Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Dermaroller ile saç dökülmesinden kurtulabilirmiyiz?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
dermorellerı hormon bozuklugu olanlarda kulansa yararı olrmu bılıomsnz?

canım hormon tedavisi ile birlikte kullanmanı öneririm, dermarollerin gerçekten faydası oluyor, ayrıca temiz ve doğru kullanıldığı sürecede hiçbir yan etkisi yok:KK34:

MERHABAA,,

Bende yaklasik 1 aydir dermaroller kullaniyorum.Hatta bu konuda bi topik acmistim dermaroller ve sarimsak diye..psikolojik rahatsizligi olan insanlar dadaninca biraktim.

Ben dermarollerdan sonra sarimsak ve zeytingi kullaniyorum.sarimsak cok yakiyor ama baska sac cikaran bi madde yok ne yazikki :)))

sen neler yapiyosun canim sanirim sen bayaadir kullaniyosun .dermarolleri ben gunasiri yapiyorum haftasonlari haric.sen neler suruyosun bakim olarak seninde sac derinde kasinti oluyormu..Bne sirke kullaniyorum son suyuna kasintiyi ve kepegi alsin diyee..

uzun süredir çeşitli topiklerde takip etmeme rağmen bende rolleri yeni kullanmaya başladım..benim saçlarım hem çok dökülüyo ve seyrek hemde sağ ve sol yanlarım epey açık..şimdilik yanlarda deniyorum..0.5 aldım hem saç hemde gözaltlarım için kullanıyorum...kanayıncaya kadar gezdiriyorum nokta nokta kanama olunca ozon yağı sürüyorum şimdilik..saçlarımı da bittim sabunu ve arada terebentinli bitkisel şampuanla yıkıyorum...gün aşırı yapmıyorum...2 günde bir geceleri uyguluyorum ..henüz bi kıpırtı yok:)olana kadar devam..uzun bir süreç sabırlı olmak gerekiyor..

Canim benim seyrek sac deyince hemen tuylerim diken diken oluyor. Benimde on kisimlari seyrek ama sukur sac dokulmem yok.ama sac dokulmesi icin en guzel sey sarimsakli sampuan mucize gibi bisey. Benim saclarim hem ince telli hem azdi. Simdi gayet bakimli duruyo ve saglikli ama hala seyrek :)))bebek sampuanin icine atilcak 4,5 sarimsak gercekten mucize.

Dermarolleri bende bastiriyorum valla, kardeslerim inanamasada nasil yaptigima bi de ustune sarimsak suyu dokuyorum. Cok vahsice ama napiym saclarim ciksin istiyorum ...:KK43:

Canim benim seyrek sac deyince hemen tuylerim diken diken oluyor. Benimde on kisimlari seyrek ama sukur sac dokulmem yok.ama sac dokulmesi icin en guzel sey sarimsakli sampuan mucize gibi bisey. Benim saclarim hem ince telli hem azdi. Simdi gayet bakimli duruyo ve saglikli ama hala seyrek :)))bebek sampuanin icine atilcak 4,5 sarimsak gercekten mucize.

Dermarolleri bende bastiriyorum valla, kardeslerim inanamasada nasil yaptigima bi de ustune sarimsak suyu dokuyorum. Cok vahsice ama napiym saclarim ciksin istiyorum ...:KK43:

canım ben önceleri haftada bir yapıyordum, ardından minoksil kullanıyordum
şimdilerde 2 günde bir yapıyorum ama minoksili bıraktım bağımlılık yapıyormuş
yalnız bende şöyle bir sorun var, ben dermaroller ile saç çıkartmayı başarıyorum ama 2-3 cm olunca çıkan saçlar tekrar düşüyor
onların kalıcı olmasını nasıl sağlarım bilmiyorum
eğer çıkanlar kalıcı olsa saçlarım baya kapanmıştı ama dökülüyorlar işte
bu arada ben sarmısak hiç denemedim ama senden sonra denemeye karar verdim
nasıl yaptığını anlatabilirmisin

bu arada dermarollerden sonra e vitamini kapsülünü kırıp sürsek nasıl olur acaba
bunu profesyonel olarak tıp merkezlerinde uygulayanlar e vitamini kullanıyorlarmış
deneyen varmı veya doktora yaptıran varmı aranızda ?

Canim ne guzeel senin sacin cikmaya baslamis.ne kadar surede cikmaya basladi onuda soylersen cok svinirim benim icinde referans olur en azindan .minoksidili biraktigin iyi olmus yalniz dikkat et biraktiktan sonra minoksidil cikardigi sactan fazlasini dokuyor.insallah sende hic dokulme olmadan atlatirsin bu donemi.minoksidil gercekten uzak durulmasi gereken bi ilac bence.yan etkileri bir yana.

Dermarolerr a gelince be 20 gun sarimsak suyu yaptim ama sanirim artik dayanamyiycam cok aciyo ayrica sarimsagin bu sekilde kullaniminin sac koklerine zarar verdigi soyleniyor.Bence soyle yapabiliriz:

Her gun cok fazla bastirmadan dermaroller (benimki 1.00 mm)

arkasindan zeyinyagli sarimsak olabilir saclari beslemek icin .e vitamini kapsulu olabilir.sarimsak bal karisimi olabilir,,isirgan tenturu olabilir.neyin iyi gelecegini dusunuyorsak .

ben Turkiyeye gecen sene 1 ayligina geldigimde bir guzellik merkezinde yaptirmistim .ayda 4 kere yaptilar icinde b vitamini selenyum biotn e vitamini tableti falan soylediler ama ignelerle enjekte ettiler tam bir dermaroller degildi bence.

zeytinyagli sarimsak tarifine gelince en iyi kalite zewytinyaginin icine 5 6 dis sarimsak ,,isirgan tenturu,,ve isirgan otu koydum 3 gundur bekliyor.onu kullanmayi dusunuyorum

sac urunleri konusunda muthis bir kalabalik sozkonusu piyasada.Ben sahsen turkiyede adi gecen markalara sampuanlara zerre kadar guvenmiyorum..

senelerce insanlarin kafasini bulasik deterjaniyla yikadilar saclarini doktuler,,simdi onlarmi cikaricak doktukleri saclari..bugun iyi denilen yarin piyasadan topaltiliyor sessizce.

ben yurtdisinda yasiyorum milyon tane urun var burdada insanlarin kullandiigi ama kimsede guven sorunu yok,cunku denetimde aslka sikinti olmaz burda.

bence sacini seven herkes sarimsakli sampuan kullanmalii kendi yaptigi ve bebk sampuanini icine.

pahali bin tane sampuana degismem rabbimin gucu iste elimizde neler var aslinda ama haberimiz yok

kızlar bende 1.5lik var vücudum için almıştım ama saç için kullanıldığını da öğrenince deneyeyim dedim benimki 1,5lik olunca çok az bastırıyorum sonrasında bepanthene sürüyorum haftada 1 kez yapıyorum denemek için sadece ön tarafına kullanmıştım ve yeni çıkan saçlar fark ettim açık olan diğer kısımlara da yapmak istiyorum ama annem d.rollerden olmadığını söylüyor ve yapmamı istemiyor :KK43:

Canim ne guzeel senin sacin cikmaya baslamis.ne kadar surede cikmaya basladi onuda soylersen cok svinirim benim icinde referans olur en azindan .minoksidili biraktigin iyi olmus yalniz dikkat et biraktiktan sonra minoksidil cikardigi sactan fazlasini dokuyor.insallah sende hic dokulme olmadan atlatirsin bu donemi.minoksidil gercekten uzak durulmasi gereken bi ilac bence.yan etkileri bir yana.

Dermarolerr a gelince be 20 gun sarimsak suyu yaptim ama sanirim artik dayanamyiycam cok aciyo ayrica sarimsagin bu sekilde kullaniminin sac koklerine zarar verdigi soyleniyor.Bence soyle yapabiliriz:

Her gun cok fazla bastirmadan dermaroller (benimki 1.00 mm)

arkasindan zeyinyagli sarimsak olabilir saclari beslemek icin .e vitamini kapsulu olabilir.sarimsak bal karisimi olabilir,,isirgan tenturu olabilir.neyin iyi gelecegini dusunuyorsak .

ben Turkiyeye gecen sene 1 ayligina geldigimde bir guzellik merkezinde yaptirmistim .ayda 4 kere yaptilar icinde b vitamini selenyum biotn e vitamini tableti falan soylediler ama ignelerle enjekte ettiler tam bir dermaroller degildi bence.

zeytinyagli sarimsak tarifine gelince en iyi kalite zewytinyaginin icine 5 6 dis sarimsak ,,isirgan tenturu,,ve isirgan otu koydum 3 gundur bekliyor.onu kullanmayi dusunuyorum

sac urunleri konusunda muthis bir kalabalik sozkonusu piyasada.Ben sahsen turkiyede adi gecen markalara sampuanlara zerre kadar guvenmiyorum..

senelerce insanlarin kafasini bulasik deterjaniyla yikadilar saclarini doktuler,,simdi onlarmi cikaricak doktukleri saclari..bugun iyi denilen yarin piyasadan topaltiliyor sessizce.

ben yurtdisinda yasiyorum milyon tane urun var burdada insanlarin kullandiigi ama kimsede guven sorunu yok,cunku denetimde aslka sikinti olmaz burda.

bence sacini seven herkes sarimsakli sampuan kullanmalii kendi yaptigi ve bebk sampuanini icine.

pahali bin tane sampuana degismem rabbimin gucu iste elimizde neler var aslinda ama haberimiz yok

canım bende sarmısaktan korktum baya acıtıyormuş
ben sanırım e vitamini kullanıcam
yalnız ben hergün yapmayı uygun bulmuyorum
kaş yaprken göz çıkarmayalım
hergün uygulamak cildi tahriş edebilir
2 günde bir yapmaya başlamıştım ama farkettimki deri 2 günde toparlanamıyor
4 gün kendim için uygun olur sanırım
bu arad şampuan konusunda sana katılıyorum eczane ürünleri kullanılmalı
ben priorin şampuandan memnun kaldım
onu tavsiye edebilirim

kızlar bende 1.5lik var vücudum için almıştım ama saç için kullanıldığını da öğrenince deneyeyim dedim benimki 1,5lik olunca çok az bastırıyorum sonrasında bepanthene sürüyorum haftada 1 kez yapıyorum denemek için sadece ön tarafına kullanmıştım ve yeni çıkan saçlar fark ettim açık olan diğer kısımlara da yapmak istiyorum ama annem d.rollerden olmadığını söylüyor ve yapmamı istemiyor :KK43:

bepanthene derken iğne olanını kırıp sürüyorsun sanırım
bencede kullanılabilir
bunuda bir kenara yazayım :KK34:

canım ben önceleri haftada bir yapıyordum, ardından minoksil kullanıyordum
şimdilerde 2 günde bir yapıyorum ama minoksili bıraktım bağımlılık yapıyormuş
yalnız bende şöyle bir sorun var, ben dermaroller ile saç çıkartmayı başarıyorum ama 2-3 cm olunca çıkan saçlar tekrar düşüyor
onların kalıcı olmasını nasıl sağlarım bilmiyorum
eğer çıkanlar kalıcı olsa saçlarım baya kapanmıştı ama dökülüyorlar işte
bu arada ben sarmısak hiç denemedim ama senden sonra denemeye karar verdim
nasıl yaptığını anlatabilirmisin
merhaba ben minoksidili neden bıraktığınızımerak ettim sadece uzunsüreli kullanılmasından dolayımı yoksa belli yanetkileri mi oluştu sizde.?bende 2 aydır kullanıyorum öncede kullanıp bıraktım ama hekimler proflar tek cözümün minoksidil olduğunu savunuyor üstelikte tüm dünyada...işte bu bahsettiğin tutunamayan 2,3 cm olup düşen cansız saçlarda etkili olduğunu söylüyorlar.karıştı kafam hemde çokk.

merhaba ben minoksidili neden bıraktığınızımerak ettim sadece uzunsüreli kullanılmasından dolayımı yoksa belli yanetkileri mi oluştu sizde.?bende 2 aydır kullanıyorum öncede kullanıp bıraktım ama hekimler proflar tek cözümün minoksidil olduğunu savunuyor üstelikte tüm dünyada...işte bu bahsettiğin tutunamayan 2,3 cm olup düşen cansız saçlarda etkili olduğunu söylüyorlar.karıştı kafam hemde çokk.

canım ben minosidili her zaman kullanmadım
ara ara kullanıyordum
mesela 3 - 4 günde bir falan banyodan sonra.
daha sonra bırakıldığında ani saç dökülmelerine neden olduğunu öğrenince kullanmamaya karar verdim
tabi herkesin kendi tercihi
ayrıca banada doktorum önermişti
ben kalıcı olacak bir yöntem istiyorum
bıraktığımda saçlarım dökülmemeli.
üstelik benim çıkan saçlarım muhtemelen d.rollerden dolayı çıkıyor
şu sıralar sadece onu kullanıyorum
bu hafta sonu e vitamini deneyeceğim
bakalım nasıl etki edecek

Dermarolleri bende uygulamaya basladim bakalim zaman ne cikarticak:)

hadi hayırlısı canım
bu arada ben cumartesi günü dermarolleri uyguladıktan sonra ilk defa e vitamini kullandım
malum çalışanlar ancak bakımları hafta sonları yapabiliyor :KK14:
etkisi olacakmı merak ediyorum
sonuçları burda paylaşırım :KK34:

canım ben minosidili her zaman kullanmadım
ara ara kullanıyordum
mesela 3 - 4 günde bir falan banyodan sonra.
daha sonra bırakıldığında ani saç dökülmelerine neden olduğunu öğrenince kullanmamaya karar verdim
tabi herkesin kendi tercihi
ayrıca banada doktorum önermişti
ben kalıcı olacak bir yöntem istiyorum
bıraktığımda saçlarım dökülmemeli.
üstelik benim çıkan saçlarım muhtemelen d.rollerden dolayı çıkıyor
şu sıralar sadece onu kullanıyorum
bu hafta sonu e vitamini deneyeceğim
bakalım nasıl etki edecek

ben de minoxili 2 ay düzenli kullandım etki alanı fazla olduğu için boynuma ve anlımda kıllanma yaptı...2 seans lazer yaptırdım anca kendine geldi...bir taraftan kıl çıkarmaya çalışıyorum diğer taraftan yok etmeye...allahım sen yardım et:)

dermaroller gerçekten saç çıkartmada işe yarıyormu lütfen bilgi verin :KK14:

dermaroller gerçekten saç çıkartmada işe yarıyormu lütfen bilgi verin :KK14:

evet canım sabırla yaparsan işe yarıyor
ben uzun zamandır kullanıyorum
ben deneye yanıla en sonunda kendi yöntemimi buldum
10 günde bir dermaroller yapıp ardından bepanthen bemix ve e vitamini kapsüllerini kırıp kullanıyorum
evet aman aman saç fışkırmadı ama saçlarıma elimi götürdüğümde daha bir yoğunluk hissediyorum
diplerdeki küçük saçları gördükçe mutlu oluyorum :KK1:

MERHABAA,,

Bende yaklasik 1 aydir dermaroller kullaniyorum.Hatta bu konuda bi topik acmistim dermaroller ve sarimsak diye..psikolojik rahatsizligi olan insanlar dadaninca biraktim.

Ben dermarollerdan sonra sarimsak ve zeytingi kullaniyorum.sarimsak cok yakiyor ama baska sac cikaran bi madde yok ne yazikki :)))

sen neler yapiyosun canim sanirim sen bayaadir kullaniyosun .dermarolleri ben gunasiri yapiyorum haftasonlari haric.sen neler suruyosun bakim olarak seninde sac derinde kasinti oluyormu..Bne sirke kullaniyorum son suyuna kasintiyi ve kepegi alsin diyee..

merhaba ben de saçıma minoxil kullanıyorum çünkü kullandığım ne varsa hiç biri işe yaramadı, saçlarım çok seyrek ve tepeden dökülüyor.Minoxili desteklesin diye de dermaroller almayı planlıyorum. Koku konusunda çok hassasım hatta takıntı düzeyinde diyebilirim. Ancak sarımsağın da çok iyi geldiğini duydum. Kokusu çıkıyor mu çok rahatsız edici mi? Bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

X