Dış Gebelik Belirtileri,Tedavi Yöntemleri

Yok hastanede yatmadım ben. Çünkü değerim düşüktü Allahtan erken farkettik. En çok 204 e çıkmıştı değerim. İğneden 5 gün sonra falan 103 e düştü işte. Yarın giidicem bende dün kanamam başladı. İnşallah düşmüştür. Yan etki olarak midem bulandı iğneden sonra ve cok halsizleştim.
Gelmiş geçmiş olsun canım. Rabbim bu uğurda çabalayan herkesin yardımcısı olsun çok zor canım . Inan 5 gündür cok.kotuyum her belirtiyi dış gebelige yoruyorum korkuyorum..
Pazartesi inşallah güzel ayrılırız hastaneden

Benim değerlerim şöyleydi canım
12.5
29.56
71.34
Ve dört gün sonra 280 olması gerekirken
154
İki gün sonra da 198 olunca doktorum dış gebelik kesinleşti dedi ve o gün iğne yaptı.
Senin değerlerin azmis benimki yüksek daha çok risk altındayım sanirim

Gelmiş geçmiş olsun canım. Rabbim bu uğurda çabalayan herkesin yardımcısı olsun çok zor canım . Inan 5 gündür cok.kotuyum her belirtiyi dış gebelige yoruyorum korkuyorum..
Pazartesi inşallah güzel ayrılırız hastaneden

Amin canım Allah razı olsun. İnşallah sen güzel haberleri alırsın tüm kalbimle söylüyorumm. Allah isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı bebişler versin.:dua:

Ben malesef dış gebelik oldgm anlaşılamadı.
İç kanama ile hastaneye yattım acil ameliyata alındım tüpüm alındı.çocuk sahibi olmadan tek tüp kalmıştım.feci günlerdi.
Rabbim kimseye yaşatmasın.

Ben malesef dış gebelik oldgm anlaşılamadı.
İç kanama ile hastaneye yattım acil ameliyata alındım tüpüm alındı.çocuk sahibi olmadan tek tüp kalmıştım.feci günlerdi.
Rabbim kimseye yaşatmasın.

Geçmiş olsun canım. Allah birdaha yaşatmasın gerçekten dış gebelik çok yıpratıcı birşey..

Merhaba arkadaşlar sizin fikirlerinize ihtiyacım var
28 eylülde pozitif sonuc aldım bhcg 52 ile ama iki gün sonra yine testte 52 de duruyodo doktorum sağlıksız gebelik dedi ama bekleyelim bakalım dedi ve iki gün sonra tekrar testte 53 cıktı ve bi hafta sonra dün testte 383 cıkmış dış gebelik olabilir dedi lütfen fikirlerinizi yazarmısınız acaba başına böyle bişey gelmiş olan varmı sizce nedir ?

Meraba arkadaşlar ben tam 1 ay önce dış gebelik ameliyatı geçirdim.Hamile olduğumu öğrendiğimde doktorum ultrasonda göremedi.Daha çok küçük olabileceğini ve 2 gün sonra tekrar gelmemi söyledi.Ertesi günün akşamında kanamam oldu.hemen acile gittim düşük dediler.bir anda btün dünyam başıma yıkıldı sandım.Yinede kendi doktoruma gitmek için bekledim.Oda aynısını söyledi ve 3 günde bir beta hcg yaptırmamı istedi değerler gittikçe düşüyordu taki son yaptırdığım teste kadar.2 hafta boyunca düşen değerler yeniden yükselmişti.Tekrar muayene edip ameliyat istedi.14.11.2008 tarihinde ameliyat oldum ve sol tüpüm alındı.Bugün tam 1 ay oldu ve ben adet oldum.Bu arada 21 yaşındayım ve 9 aylık evliyim ilk hamileliğimdi :1no2: Şimdi kendimi daha iyi hissediyorum.Ve en kısa zamanda tekrar hamile kalmak istiyorum...
Merhaba bende dış gebelik geçirdim ve yorumları okurken mesajınızı gördüm. Eğer sizi üzmeyecekse bu olaydan sonra bebeğiniz oldu mu

X