Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

merhaba bende okuya bilirim.bana kaç defe yada nasıl olduğunu kısaca anlatırsanız.bu arada benimde allah nasip ederse hayırlı sağlıklı bir evlat istiyorum.1,5 yıldır bekliyorum.
Hoşgeldin canım tabiki okuyabilirsin.canım hergün bir arkadaşa okuycaz duayı yukarıda tekrar paylaştım belirtilen yerde okuyacağın arkadaşın isimini ve dileğini 3,5 yada 7kere söylüyorsun dua bu şekilde yapılıyor katılmak istersen senide listeye ekliyebilirim

Hoşgeldin canım tabiki okuyabilirsin.canım hergün bir arkadaşa okuycaz duayı yukarıda tekrar paylaştım belirtilen yerde okuyacağın arkadaşın isimini ve dileğini 3,5 yada 7kere söylüyorsun dua bu şekilde yapılıyor katılmak istersen senide listeye ekliyebilirim

eklersen sevinirim canım.birde bu duayı abdestli bir şekilde mi okuyucaz.

MAVİMENEKŞE İÇİN OKUYORUZ
NİYETİ EŞİNİN ŞİFA BULMASI(SPERM ÇIKMASI) VE BEBEĞİNİN OLMASI
26 OCAK CUMARTESİ AKŞAMI SAAT 20.00 'A KADAR
1-mavimenekşe

2-kays
3-nekadarzor
4-asbelove
5-doga3
6-ecrin23
7-teacherof
8-sevgilim06
9-azelya
10-vck
11-merice35

tamam canım ekliyorum .evet canım abdestli okuman daha eftaldir.inşallah seninde biran evvel bebeğine kavuşmanı Rabbim nasip eder

inşallah rabbim isteyen bekleyen kimsenin kucağını boş bırakmasın.ben ilk sıradaki arkadaşa okuduktan sonra haber veririm.

inşallah rabbim isteyen bekleyen kimsenin kucağını boş bırakmasın.ben ilk sıradaki arkadaşa okuduktan sonra haber veririm.
amin canım bende 8,5 senedir bekliyorum halende beklemekteyim Rabbim kimseyi ne evlatla nede evlatsızlıkla sınamasın,
tamam canım ben hergün liste paylaşıcam tabiki bazen aksaklıklar oluyor ama genel olarak hergün bir arkadaşa okunacak inşallah Allah kabul etsin:KK16::KK16:

amin canım bende 8,5 senedir bekliyorum halende beklemekteyim Rabbim kimseyi ne evlatla nede evlatsızlıkla sınamasın,
tamam canım ben hergün liste paylaşıcam tabiki bazen aksaklıklar oluyor ama genel olarak hergün bir arkadaşa okunacak inşallah Allah kabul etsin:KK16::KK16:

amin allah kabul etsin canım.Rabbim sanada en yakın zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat versin.Allah daha fazla bekletmesin.

mrvb ve nur.sen arkadaşlarımza dün okumuştum yazmayı unutmuşum.Allah kabul etsin inşallah.Ayrıca bu sayfaya yazdıklarıma neden hiç cevap alamıyorumm kızlar??

selam vck yada remziye mi desem..nasilsin canim tup calismALARI NASIL GIDIYOR ne zaman basliyosun...insallh herseyler hallolur zorluklar kolaylasir,olmayanlar olur..insallah

1-mavimenekşe

2-kays
3-nekadarzor
4-asbelove
5-doga3
6-ecrin23
7-teacherof
8-sevgilim06
9-azelya
10-vck

canım ben de katılmak istediğimi yazmıştım ama adımı göremedim listede
yine künfeyekün duasını okuyoruz yalnız değil mi?

1-mavimenekşe

2-kays
3-nekadarzor
4-asbelove
5-doga3
6-ecrin23
7-teacherof
8-sevgilim06
9-azelya
10-vck
11-merice35

mavimenekşe için okudum allah kabul etsin inşallah.en yakın zamanda rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah.

slm kızlar öncelikle rabbim hepinizin dualarını kabul etsin ....tez zamanda allah evlat isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin..

bende katılmak isterim tabi ...:44:ama öncelikle günlük mü okuyosunuz....???biraz bilgilendirirseniz...bu dua kuranda yeri varsa kurandaki sayfa ve ayetleri bilen varsa sayılarını belirtebilir mi??

mrvb ve nur.sen arkadaşlarımza dün okumuştum yazmayı unutmuşum.Allah kabul etsin inşallah.Ayrıca bu sayfaya yazdıklarıma neden hiç cevap alamıyorumm kızlar??
Allah razı olsun canım Allah kabul etsin inşallah.Rabbim herkesin gönlünün hayırlı muradını versin amin.canım benim kusura bakma ben biraz yoğun olduğum için inan duayı bile zamanında paylaşamamıştım.
eşimin anneannesi vefat etti misafirler falan oluyor. birde bende kendi tedavim için uğraşıyorum beni mazur görün inanın hiç bir şeyi bilerek ve isteyerek yapmıyorum soracağın soru varsa tekrar sorarsan iyi olur gözden kaçırmışım sanırım:KK34::KK34::KK34:

selam vck yada remziye mi desem..nasilsin canim tup calismALARI NASIL GIDIYOR ne zaman basliyosun...insallh herseyler hallolur zorluklar kolaylasir,olmayanlar olur..insallah
selam canım fark etmez canım ne dersen de:KK1::KK1::KK1:iyiyim canımcım bu ay kısmetse tedaviye başlıycam aslında eşimde sperm çıkması çoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk büyük bir mucize olur bunu bile bile tedaviye başlamaya karar verdik inşallah sonucu hakkımızda hayırlı ve güzel olur.inşallah canım Rabbim ol desin ol topiğimizde tam bunu anlatıyor zaten kün yekün feyekün inşallah okunan dualar hürmetine hepimizin yüzü güler ve hepimizin gönlünün muradı gerçekleşir biran evvel amin.

canım ben de katılmak istediğimi yazmıştım ama adımı göremedim listede
yine künfeyekün duasını okuyoruz yalnız değil mi?
nursen canım hakkını helal et canım gözümden kaçmış özür dilerim hemen telafi ediyorum listeyi güncelliğcem şimdi :KK34::KK34::KK34:
evet canım kün feyekün duasını tek okuyoruz yoksa zor gelebiliyor bazı arkadaşlara kurandan sureler okununca çalışanlar için özellikle
o zamanda katılamıyorlar duaya kimsenin hakkına girmek istemiyorum herkesin dua zincirinde olmasını istiyorum Allah'ın izniyle

slm kızlar öncelikle rabbim hepinizin dualarını kabul etsin ....tez zamanda allah evlat isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin..

bende katılmak isterim tabi ...:44:ama öncelikle günlük mü okuyosunuz....???biraz bilgilendirirseniz...bu dua kuranda yeri varsa kurandaki sayfa ve ayetleri bilen varsa sayılarını belirtebilir mi??
selam canım hoşgeldin amin Allah razı olsun.amiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnn inşallah hepimiz biran evvel bebişlerimize kavuşalım inşallah.
tamam canım senide ekliyorum listeye evet canım günlük okuycaz hergün bir kişiye ben listeyi paylaşınca arkadaşın niyetinide yazıcam tabiki biliyorsam:KK1::KK1::KK1:
canım kurandan ayetle ama belli başlı yerlerden alınarak oluşturulmuş bir dua Allah'ın ol deyip herşeyin olmasına kadir olması
(mesela yasin suresin son ayetleri) yani kuran 'da kün feyekün geçen yerler alınmış ve bir dua zinciri oluşturulmuş o yüzden sadece dua kitabında bulabilirsin:KK34::KK34:

1-mavimenekşe
2-nur.sen
3-kays
4-nekadarzor
5-asbelove
6-doga3
7-ecrin23
8-teacherof
9-sevgilim06
10-azelya
11-vck
12-merice35-------okudu
13-supriz06

nursen canım hakkını helal et canım gözümden kaçmış özür dilerim hemen telafi ediyorum listeyi güncelliğcem şimdi :KK34::KK34::KK34:
evet canım kün feyekün duasını tek okuyoruz yoksa zor gelebiliyor bazı arkadaşlara kurandan sureler okununca çalışanlar için özellikle
o zamanda katılamıyorlar duaya kimsenin hakkına girmek istemiyorum herkesin dua zincirinde olmasını istiyorum Allah'ın izniyle

helal olsun canım ne özrü :KK16:
tamam canımcım sağol

X