Deri altı implant Yaptıranlar var mı

Efsun18

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2017
408
204
Selam kızlar
Deri altı implant yaptıran var mı gebeliğe karşı?Ben uzun suredir hap kullanıyordum ama bazen unutuyorum vs korkuyorum.Kondom da üzüm süreli kullanım rahim ağzı kanseri riski artıyor diyorlar.Eee geriye bu implant kaldı bununda zararı olur illaki sonuçta derimize yabancı madde enjekte edilecek offff gerçekten çok zor kadın olmak.
Aranızda deri altı implant taktıran var mı? varsa görüşleriniz tavsiyelerinize talibim

çok baş ağrısı yapıyormus diyorlar. spiral taktırsanız?

Bende spiral mi implant mı diye düşünüyorum kesin korunma istiyorum tüylenme kilo da yapar diyolar implant kafam çok karışık

Burda biri taktırmıştı isimini hatırlayamadım belki bulursunuz ararsanız

Ben iki gün önce taktırdım. Baya takılırken hissetmedim ama iki gündür takılan yerde hassasiyet var bir süre sonra geçer diye düşünüyorum mosmor şu an. En iyi koruma yöntemi olduğu biliniyor günümüzde. %99 gebeliğe karşı koruma sağlıyor. Annem spiral yüzünden kist geliştirip rahmini aldirmak zorunda kalmıştı. O sebeple hiç cesaret edemedim ona. Bence yaptır 3yil kafan rahat olsun

Ben iki gün önce taktırdım. Baya takılırken hissetmedim ama iki gündür takılan yerde hassasiyet var bir süre sonra geçer diye düşünüyorum mosmor şu an. En iyi koruma yöntemi olduğu biliniyor günümüzde. %99 gebeliğe karşı koruma sağlıyor. Annem spiral yüzünden kist geliştirip rahmini aldirmak zorunda kalmıştı. O sebeple hiç cesaret edemedim ona. Bence yaptır 3yil kafan rahat olsun
Geçmiş olsun cnm peki kaca taktırdın acaba

Spriral annenizde kiste mi sebep olmuş anlamadım. Annenizin doktoru tam olarak nasıl bir yorumda bulunmuş acaba bu duruma?

Bu bilgiden emin misiniz? Hastalık vs açısından en güvenilir yöntem olduğunu duymuştum ben.
Alman bir dr konusmustu kondomlarda kullanılan maddelerinde zararlı oldugunu en doğal sağlıklı korunma doğal yolla demişti ordan aklimda kaldi

X