Doğuma Hazırlık Diş buğdayı hazırlıkları

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
arkadaşlar kızımın ilk dişi göründü,cadı silkon kaşığı ısırıyo bırakmıyo mama yerken ben şimdi diş buğdayını artık yapabilirmiyim yoksa tam çıkmasınımı bekliyeyim

valla bu farkli galiba. biz cıktıkdan sonra yaparız ama. heralde cıkarkende yapanlar cok keyifine bak bence kaydirigubbakcemile5

bekliyim bende tam çıksın bari enazından tavşan tavşan göünür,şimdi gözükmüyo çünkü

Elacim ilk disin hosgelmis söylemeye unuttum opuyorumnanaktan. ya birde simdi dis budayında herkez diyor göster bakalım disini. ve bizde aileden kim ilk görürse oda hediye alıyor, ee cikmadanda olmuyor bu sefer. ondan biz bekliyoruz cıkmasını zemuszemus

teşekküredriz selinacım,ben çok dua ettim sıcaklara kalmadan gelsin diye umarım sizinkide kolaycacık gelir hemen.bizim dişimizi ogün seninle tanıştığımız toplantıda eşimin şirketinde çalışan ama samimi olmadığım bir bayan gördü diyemedim ilk siz gördünüz diye bekliyoruz şimdi bi başka ama samimi olduğumuz biri görsün diye kaydirigubbakcemile3 bizde adet çamaşır alınırmış çabuk çabuk çıksın diyeymiş ama ne alaka ben anlamadım...

bizim ikinci dişimizde çıktı yuoppppppiiiiiiiiiii çok şeker tam bir minik tavşan yaa:))

Leylaela umarim yakında bir yakınızda görür. dersin kızıma dis buday cicisi alırsın diye yerimseniben. Valla o gün o kadar sasırdım ki, ve aynı zamanda cok sevindim. Kücük kızımızıda görürüm insallah birgün.

Doram masallah sana pasam 2cide gelmis. Oh rahat rahat cignersin artık zemuszemus masallah

kızlar bızımkı cıkmadı ama iki küçük beyaz nokta görunuyo derinin altında bu yakında cıkcakmı demek acaba?

bütün kuzucuklara:nazar:
Selinacım bende ogün düşündüşün zorla çıkardım nerden tanıdığımı bianda resimler geldi gözümün önüne tamam dedim kk den bunlar hatta eşimi bile dinlemedim hiç:))
Miray çok tatlıydı maşallah Elayla bigün bizde katılırız inşallah aranıza..

merhaba slayt konusunda yardımcı olmak isterim sana.
Microsoftun sitesinde photo story programını indirerek video formatında resimlerini yapabilirsin. çok kolay bir program fotoğrafları ekliorsn o slayt yapıyor sana sadece müziği seçmek kalıyor
sevgilerimle

canım biilgi verdiğin için teşekkür ederim
dur bi deniycem ben çalışıyorum işlerim cok yoğundu bu sebeple geç cevap verdim sana kusura bak tekrar tşk.ederim

ohh tavsan bebişlerin hepsine kocaman bi maasallah..bizimki de zorluyor bakalım ne zman cıkacak..insallah ben memelekete gittiğimde cıkarır orda yapmak istiyorum diş bugdayını:)))) bizimki de tıpkı selinanın anlattığı gibi oluyor bir de hediyeler geliyor:))))

ben de kurabiye yapmak istiyorum misafirlere diş şeklindekiler cok güzelmiş !!!!!

kızlar diş buğrayı için sürpriz dükkanını dolaştımm
bu çikolataya bayıldım bakar mısınız?
b_0b32ed762969962f0c786ad608e1e399.jpg

bizim 2 dişimiz çıktıkaydirigubbakcemile2ama daha çok minikler,zor görünüyolar,accık büyüsünler,okullar kapansın,annemin evinde yapıcaz inşallahyerimsenibendiş şeklindeki kurabiye kalıbı çok hoşuma gitti,yakında sipariş veririz..bi de buğday kaynatcaz tabi,elazığ taraflarında diş hediği derler..küçükken yerdik,çok severdimcokacimcoookkızıma da yapcaz inşallahhihoyyyt

X