DHEA SO4 yüksekliği bilgisi olan var mı?

ucanpayanda

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
591
670
28
Kızlar biraz baktım başlıklara ama çok da düzgün yorum bulamadım
Benim dhea so4 hormonu çok yüksek çıkmış
🌼
Ref aralığı 9.4-368
benim değerim 439.4
🌼
Gebe kalmaya engel olduğu dısımda doğru düzgün anlasılır bir google bilgisi de yok.
Var mı bu durumu yaşayan tedavi olan ve gebe kalan?

🌼
Ref aralığı 9.4-368
benim değerim 439.4
🌼
Gebe kalmaya engel olduğu dısımda doğru düzgün anlasılır bir google bilgisi de yok.
Benimde sonucum 475 çıktı :KK43: yarın dahiliyeye ordan endokrine gidicem çok korkuyorum inşallah sebebi kötü bi şey çıkmaz:KK43: gebe kalamıyorum aylardır… sen gittin mi doktora

nimde sonucum 475 çıktı :KK43: yarın dahiliyeye ordan endokrine gidicem çok korkuyorum inşallah sebebi kötü bi şey çıkmaz:KK43: gebe kalamıyorum aylardır… sen gittin mi doktora
🌼
Ref aralığı 9.4-368
benim değerim 439.4
🌼
Benimde sonucum 475 çıktı :KK43: yarın dahiliyeye ordan endokrine gidicem çok korkuyorum inşallah sebebi kötü bi şey çıkmaz:KK43:gebe kalamıyorum aylardır… sen gittin mi doktora

Benimde sonucum 475 çıktı :KK43: yarın dahiliyeye ordan endokrine gidicem çok korkuyorum inşallah sebebi kötü bi şey çıkmaz:KK43:gebe kalamıyorum aylardır… sen gittin mi doktora
Endokrin doktoru adetin 2.günü tekrar gel kendi laboratuvarımda yaptırcam tahlilleri dedi ama adetim bayrama denk geldi. Bir sonrakş adeti bekliyorum. Çok anlamlı birşey değil endişe etme dedi. Tsh daha önemli yine de bakıcaz bakalım henuz tam bşr görüşme sağlayamadım malesef..

X