dikiş dikmek isteyenler, bilenler, yeni öğrenmek isteyenler burda toplanalım...

hepinize teşekkürler beğenmenize sevindim blogumada bakabilirsiniz diktiklerime inşlh buradada baylaşırım yaptıklarımı

Bunu sen mi diktin canım çok güzel olmuş bu kumaşın adı ne???
evet ben diktim::)) kumaş gabardin biraz kalın bi kumaş tam mevsimlik pardesü ve trençkotta çok güzel duruyor tavsiye ederim

Bunu sen mi diktin canım çok güzel olmuş bu kumaşın adı ne???
evet ben diktim::)) kumaş gabardin biraz kalın bi kumaş tam mevsimlik pardesü ve trençkotta çok güzel duruyor tavsiye ederim

kızlar overlok makineleri ne kadar pahalı.. sizin var mı overloğunuz...
overloksuz dikiş diktik diyelim nasıl halledeceğiz

Bende gelebilirmiyim aranıza dikişe cok merakım var ama daha önce hiçbirsey dikmedim Çünkü makinam yok almak istiyorum annem istemeyince alamıyorum
Burda dergilerim var kalıplarım var ama makinam yok
Geçen hafta kayın valdem gel beraber dikelim dedi hemen bir kumaş aldım kestim
ip ve fermuar alıp kaynanama gidip dikecegim ama hala makina cok istiyorum jamone 1012:44::44:

hicran burdayım..makinenizin olması avantajmış..dene mutlaka...benim makinem yok.
sanırım bu dikiş olayındanda vazgeçmek üzereyim nerdeyse:KK43:
kurssuz ya da bilen biri olmadan olmayacak gibi:KK43:

Merhaba dikişSeverÜyeler,
önceden mis gibi çıkarır kalıplarımı hevesli hevesli diker ütüler giyinirdim.
Dikiş makinamı ilk aldığım zamanlarda özenli özenli yapıyordum. Epeydir yapmaz oldum. İstememe dönemimdeyim.
Overlok makinem yok ama ev tipi üç iplikli olanlarından aktif dikiş hayatıma geçiş yaptığım dönemde almak istiyorum, gg'de 100 TL küsür civarlarında bi dolu var.

denizKabuğundaİnci; ne kadar marifetlisin. El yapımından ziyade hazırdan hiç farkı olmayan dikişin heveslendiriyor insanı. Ayrıca vişne çikolata filtre kahve üçlüsünü saat sınırı olmaksızın reddedemem. Muffinlerinden istiyorum. Parça çikolata ilave edeceğim ve kakao.

bugün gömlek için kalıp çıkarttım kalıpları kestimm kırmızı bir gömlek dikicem bitince fotoğrafını koyucam bakalım inş becerebilirim :109::109::109::109::109::109:

http://denizkabugundaninciler.blogspothepinize hayırlı günler güzel olmuş bu konuyu açamak,bende sizlere diktiğim pardesümü paylaşmak istedim hepimize fikir olsun diye inşlh beğenirsinizEki Görüntüle 323385

canım blogunu birazcık inceleyebildim çok güzel şeyler dikmişsin şu bebe yaka gömleklerden bende istiyorum yaaa ama onunla ilgili model bulamadım kaldı yardımcı olursan sevinirim belliki bu işi baya güzel yapıyorsun bize yardımcı olurmusun:26::26::26::26::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

canım blogunu birazcık inceleyebildim çok güzel şeyler dikmişsin şu bebe yaka gömleklerden bende istiyorum yaaa ama onunla ilgili model bulamadım kaldı yardımcı olursan sevinirim belliki bu işi baya güzel yapıyorsun bize yardımcı olurmusun:26::26::26::26::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
bende dikiş makinamla dikmek istiryoum ama nasıl yapcaz kim yardım edecek?

çok bişey bilmesemde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım canım:KK34::KK34::KK34:

çok bişey bilmesemde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım canım:KK34::KK34::KK34:
ben güzel şeyler dikmek istiyorum ama ölçü nasıl alınır kumaş ölçüye göre nasıl kesilir hiç bilmiyorum,düz dikişi makinamım kullanma talimatından öğrendim:)birde piko cdleriyle pikoda yaptım ufakkk ufak ama başka hiç bişey bilmiyorum makinam singer şimdikten teşekkürler

ben güzel şeyler dikmek istiyorum ama ölçü nasıl alınır kumaş ölçüye göre nasıl kesilir hiç bilmiyorum,düz dikişi makinamım kullanma talimatından öğrendim:)birde piko cdleriyle pikoda yaptım ufakkk ufak ama başka hiç bişey bilmiyorum makinam singer şimdikten teşekkürler

hazır burda kitapları var onlardan alıp inceleyebilirsin:26:

X