Saç Rengi ve Saç Boyama dipten gelen doğal rengim,üstündeki akmış kızıl ve istedğm renk resimli:)

Pinky9

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
560
149
Eki Görüntüle 262578

kızlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var:)

saçımın kendi rengi koyu kestane,dibinden anlarsınız zaten, daha önce çok boyadım kızıl denedim hep, en son sea color'un çilek kızılını denedim 3 ay önce ve denize gidince aktı böle açık bi kahve oldu. Dibimde gelince baya kötü durdu.
Saçlarımı doğal rengine yada tatlı bi koyu kahveye boyatmak istiyorum, çünkü bıktım dip boya derdinden! Zift gibi simsiyahtan şimdilik çekiniyorum önce bi koyu kahve deniyim istiyorum, ne önerirsiniz bana ? yarın boyamayı düşünüyorum

forumda okuduğum bi tavsiyeyle loreal casting creme gloss boyamaya karar verdim, çnkü saçlarım çok kuru ve yıpranmış ve bu boya bakım yapıyormuş :KK9: ama hangi rengine boyatsam, direk siyaha boyatamam peruk gibi olursa diye, şöle doğal bi koyu ton istiyorum sanırım 300 koyu kestane boyatıcam, yada bitter çikolatamı boyatsam? ne diyosunuz kızlar tek isteğim doğal ve parlak bi koyu ton ve bidaha uzun süre boyatmamak :)

forumda okuduğum bi tavsiyeyle loreal casting creme gloss boyamaya karar verdim, çnkü saçlarım çok kuru ve yıpranmış ve bu boya bakım yapıyormuş :KK9: ama hangi rengine boyatsam, direk siyaha boyatamam peruk gibi olursa diye, şöle doğal bi koyu ton istiyorum sanırım 300 koyu kestane boyatıcam, yada bitter çikolatamı boyatsam? ne diyosunuz kızlar tek isteğim doğal ve parlak bi koyu ton ve bidaha uzun süre boyatmamak :)

kesinlikle bitter çikolata :) çok güzel bi renk hem doğal duruoy peruk gibi değil hemde koyu :KK34:

doğru söylemiş aldıgınız tondan daha koyu cıkıyor bunlarda kahve alsan siyah oluyor resmen..

sanırım 4.0 kestaneye boyatıcam ben. kızıllığı kapatmak için çok uğraşmak gerekiyomuş yaa ön pigmentesyon fln babam yapamaz onları o boyayacak da:KK70: artık kendi saçımla da en az fark oluşur umarım bidaha boyamıcam

kahve die alınan bpyalar resmenn simsiyah çıkıor.hele bide koyu kahve fln alınmışşsa resmen zifr sityh oluoo bnce açık bi ton almalısn

X