü Yarin Yani çatlatma Ignemi Vurulacagim.BAKALIM ARTIK BEKLEMEK ÇOK ZOR YAsenağlama:bbo:

yazdıklarınız ıçın çok teşekur ederım. :nazar:mıracım ben şifa hastanesınde bır doktora gıdıyorum. sen hangı doktora gıdıyorsınbana cevap yazarsan sevınırım.

nurver daha öncede yazmıştım cnm
şifa has. hakkında iyi şeyler duymadığım bir has.
genede sen bilirsin
ben çarş. günü nuray aydın a gittim
çok hoşuma gitti
pzt kontrole gidicem

:nazar:merhaba ben denızlı de oturuyorum. ocak ayında rahim filmim çekilecek. ama ben denızlı de nerde rahım fılmı çekildiğini bilmiyorum.bılgısı olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim.:uhm:

meraba nurver ben geçen sene ocak ayında rahim filmi çektirdim. erpa özel sağlık hastanesinde yaptırdım doktorum rıdvan erdemir bana narkoz verdiler yarım saat falan sürdü işlem uyanınca kalçadan iki tane iğne yaptılar ağrı kesici iki gün kasıklarda ağrı oluyor dinlenmek gerekiyor. sakın uyutmadan yaptırma benim bir arkadaşımı uyutmadan yapmışlar çok canı yanmış benim rahim filminde bir sorun çıkmadı yaptırdıktan 3 ay sonra hamile kaldım ama öncesinde aşılama yaptırdım tutmamıştı. bence erpada yaptır ben memnun kaldım ama yanında mutlaka eşini ve anneni götür insanın piskoljisi çok bozuluyor canım senin doktorun kim sana bu konuda bilgi vermedimi?

X