Dış gebelik sonrası

Dış gebelikte hastanede yatış zorunluluğu var mı? Değer kaç üzerinde olursa ameliyat oluyor yani dış gebelik ihtimali var denildi bana cuma gününe kadar bekleme olacak
Ben betaya göre 6. haftama girmiştim. İç kanama başlamıştı ufaktan. Laparoskopi uygulandı. Sanırım bir yada iki gün kalıp hastaneden çıktım. Ama evde istirahat verdiler tabi 14 gündü sanırım toplamda.

Dış gebelikte hastanede yatış zorunluluğu var mı? Değer kaç üzerinde olursa ameliyat oluyor yani dış gebelik ihtimali var denildi bana cuma gününe kadar bekleme olacak
Zorunluluk yok diye biliyorum ancak gözlem altında tutulması adına bende 15 gün yattım, hastanede yatarken ic kanama geçirdim. Beta 1500 lerin üzerinde ve kese görünmüyorsa başka bi doktora daha gorunmenizi tavsiye ederim hemen. Çünkü beklemek dış gebelikte malesef iyi olmuyor. Doktorum beni de yaklaşık 1 hafta kadar.bekletti ve sonuç olarak betam cok yuksekken tedaviye başlandı, Her konuda sıkıntı yaşadım

merhaba 2023 agustos ayında dış gebelik geçirdim. Bu ay adet gecıkmem oldu kaset testler pozitif çıktı. 8.gün beta baktırdım hemde kese baktılar kesenın yapısı bozuk dedıler.yarın doktora gıdecegım yıne :KK43:
İnsallah hiç bir problem yoktur, dış gebelik iğne ile mi sonlandırılmisti

Dıs gebelik sonrası sağlıklı gebelik geçiren var mi
Ben varımm
Şu an kızım yanımda 5 aylık ♥️

Dış gebelik bozuk sperm kaynaklı olabiliyor, eşiniz sperm testi yaptırsın.
Benim eşim yaptırmıştı kaliteli sperm sayısı düşüktü. İkimiz de takviye kullandık sonraki ilk denemede hamile kaldım ve sağlıklıydı şükür.

Ben varımm

Benim eşim yaptırmıştı kaliteli sperm sayısı düşüktü. İkimiz de takviye kullandık sonraki ilk denemede hamile kaldım ve sağlıklıydı şükür.
Rabbim uzun ömürler versin burda bebek isteyen herkese de sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bebişler versin dua ederken hepimiz için ediyorum 🙏🏻

Hayır canım vucut kendısı attı benım. Adet gecıkmemın 5. Gununde lekelenmem baslamıstı sonra kırmızıya dondu parça parça bişeyler geldı . Tekrar kontrole gttım bısey kalmamıs demıslerdı

Ben varımm

Rabbım hayirli uğurlu etsin inşallah isteyen herkese nasip eylesin

Hayır canım vucut kendısı attı benım. Adet gecıkmemın 5. Gununde lekelenmem baslamıstı sonra kırmızıya dondu parça parça bişeyler geldı . Tekrar kontrole gttım bısey kalmamıs demıslerdı
Insallah bir sıkıntı yoktur bu bebisinizde ,ama beta düzenli artmadiysa mutlaka başka bi doktora daha muayene oldum

Insallah bir sıkıntı yoktur bu bebisinizde ,ama beta düzenli artmadiysa mutlaka başka bi doktora daha muayene oldum
bugun baska doktora daha muayene oldum. Karından baktı ve kesem göründü bir sorun olmadıgını söyledi. Gebelik kesesı haftası ile uyumlu dedi.

Dıs gebelik sonrası sağlıklı gebelik geçiren var mi
Eğer problem iki tüpün de sıvıyla dolması ise doğal yoldan çok zor. Tek tüp ise alınıp tek tüp ile hamile kalınabiliyor. Benim sol tüpte tıkalı kaldı embriyo sonra alındı tüpüm. Meğerse sağ tüp de tıkalıymış ikinci gebeliğim de sağ tüpte tıkalı kaldı. Onu da almak zorunda kaldılar. Tüp bebek ile hamileyim şuan

Eğer problem iki tüpün de sıvıyla dolması ise doğal yoldan çok zor. Tek tüp ise alınıp tek tüp ile hamile kalınabiliyor. Benim sol tüpte tıkalı kaldı embriyo sonra alındı tüpüm. Meğerse sağ tüp de tıkalıymış ikinci gebeliğim de sağ tüpte tıkalı kaldı. Onu da almak zorunda kaldılar. Tüp bebek ile hamileyim şuan

Peki ne sıvısı nasil dolmuş bosalmiyor mi o su kendisi

Acaba tupte dış gebelik sonrasi zarar geldigi için mi sıvı birikmesi yasaniyor

X