Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saç

15 senedir kızıl kullanan biri konuşuyor kızlar toplanın ...
öncelikle loriel majirel serisini kızıl c6.66 ve mixini alacaksınız sonrasında iki boyayı karıştırın ve koleston reds yarım sıkın bunlar tam ve net bir kızıl çılmasını sağlayacak yaptını 2. günü masshile saç seramidini sürün ve masshile saç şampuanı doğal onu kullanın saçlarınızın hızlı uzaması dışında harika bir parlaklık harika bir hacim ve parlaklık veren çok kaliteli ürünler sadece kızıl kullanmak değil seramid ile sabitlemek gerekiyor boya akmasın saçın dışında bir mine kaplasın ve aşırı parlak dursun diye .

boya markasında lorielin majiral serisinin tüm renkleri başarılı ve saçı dökmüyor arkadaşlar

15 senedir kızıl kullanan biri konuşuyor kızlar toplanın ...
öncelikle loriel majirel serisini kızıl c6.66 ve mixini alacaksınız sonrasında iki boyayı karıştırın ve koleston reds yarım sıkın bunlar tam ve net bir kızıl çılmasını sağlayacak yaptını 2. günü masshile saç seramidini sürün ve masshile saç şampuanı doğal onu kullanın saçlarınızın hızlı uzaması dışında harika bir parlaklık harika bir hacim ve parlaklık veren çok kaliteli ürünler sadece kızıl kullanmak değil seramid ile sabitlemek gerekiyor boya akmasın saçın dışında bir mine kaplasın ve aşırı parlak dursun diye .

boya markasında lorielin majiral serisinin tüm renkleri başarılı ve saçı dökmüyor arkadaşlar
Seramid nasil bir sey canimm iyi ki geldin hos geldinn ♡ seramidi bir ac bakalimm :)

Seramid nasil bir sey canimm iyi ki geldin hos geldinn ♡ seramidi bir ac bakalimm :)
benimde 4 aydır kullandığım bir kurtarma ürünü aslında saçlarıma lanet kuaförlerden biri açma işlemi yapıp kızıla boyamaya kalktı saçım portakal rengi ile sarı arası bir renk oldu araştırırken buldum saç seramidi diye geçiyor . 1,5 ayda saçlarımı düzeltti yine lorialin efsane majirel serisi ile tanıştım sonrasında her gören saçlarımı sormaya başladı 15 senedir saçlarımı kızıl kullanıyorum ben hiç bu kadar rahat etmemiştim.

benimde 4 aydır kullandığım bir kurtarma ürünü aslında saçlarıma lanet kuaförlerden biri açma işlemi yapıp kızıla boyamaya kalktı saçım portakal rengi ile sarı arası bir renk oldu araştırırken buldum saç seramidi diye geçiyor . 1,5 ayda saçlarımı düzeltti yine lorialin efsane majirel serisi ile tanıştım sonrasında her gören saçlarımı sormaya başladı 15 senedir saçlarımı kızıl kullanıyorum ben hiç bu kadar rahat etmemiştim.
Masshile Sac seramidi ve sampuani diyosun. Peki nerde satiliyor gratiste falan bulabilir miyiz?

İkisi toplam 200 dimi? Sisesi normal bir sampuan boyutunda var mi?
İkisi toplam 200 dimi? Sisesi normal bir sampuan boyutunda var mi?
seramid 200 tl büyük küçük değil 2 kullanımlık var bende suan
şampuanda aynı boy o zaman şampuanla birlikte kampanya vardı 289 almıştım
şampuan 2 ay yetiyor seramid gibi değil, sonra kampanyadan ikili şampuan aldım boya yaptığım için bu ürünlerde benim için tek sorun çok hızlı uzaması boyalarımın markası iyi ve pahalı olduğu için çok hızlı uzayınca saç biraz boya masrafım artıyor 2,3 ayda boyadığım saçımı ayda bir boyatıyorum suan . firmanın sürekli kampanyaları oluyor çeşit çeşit tek alınca pahalıya geliyor

seramid 200 tl büyük küçük değil 2 kullanımlık var bende suan
şampuanda aynı boy o zaman şampuanla birlikte kampanya vardı 289 almıştım
şampuan 2 ay yetiyor seramid gibi değil, sonra kampanyadan ikili şampuan aldım boya yaptığım için bu ürünlerde benim için tek sorun çok hızlı uzaması boyalarımın markası iyi ve pahalı olduğu için çok hızlı uzayınca saç biraz boya masrafım artıyor 2,3 ayda boyadığım saçımı ayda bir boyatıyorum suan . firmanın sürekli kampanyaları oluyor çeşit çeşit tek alınca pahalıya geliyor
Hmmm anladim canim urunler buna deger gibi gorunuyor cok iyi gercekten ama malesef benim butcemi cok asiyor.. Ben suan davines kızıl saçlara özel şampuanını aldm 70 lıraya. Onu da epey arastırdım. Aslında bu şampuan da pahalı geldi bana ama çok sevdim. Ancak da bu kadar çıkabildim daha fazla çikamadim fiyat olarak. Eger sonradan değiştirmek istersem yine 80 lira civarı olan sülfatsız iki favori şampuan arasinda karar verecegim. candy4 candy4 bebek şampuanı kullanmş çok memnun kalmiş saçi hiç akmamış. Hç olmadı bir de ona bakıcam :)) kızıl zor bir renk. Hakkıyla kullanmak için paraya kıymak gerekiyor. O yüzden zengin boyası diyorlar kızıl için :)) işte biz de kendi çapımızda olabilecek en iyi ürünlerle sürdürmeye çalısiyoruz

Hmmm anladim canim urunler buna deger gibi gorunuyor cok iyi gercekten ama malesef benim butcemi cok asiyor.. Ben suan davines kızıl saçlara özel şampuanını aldm 70 lıraya. Onu da epey arastırdım. Aslında bu şampuan da pahalı geldi bana ama çok sevdim. Ancak da bu kadar çıkabildim daha fazla çikamadim fiyat olarak. Eger sondan değiştirmek istersem yine 80 lira civarı sülfatsız iki favori şampuan arasindan karar verecegim sanirim. candy4 candy4 bebek şampuanı kullanmş çok memnun kalmiş saçi hiç akmamış. Hç olmadı bir de ona bakıcam :)) kızıl zor bir renk. Hakkıyla kullanmak için paraya kıymak gerekiyor. O yüzden zengin boyası diyorlar kızıl için :)) işte biz de kendi çapımızda olabilecek en iyi ürünlerle sürdürmeye çalısiyoruz
ben boyadan ve masshile saç seramidinden çok memnunum sanki kendi doğal saç rengim de pırıl pırıl parlıyor instadan takip ediyorum et sende çekiliş vardı ara ara oluyor dene şansını

H helinadiguzel bahsettigin sampuanlar fiyatina degermis ama benimde o kadar para vericek bi butcem yok suan bende petal fresh sampuan ve krem serisini duydum begenen cok onu deniycem boya onerisi icin tesekkur ederizzzzz 😍🌹
Chocolita Chocolita aynen bahsettigim sampuani alicam bebek sampuaninida duzenli kullanicam bakalim bebis sampuani gercekden ise yariycakmi 😍
Kendimizce uygun fiyatli urunler ariyoruz bizde

H helinadiguzel bahsettigin sampuanlar fiyatina degermis ama benimde o kadar para vericek bi butcem yok suan bende petal fresh sampuan ve krem serisini duydum begenen cok onu deniycem boya onerisi icin tesekkur ederizzzzz 😍🌹
Chocolita Chocolita aynen bahsettigim sampuani alicam bebek sampuaninida duzenli kullanicam bakalim bebis sampuani gercekden ise yariycakmi 😍
Kendimizce uygun fiyatli urunler ariyoruz bizde
sayfasına girip bakın bence bende çok işe yaradı

Kizlar sampuan denememi paylasmadigimi fark ettim, aklima gelmisken paylasayim hemen ,😊 ba-yil-dim
Sacim ilk yikamada akti tabi kirmizi kirmizi ama, kurutunca şok gecirdim. Saclarim ayni renk! Parlaklik bile kaldi. Sampuanim davines kizil yogunlastirici sampuaniydi. Sampuanin rengi kirmizi zaten. Icinde kizil pigmentler iceriyormus. Habire dönüp saclarimi kokluyorum mis gibi kokuyor. Ben saclarimi bir kere sampuanladim. Sac kremi kullanmadim. Baktim hani kremsiz kullanimda etkisi nasil. Saclarim icin aman aman yumusak diyemem. Ama sepsert oldu da diyemem. Orta halli bir yumusaklikta. Tarak kaymiyor. Ama renk koruyucu ozelliginden olsa gerek diye düşünüyorum. Çünkü renk oldugu gibi duruyor saci da guzel temizledi. Ben boyadiktan 11-12 gun sonra yikadim saclarimi. 7 gun icinde yaglanma basladi. 5 gun daha ekleyip 12. Gunde tamamen yaglanmisti.
Ama bir sey diyeyim mi o yag mukemmel bir sey. Sacim yarim santim uzadi. Suan siyah diplerim var daha 1 ay dolmadi. Hicbir sey olmuyor saca korkmayin. Yikamayin abi. Kokmuyor bitlenmiyorsunuz. 10 gun de yikadim ben boyle devam edicem. Bir kuru sampuan edinin. Is goruyor. E daha ne olsun. O yagi saclarimin tümüne yedirdim son iki gun. Boyadan dolayi kuruyor cunku sac. Saclarimi saglikli hissediyorum. Sampuani oneriyorum. Ama kremle kullanilsa muhtesem olur. Bu sefer yumusakligi daha fazla olur. Kendi kremi pahali ama 300 lira. Oha.. sampuan 70 sac kremi 300. Boyali saclar icin sac kremi olabilir. Ama bir yandan da diyorum sampuan bu kadar etkili, acaba kremlersem o etki bosa mi gider. Krem etkiler rengi bu sefer diyorum. Bilmiyorum ki

Kizlar sampuan denememi paylasmadigimi fark ettim, aklima gelmisken paylasayim hemen ,😊 ba-yil-dim
Sacim ilk yikamada akti tabi kirmizi kirmizi ama, kurutunca şok gecirdim. Saclarim ayni renk! Parlaklik bile kaldi. Sampuanim davines kizil yogunlastirici sampuaniydi. Sampuanin rengi kirmizi zaten. Icinde kizil pigmentler iceriyormus. Habire dönüp saclarimi kokluyorum mis gibi kokuyor. Ben saclarimi bir kere sampuanladim. Sac kremi kullanmadim. Baktim hani kremsiz kullanimda etkisi nasil. Saclarim icin aman aman yumusak diyemem. Ama sepsert oldu da diyemem. Orta halli bir yumusaklikta. Tarak kaymiyor. Ama renk koruyucu ozelliginden olsa gerek diye düşünüyorum. Çünkü renk oldugu gibi duruyor saci da guzel temizledi. Ben boyadiktan 11-12 gun sonra yikadim saclarimi. 7 gun icinde yaglanma basladi. 5 gun daha ekleyip 12. Gunde tamamen yaglanmisti.
Ama bir sey diyeyim mi o yag mukemmel bir sey. Sacim yarim santim uzadi. Suan siyah diplerim var daha 1 ay dolmadi. Hicbir sey olmuyor saca korkmayin. Yikamayin abi. Kokmuyor bitlenmiyorsunuz. 10 gun de yikadim ben boyle devam edicem. Bir kuru sampuan edinin. Is goruyor. E daha ne olsun. O yagi saclarimin tümüne yedirdim son iki gun. Boyadan dolayi kuruyor cunku sac. Saclarimi saglikli hissediyorum. Sampuani oneriyorum. Ama kremle kullanilsa muhtesem olur. Bu sefer yumusakligi daha fazla olur. Kendi kremi pahali ama 300 lira. Oha.. sampuan 70 sac kremi 300. Boyali saclar icin sac kremi olabilir. Ama bir yandan da diyorum sampuan bu kadar etkili, acaba kremlersem o etki bosa mi gider. Krem etkiler rengi bu sefer diyorum. Bilmiyorum ki
Canim begenmene sevindim bende aliyim o zaman. Ben dayanamiyorum kahlul kullandigim icinde en fazla 4 gun bekleyebiliyorum yikamak icin.
Sac kremi konusunda sana tavsiyem kullanma. Ben hic kullanmiyorum artik.
Dustan cikdikdan sonra bakim kremi suruyorum o zaten yumusatiyo taranmasini sagliyo
Yani dusta sac kremi kullanmana gerek yok
Bahsettigin yag hangisi?

Canim begenmene sevindim bende aliyim o zaman. Ben dayanamiyorum kahlul kullandigim icinde en fazla 4 gun bekleyebiliyorum yikamak icin.
Sac kremi konusunda sana tavsiyem kullanma. Ben hic kullanmiyorum artik.
Dustan cikdikdan sonra bakim kremi suruyorum o zaten yumusatiyo taranmasini sagliyo
Yani dusta sac kremi kullanmana gerek yok
Bahsettigin yag hangisi?
Saçımin kendi dogal yagi😂😂😂 oyle bi anlattimm ki sende haklisin. Ama inan cok iyi geldi saclarima. Yaradan kendi dogal guzel yagimizla yaratmis saclarimizi birakalim ciksin 😄
Sampuani siddetle tavsiye ederim. Icinde kizil pigmentler olmasi tam biz kizillara gore. Cunku ancak o sekilde akmaz bu sac. Hani yikamada akiyor goruyorsun, ama sampuani surunce bir kismini geri getiriyor. Sacin akma suresini uzatiyor bu da. Ama uyarayim sampuan cok kucuk. 280 ml. Elidorun yarisi kadar . Az az kullanabilirsin. Ben gec yikiyorun zaten.. 😄

Saçımin kendi dogal yagi😂😂😂 oyle bi anlattimm ki sende haklisin. Ama inan cok iyi geldi saclarima. Yaradan kendi dogal guzel yagimizla yaratmis saclarimizi birakalim ciksin 😄
Sampuani siddetle tavsiye ederim. Icinde kizil pigmentler olmasi tam biz kizillara gore. Cunku ancak o sekilde akmaz bu sac. Hani yikamada akiyor goruyorsun, ama sampuani surunce bir kismini geri getiriyor. Sacin akma suresini uzatiyor bu da. Ama uyarayim sampuan cok kucuk. 280 ml. Elidorun yarisi kadar . Az az kullanabilirsin. Ben gec yikiyorun zaten.. 😄
Ahahhah😂 yaa iste o yag bende 2. Gunde olusmaya basliyo o yuzden bekleyemiyorum 😂 benimde sacim ayda bi parmak uzuyor nerdeyse bende yagli olmasina bagliyorum
Senin sampuan bana uzun sure dayanmaz

Güncelleme yapalım 😊
Bugün saçlarım boyanalı tam 1 ay oldu. Kendi yöntemlerimle sacimin akmasini önledim. Evet basardim! Çok çok az aktı saçlarım. Üstelik artık oraya buraya fazla bulaşmıyor 😊 aşağıya saçımın 1 ay sonraki fotoğrafını bırakıyorum
P_20190730_113646_BF_1_1.jpg

Bu şekilde devam edersem bu saçı iyi korurum ben 😊 1 cm dip boyam geldi ama beni rahatsız etmiyor. Kızıl saçı, saçı yıpratmadan ve çokça paralar dökmeden uzun vadeli kullanmak mümkün.

İstedim aldım
Dava kanıtlandı :mapus:

Güncelleme yapalım 😊
Bugün saçlarım boyanalı tam 1 ay oldu. Kendi yöntemlerimle sacimin akmasini önledim. Evet basardim! Çok çok az aktı saçlarım. Üstelik artık oraya buraya fazla bulaşmıyor 😊 aşağıya saçımın 1 ay sonraki fotoğrafını bırakıyorum Eki Görüntüle 2293929

Bu şekilde devam edersem bu saçı iyi korurum ben 😊 1 cm dip boyam geldi ama beni rahatsız etmiyor. Kızıl saçı, saçı yıpratmadan ve çokça paralar dökmeden uzun vadeli kullanmak mümkün.

İstedim aldım
Dava kanıtlandı :mapus:
Ay ne kadar guzel benmki yine akti bile boyaya geldi senin ustune 2.boyami yapcm nerdeysee😍

4 sene saçlarımı kızıl kullandım. Bende annemin gazına geldim. Oda saçlarını senelerdir hep kızıla boyar. Gel seninkinide boyayalım dedi. Garnier büyülü kızıl mı neydi öyle bi renge boyadık. Saçlarım normalde bildiğiniz simsiyah. Koyu kızıl bi renk oldu. Annem boyadı saçımıda kuaförde boyatmadım. Her gören ay çok güzel olmuş diyip duruyordu. Ben saçlarımı 2 günde bir yıkarım. Bu yüzden ayda bir tekrar boyuyordum. Öyle aktıkça rengide kötüleşmedi. Zaten bi zaman sonra yaklaşık 6 ay falan boyadıkça saç iyice kızıl rengini almaya başlıyor. Uzun süre boyamasanda öyle kalıyor akmadan. 4 senenin sonunda artık saçlarım boyadan yıprandı ve çok dökülmeye başladı diye bir daha hiç boyamadım boyunu kısalttım ve 2 senedirde hiç boyamadım. Şu an yine kendi renginde. Ama yeniden kızıla boyatasım gelmiyoda değil. Her an bi çılgınlık yapabilirim.

X