Diyet bitti şimdi sıra sohbette...

bizim ölçümlerimize göre boy 66 cm kilo 7.7kg yarın doktora gidicez o zaman daha kesin bi ölçüm olur.
bana daha çok benziyo :KK34:
ayy cadı yaa şimdi ne tatlıdır herşeyi ısırmak istiyordur :KK9::KK9:
canım maşallah erkenden konuşmaya başlamış :nazar:
bizimkinede çabuk konuşacak çabuk yürüyecek gibi diyo herkes tabi daha erken .bu ay daha bi değişti bizi farkediyo gülücükler agular arttı çok tatlı yavrum :KK9::KK16:

Maşallah:nazar:o zaman tombik biraz Alp kilosu falan.Bizim ki bir 7 kiloya ulaşamadı fit kalmak istiyor cadı:))
İyi valla ne güzel kendine benzetmişsin:KK16:
Evet babası mutluluktan havalarda sürekli baba baba bune ya:))
Herşeyi ısssırıyor heryeri yemek istiyor ama mamasını yemiyor.Çorba kahvaltı meyve yiyor
Erkekler genelde daha geç konusurlar ama Alp bu kanunu bozuyor anlaşılan..
Kilo ne durumda emziriyorsun değilmi

Maşallah:nazar:o zaman tombik biraz Alp kilosu falan.Bizim ki bir 7 kiloya ulaşamadı fit kalmak istiyor cadı:))
İyi valla ne güzel kendine benzetmişsin:KK16:
Evet babası mutluluktan havalarda sürekli baba baba bune ya:))
Herşeyi ısssırıyor heryeri yemek istiyor ama mamasını yemiyor.Çorba kahvaltı meyve yiyor
Erkekler genelde daha geç konusurlar ama Alp bu kanunu bozuyor anlaşılan..
Kilo ne durumda emziriyorsun değilmi

Kilosu en son 6 kilo 700 gramdı boyu da 68 cm di.İki hafta oldu sanırım.

babası hep sana benzesin diyordu hamileyken biraz öyle oldu :KK9:
canım biraz daha hareketlenmeye başlayınca bu kadar kilo almaz bide nette baktım boyuna göre iyi gibi çok zayıf olmasın yoksa ek gıdaya başlatılıyormuş.boyuda uzun ayına göre inşallah büyüncede uzun boylu olur yavrum:KK16:
anneler hep baba gelecek işe gitti falan diye konuşuyorlar ondan bence babayı daha çabuk söylüyorlar,annede der yakında.bizimkide baba kelimesini duysa çok sevinir canım kocam benim :KK19:
63 kiloyum evet sadece emziriyorum yazda geliyo tatil düşünüyoruz haziranda o zamana kadar kilo vermem lazım,diyet düşünmüyorum sadece ekmek pilav makarna bide geç saatte yediklerime dikkat etmeyi düşünüyorum.

babası hep sana benzesin diyordu hamileyken biraz öyle oldu :KK9:
canım biraz daha hareketlenmeye başlayınca bu kadar kilo almaz bide nette baktım boyuna göre iyi gibi çok zayıf olmasın yoksa ek gıdaya başlatılıyormuş.boyuda uzun ayına göre inşallah büyüncede uzun boylu olur yavrum:KK16:
anneler hep baba gelecek işe gitti falan diye konuşuyorlar ondan bence babayı daha çabuk söylüyorlar,annede der yakında.bizimkide baba kelimesini duysa çok sevinir canım kocam benim :KK19:
63 kiloyum evet sadece emziriyorum yazda geliyo tatil düşünüyoruz haziranda o zamana kadar kilo vermem lazım,diyet düşünmüyorum sadece ekmek pilav makarna bide geç saatte yediklerime dikkat etmeyi düşünüyorum.

Bizimki aşırı hareketli yanı hiç bir yeri durmaz ondan da kilo tutmuyor:KK9:Ben baba diye öğretmedim ki ama kendi söyledi daha anne demesi zor zaman var:))

Emziriyorsan diyet yapma zaten geç saatte yememen bile yeterli,hazirana daha var canım verirsin kaç kilo olmak istiyosun fazla kilon yok.

Bizimki aşırı hareketli yanı hiç bir yeri durmaz ondan da kilo tutmuyor:KK9:Ben baba diye öğretmedim ki ama kendi söyledi daha anne demesi zor zaman var:))

Emziriyorsan diyet yapma zaten geç saatte yememen bile yeterli,hazirana daha var canım verirsin kaç kilo olmak istiyosun fazla kilon yok.

163 boyum kiloda 63.
53 lere insenm iyi olacak kısa sürede o kadar veremem tabi tatile kadar 5-6 kilo versemde yeterli olur bide göbiş biraz var oda giderse iyi olacak.

163 boyum kiloda 63.
53 lere insenm iyi olacak kısa sürede o kadar veremem tabi tatile kadar 5-6 kilo versemde yeterli olur bide göbiş biraz var oda giderse iyi olacak.

Normal doğumda o kadar göbek kalmaz ya ben sezeryan oldum bende bile çok göbek kalmadı.Kıyafetler açısından vermek lazım kiloluyken alışveriş yapmak bile ıstemıyorsun.Yeni evinizden memnunmusun

Normal doğumda o kadar göbek kalmaz ya ben sezeryan oldum bende bile çok göbek kalmadı.Kıyafetler açısından vermek lazım kiloluyken alışveriş yapmak bile ıstemıyorsun.Yeni evinizden memnunmusun

karnıma birşey sarmadım ben dikişlerim var diye ondan göbek var.doğumdan sonra hiç alışveriş yapmadım eski kıyafetlerde dar oluyo sinir bozucu geniş rahat edebileceğim şeyler giyiyorum.biraz zayıflayıp öyle alışveriş yapmak istiyorum :KK31:
evimiz kira 3+1 öncekine göre daha geniş oğlumun odasıda var,tabi şimdilik bizim odamızda kalıyo.

sende taşındın senin evin nasıl.

sitede yenilikler yapılmış beğen butonu değişmiş bide belirli bir süreden sonra yeniden giriş yapmamı istiyor sizde de böylemi oluyo.

karnıma birşey sarmadım ben dikişlerim var diye ondan göbek var.doğumdan sonra hiç alışveriş yapmadım eski kıyafetlerde dar oluyo sinir bozucu geniş rahat edebileceğim şeyler giyiyorum.biraz zayıflayıp öyle alışveriş yapmak istiyorum :KK31:
evimiz kira 3+1 öncekine göre daha geniş oğlumun odasıda var,tabi şimdilik bizim odamızda kalıyo.

sende taşındın senin evin nasıl.
Bende öyle sadece bayram kıyafet almıştım,hamilelik kıyafetlerimi giyiyordum.Şuanda hala ilk hamile kaldığım kıyafetleri giyiyorum gerçi yeni alışverişe çıkmıyacam eskiler neyime yetmiyor içine giriyim yeter ki:)
Benim cadı da bizimle hatta bizimle aynı yatakta yatıyor:)1 yaşına girince odasına alıcam ve eğitim vericem.Şimdi emziği çıksa ağlıyor mıymıy
Biz kredi çekip ev aldık eski kirada oturduğumuz eve göre daha küçük o ev 145 mt2 burası 130.Yatak odama beşiğini koyamadım anlıycan
Eski oturduğum semt daha elit di şimdi oturduğum semt hiç elit değil mesela:))

sitede yenilikler yapılmış beğen butonu değişmiş bide belirli bir süreden sonra yeniden giriş yapmamı istiyor sizde de böylemi oluyo.

Bende öyle olmuyor canım sen çıkınca bende yemek yedim birazdan da spora gidicem.

Tekrar geçmiş olsun canım dikkat et kendine,ev de rahat ne varsa giyersin makina ya at yıkanır:KK52:bebek eve gelince herşey Ela olucak

sağol canım,evet şimdiden hayaller kuruyom ela kızım,tatlım bir an önce doğsun istiyorum[/B]

bizim ölçümlerimize göre boy 66 cm kilo 7.7kg yarın doktora gidicez o zaman daha kesin bi ölçüm olur.
bana daha çok benziyo :KK34:
ayy cadı yaa şimdi ne tatlıdır herşeyi ısırmak istiyordur :KK9::KK9:
canım maşallah erkenden konuşmaya başlamış :nazar:
bizimkinede çabuk konuşacak çabuk yürüyecek gibi diyo herkes tabi daha erken .bu ay daha bi değişti bizi farkediyo gülücükler agular arttı çok tatlı yavrum :KK9::KK16:

maşallah nehircim büyütmüşsün oğlanı alp güzel isimmiş bu arada,4.ayda siz ne yaparsanız aynısını yaparmış farkındalığı artmaya başlıyor,
darısı başıma çok güzel duygulardır eminim:nazar:

yaa nerelerdesiniz hu huuuuu:KK3:
kırmızı pijamam ve geceliğim geldi gayet kaliteli
L beden almıştım tam oldu, emanet gibi durmuyor:KK9:

yaa nerelerdesiniz hu huuuuu:KK3:
kırmızı pijamam ve geceliğim geldi gayet kaliteli
L beden almıştım tam oldu, emanet gibi durmuyor:KK9:

İki gündür biz geziyoruz vakit bulamadım.Hayırlı olsun canım güle güle giy hem Ela nın dikattini çeker kırmızı.

İki gündür biz geziyoruz vakit bulamadım.Hayırlı olsun canım güle güle giy hem Ela nın dikattini çeker kırmızı.

ohh ne güzel gezin bakalım bende dün kızımla gezmeye gittim, dışarda akıllı duruyo ama akşam hiç durmadı karnımda döndü durdu
Canımı acıtıyor bazen:KK43:.

ohh ne güzel gezin bakalım bende dün kızımla gezmeye gittim, dışarda akıllı duruyo ama akşam hiç durmadı karnımda döndü durdu
Canımı acıtıyor bazen:KK43:.

Şimdi acıtması ne ki bizimki kadar olsun gör pat pat vuruyor tekmeliyor(bizimki bide aşırı hareketli)saçımı yoluyor.Sabahları saçım çekilerek uyanıyorum saç bırakmadı:KK9:

Şimdi acıtması ne ki bizimki kadar olsun gör pat pat vuruyor tekmeliyor(bizimki bide aşırı hareketli)saçımı yoluyor.Sabahları saçım çekilerek uyanıyorum saç bırakmadı:KK9:
gunaydın hayırlı cuma lar canımmm
yanı demı sac cekılmesı sofra dagıtmasııı bısımkı sımdı tokatı ogrendı gecen şapp dıe bır vurdu anamm elın ne kaa agırmıs atomkarıncam dedımm

hayırlı gunlere ınsallahh:KK16::KK16::KK55:

yanı demı sac cekılmesı sofra dagıtmasııı bısımkı sımdı tokatı ogrendı gecen şapp dıe bır vurdu anamm elın ne kaa agırmıs atomkarıncam dedımm

Canım cuma daha bitmedi sana da hayırlı cumalar:KK16:Bizimkide pata küte dalıyor birde bizim ki kız yani eli ağır nasıl erkek gibi:))
Ne görse dağıtıyor şimdiki çocuklar bir başka.

Canım cuma daha bitmedi sana da hayırlı cumalar:KK16:Bizimkide pata küte dalıyor birde bizim ki kız yani eli ağır nasıl erkek gibi:))
Ne görse dağıtıyor şimdiki çocuklar bir başka.

slm kızlar, hayırlısıyla doğsunda saçlarımı çeksin önemli değil yerim ben onun küçük ellerini,:KK16:
Zaten kızımı biraz cazgır yetiştircem diyorum,kendini korumayı savunmayı bilsin :KK1:
Sabah azıcık sancım oldu,wc'ye gittim geçti:KK1:
Ama korktum yani doğum sancısı nasıldır kimbilir nasıl dayancam biraz korkmaya başladım,

Öpüyorum cadı nilsuyu ve afacan alpereni:KK54:

slm kızlar dün kontrole gittim herşey normal
koca yanaklı bir kızım var kime benziycek çok merak ediyom:44::KK1:
Şu an için normal doğum adayısın dedi,hayırlısı artık.

X