Denizli'de Önerebileceğiniz Kadın Doğum Uzmanı

Siz doğum yaptınız acaba orda?fiyatları nasıl?
4 ay önce yaptım. Benim doktorum doçent idi epidural sezaryen doğum yaptım. İki odalı suit oda tercih ettim toplamda 2.400 civarı idi. Oda 600 tl idi yanlış hatırlamıyorsam ve epidural 350 tl idi. Oda seçimi size kalmış. Normal oda derseniz diyat farkı olmuyor. Epidural dışındaki anestezi çeşitleri ücretsiz.

4 ay önce yaptım. Benim doktorum doçent idi epidural sezaryen doğum yaptım. İki odalı suit oda tercih ettim toplamda 2.400 civarı idi. Oda 600 tl idi yanlış hatırlamıyorsam ve epidural 350 tl idi. Oda seçimi size kalmış. Normal oda derseniz diyat farkı olmuyor. Epidural dışındaki anestezi çeşitleri ücretsiz
Teşekkür ederim cevabınız için.spinal sezeryan düşünüyrm bende.rutin kontrolünüzü de mi orda oluyordunz yoksa sadece doğum için mi orayı tercih ettinz

Teşekkür ederim cevabınız için.spinal sezeryan düşünüyrm bende.rutin kontrolünüzü de mi orda oluyordunz yoksa sadece doğum için mi orayı tercih ettinz
Rica ederim. Evet rutin kontrolüm de oradaydı. Ama doktorum özel olsaydı da orayı tercih ederdim. Hastane çok yeni ve çok temiz.

Merhaba arkadaşlar.. Aranıza yeni katıldım. Denizliden yazıyorum. İlk hamileliğim olduğu için iyi bir doktor araştırması içindeyim. Cerrahi Hastanesinde SUNA YAZICI ya gittim. Doktorum hastaneye yeni geldiği için hakkında fazla bilgiye sahip değilim. Aynı hastanede SUAT GENCER de var. İyi bir doktor olduğunu duydum.DENİZLİ de doğum yapan arkadaşlar bu doktorlar hakkında bilginiz varsa yazar mısınız?
suna yazıcı dan memnun kaldınızmı merak ettım

X