Dert degil ama tedirgin oldum

Anladım ama tuhaf işte. Takıntılı mı ne yani. Siz hoşlandınız mı bu kişiden?
Sohbetimiz sarmıştı taki ben bu adamı nerden biliyorum diyene kadar. Ondan sonra huzursuz oldum. Kanunsuz biri değil mafya değil yanlış anlamayın ama işte hani pek benlik değil bir de sürekli ısrar edince soy isim soy isim isyerin nerde falan

Ben de kaba dedim falan vs. Bence de değil. Yazdım o da şimdi yazmış mesleki deformasyon sanırım kusura bakma yazmış. Sürekli yazdı bugün tüm gün.
sanırım ilgisi sizi tedirgin etse de aynı zamanda hoşunuza gitti , bütün gün yazdı diyorsunuz ama kendi kendine tüm gün yazmış olamaz , demek ki gün boyu siz de cevap vermişsiniz ki yazmaya devam etmiş

sanırım ilgisi sizi tedirgin etse de aynı zamanda hoşunuza gitti , bütün gün yazdı diyorsunuz ama kendi kendine tüm gün yazmış olamaz , demek ki gün boyu siz de cevap vermişsiniz ki yazmaya devam etmiş
Yok ben zaten akşam öğrendim kim olduğunu ondan önce konusuyorduk dedim zaten konuda da hoslanmistim sohbetinden diye. Sonradan sormaya başladı geç cevap vermeye başladım. Arastirana kadar anlamamistim hesabı gizli

Size ulaşmak için zaten mevcut sayfanızı (blog sayfanızı) kullanabiliyor soy isim ya da yaşadığın şehri neden ısrarla soruyor ki , belli ki yetki alanını keyfi için kullanıp sizi araştıracak

Size ulaşmak için zaten mevcut sayfanızı (blog sayfanızı) kullanabiliyor soy isim ya da yaşadığın şehri neden ısrarla soruyor ki , belli ki yetki alanını keyfi için kullanıp sizi araştıracak
İşte ben de buna takıldım. İlk ekledim bir süre sonra yazismadan, sohbet devam etti sonra isim tanıdık geldi bi bakayım googledan dedim işini sordum öyle anladım. Ondan sonra geç cevap vermeye başladım. Ama o üste sorular sormaya devam etti sürekli soruyor. Başta sadece normal konusuyorduk kitaplar filmler felsefe vs. Bütün gün konu buydu.

Ay kim bu adam bize de söyle bari. Burayı okumuyordur heralde ajsjsjjdnd
Yok yemez valla. Bi görürse seni bulurum diyen adamdan çekinirim ben. Yani detay vermeyeyim ama eli kolu uzun. Baya uzun. Öyle canı sıkıldı sohbet sardı yazdı. Ben vermeyince takıntılı adamım ben bulurum bak iki dakikada dedi istesem. Ondan sonra da sen mi verirsin yoksa ben mi bulayim dedi. Merak ediyorum çok kafama takıldın falan dedi. Bulsun napim de ne gerek var.

İşte ben de buna takıldım. İlk ekledim bir süre sonra yazismadan, sohbet devam etti sonra isim tanıdık geldi bi bakayım googledan dedim işini sordum öyle anladım. Ondan sonra geç cevap vermeye başladım. Ama o üste sorular sormaya devam etti sürekli soruyor. Başta sadece normal konusuyorduk kitaplar filmler felsefe vs. Bütün gün konu buydu.
O zaman şu ihtimal var , sen ona işini sorduğunda kim olduğunu anladığını fark etti ve o da seni daha detaylı öğrenmek istedi diye yorumladım . Yine de rahatsız edici . Onun bilgi edinme alanı düşünüldüğünde

Yok yemez valla. Bi görürse seni bulurum diyen adamdan çekinirim ben. Yani detay vermeyeyim ama eli kolu uzun. Baya uzun. Öyle canı sıkıldı sohbet sardı yazdı. Ben vermeyince takıntılı adamım ben bulurum bak iki dakikada dedi istesem. Ondan sonra da sen mi verirsin yoksa ben mi bulayim dedi. Merak ediyorum çok kafama takıldın falan dedi. Bulsun napim de ne gerek var.
Eee daha bu sözlerden sonra ne düşünüyorsunuz siz? Adam ağzı ile söylemiş takıntılı adamım bilmem ne diye. Hem de hiç tanımadığı kadına söylüyor bunları. Engelleyin geçin ya da hiç cevap vermeyin.

Allah allah paşama bak , eli kolu uzun diye canının istediğini üstü kapalı tehtid rahatsız etme hakkı mı var

O zaman şu ihtimal var , sen ona işini sorduğunda kim olduğunu anladığını fark etti ve o da seni daha detaylı öğrenmek istedi diye yorumladım . Yine de rahatsız edici . Onun bilgi edinme alanı düşünüldüğünde
Evet bu da olabilir ama şaka mı yaptı anlamadim

takıntılı adamım ben bulurum bak iki dakikada dedi istesem. Ondan sonra da sen mi verirsin yoksa ben mi bulayim dedi.
Bunlar tacizkar laflar. Ne demek "sen mi verirsin ben mi bulayım".. Tehdit ediyor "Ver yoksa kendim bulurum" diye.
Bence uzak durun bu heriften, belli sağlam pabuç değil. Cevap vermeyin mesajlarına, sorularına.

of laflar çok rahatsız edici
tedirgin olmakta haklısın
bence cevap vermeyi kes hatta mesajlarına görüldü falanda atma üstteki bildirim
panelinden oku geç
bi süre sonra cevap alamayınca yazmayı bırakır
en kötü ihtimal kim olduğunu bulur zaten çekinecek bişeyin yoksa bu çokta sorun değil
bilgileri elde edip işyerine kalkıp gelmeyeceğini farzederek söylüyorum tabii bunu
onu yapmaya cesaret edemez bence saygın biriyse gerçekten

ben böyle takıntılı olduğunu düşündüğüm kişileri yada ağzıyla takıntılı olduğunu söyleyen tipleri
açık açık reddetmiyorum yani konuşmak istemiyorum tarzında bişiler demiyorum
daha fazla hırs yapar takıntı yapar ters etki yaratır diye
en iyi yöntemim sessiz kalmak oldu her zaman

X