dikiş dikmek isteyenler, bilenler, yeni öğrenmek isteyenler burda toplanalım...

yada yeşile zıt br renten obi kemerde olur.şöyle aşağıya kadar sarkıcak kurdeleside.ben öyle hayal ettim ama belki farklı bir fikir gelir.birde hocamız bana eteğin alt kısmını histore teğel yap dedi.başladım ama çok çirkin duuruyor ya.ilk eteği elimde dikmem lazımmış.ama çok komik durdu.makine varken neden elimde dikiyorsam.

Histore tegel mi o ne ki acep du bende internetten bakip ogreneyim :) neden elde dikmeliymissiniz elbrt bi mantigi vardir be yaw :)

Yaa arkadaşlar makinam tık tık tık ses çıkartıyor dikiş yaparken herhalde alt iplik yerlesmiyor tap anlamadım ben sinir oluyorum neden acaba?? Bu arada yastıklara çok güzel dekor yaptım yarın resimlerini çeker koyarım buraya :)

Esim bircok makinadan anlar uyansinda bi sorayim en azindan bi yaklasim getirir

arkadaşlar eşim makina bakmaya başladı en kısa zamanda alıcam alırım heralde alıcam alıcam :KK1:dün singere gittik beraber pek içim sinmedi janome düşünüyorum bir fikri olan varmı bana yardımcı olsun lütfen. Singer Promise almayı düşünüyoduk singer bayi ben getirmedim serisinide hata varmış çok şikayet geldi dedi bilenler vardır özdilekte satılıyo ordan alanlar çoğu şikayetle geri getirmişler ne yapcam şaşırdım:18::18::18::18:

Yaa arkadaşlar makinam tık tık tık ses çıkartıyor dikiş yaparken herhalde alt iplik yerlesmiyor tap anlamadım ben sinir oluyorum neden acaba?? Bu arada yastıklara çok güzel dekor yaptım yarın resimlerini çeker koyarım buraya :)
yarın olduuuuuuu resimleri yukle hemennnnnn :KK9::KK9::KK9::KK9:
arkadaşlar eşim makina bakmaya başladı en kısa zamanda alıcam alırım heralde alıcam alıcam :KK1:dün singere gittik beraber pek içim sinmedi janome düşünüyorum bir fikri olan varmı bana yardımcı olsun lütfen. Singer Promise almayı düşünüyoduk singer bayi ben getirmedim serisinide hata varmış çok şikayet geldi dedi bilenler vardır özdilekte satılıyo ordan alanlar çoğu şikayetle geri getirmişler ne yapcam şaşırdım:18::18::18::18:

benim makine singer promise çok da memnunum:nazar:

Esime sordum dislilerde problem olabilir dedi.

Yepyeni makine yaa :KK43: ama bir yere takılıyor iğne tık tık diye alt masurayı çıkardım baktım yine aynı :KK43: ama ben yağlamadım da aldığımdan beri hiç makinayı.

Gunaydin cnm.bende hic bakimini yapmadim haftasonu kocise yaptirayim.yakinlarda servis yol mu gotursene bi cnm.yada ip dolmustur ignenin girdigi yere.bu konularda sansliyim esim makinaci hemen hallediyor.

Hayattanazicik sen hangi diyeti yapiyorsun :nazar: masallah ne guzel on kg vermissin

Gunaydin cnm.bende hic bakimini yapmadim haftasonu kocise yaptirayim.yakinlarda servis yol mu gotursene bi cnm.yada ip dolmustur ignenin girdigi yere.bu konularda sansliyim esim makinaci hemen hallediyor.

Yok cnm burada servis :KK43: ama baktirmam sart bilen birine gosteririm hic olmadi.

Hayattanazicik sen hangi diyeti yapiyorsun :nazar: masallah ne guzel on kg vermissin

Karatay canim cok memnunum tavsiye ederim.

kızlarr merhaba bende dikiş bilmeyenlerdendim yeni öğrendim hatta oyuncak dikiyorum elimde uğurböceği olacak inşallah bugün yarın biter resmini eklerim inşLLh::::21::21::21::21::KK19:

Uğur böceğim bitti ama bilgisayarım bozukk onun yapılmasını bekliyorum yapılır yapılmaz ekleyeceğim fotuyu:nazar::)Bu arada ben dikiş makinası almak istiyorumşu40yada 50tllik olanlarından mini dikiş makinası sizce işime yarar mı yada alanınız varmı varsa beni bilgilendirebilirse çok seevinirimm:KK16::KK16::KK19::KK19:

İnş. bu hafta hava guzel olursa kumaş pazarına gidicem doldurucam çantamı gelcem dikmem lazım bazı fikirler var aklımda:KK51:

ARKADAŞLAR ETEGİM VUKAAT OLDU SÖKÜLDÜ FALAN BİRAZDA KABA OLDU PAYLAŞMADIM AMA DÜN AKSAM BU BULÜZÜ DİKTİM
burda dergisi 2011 nisan sayısı model 113
Yorumlarınızı bekliyorum
$DSC_0148.jpg

$DSC_0147.jpg

Sabah Giyip cekinmeye vaktim olmadı :):KK52:

Dunden beri etek dikmeye calisiyorum emme bu bidik gelip kalibin ustune oturuyor :)

ben geçen yıl almıştım janome çok dikiş dikmedim ama diktiğim kadarıyla memnunum tavsiye ederim.

Uğur böceğim bitti ama bilgisayarım bozukk onun yapılmasını bekliyorum yapılır yapılmaz ekleyeceğim fotuyu:nazar::)Bu arada ben dikiş makinası almak istiyorumşu40yada 50tllik olanlarından mini dikiş makinası sizce işime yarar mı yada alanınız varmı varsa beni bilgilendirebilirse çok seevinirimm:KK16::KK16::KK19::KK19:

ben almadım ama bana pek işe yarar gibi gelmedi. onunla ancak onarım yapılır. elde iğneyle diktiğimiz şeyler oluyor ya onun gibi. mesela koltuk altı söküğü falan dikilir. ya da düz dikiş. eğer etek bluz falan dikmeyi düşünüyorsan hiç 50 tlni çöpe atma derim. eski kara makinelerden alsan daha kullanışlı olur eminim. eğer ucuz arıyorsan.

ARKADAŞLAR ETEGİM VUKAAT OLDU SÖKÜLDÜ FALAN BİRAZDA KABA OLDU PAYLAŞMADIM AMA DÜN AKSAM BU BULÜZÜ DİKTİM
burda dergisi 2011 nisan sayısı model 113
Yorumlarınızı bekliyorum
Eki Görüntüle 367128

Eki Görüntüle 367129

Sabah Giyip cekinmeye vaktim olmadı :):KK52:

güzel olmuş şirin yani :KK1:ellerine sağlık:nazar: yalnız yaka pervazını kıvırırken buruşmuş sanırım anladığım kadarıyla pili değil onlar:26:
hani derler ya ütü bin ayıp örter ütüyle düzeltemedin mi???

X