Diyet günlüğüm

Çabuk gelen çabuk gider hızlıca gitmesi ümidiyle ben tartilmiyorum bakalim biraz dikkat edeyim hafta başı tartiliyim
Ben bu hafta bir daha tartilmak istemiyorum çok piskolojim bozuldu tam 7 leri görüyorum ya kiramiyorum ya da bozuyorum daha kötü oluyor bu pskolojiden çıkmam gerekiyor pes etmememiz lazım

Canlar size başarılar diliyorum çalışmam gereken dersler başladı çok yoğunum artık yazamam kolay kolay
kendinize iyi bakın :halay: :halay: :halay: :halay:

Hosgeldin senin nasıl gidiyor.ben biraz salmıştım toparlanmaya zorlanıyorum ama yine de daha iyiye gidiyor .
Hoş buldum canım
Ben de saldım haftasonu abarttım
Kabak detoksuna başladım dün
Bugün onu da bozdum öğrencileri yarışmaya getirdik yemek de yiyecez Allah affetsin fjfjj

İnşallah canım
Sen ne yaptın
Suan ilk gün başladığım gibi porsiyon kontrolü yapmaya çalışıyorum.salinca başlaması zormuş onu tecrübe ettim nerde kaybettiğimi ve kilo aldığımı buldum.o yuzden bu durum benim açımdan iyi oldu..
Ama bu sefer pes edip tekrar verdiğim kiloları almak yok insaAllah..
Bur şekilde toparliycaz aralikli oruç porsiyon kontrolü bu şekilde tekrar ..ama bir detoks yapmak istiyorum en kısa zaman da..

Suan ilk gün başladığım gibi porsiyon kontrolü yapmaya çalışıyorum.salinca başlaması zormuş onu tecrübe ettim nerde kaybettiğimi ve kilo aldığımı buldum.o yuzden bu durum benim açımdan iyi oldu..
Bur şekilde toparliycaz aralikli oruç porsiyon kontrolü bu şekilde tekrar ..ama bir detoks yapmak istiyorum en kısa zaman da..
Sorunun kaynağını bulmak çözüme kavuşturmak demek
Sevindim canım senin adına
İnşallah süreç kolay geçer
Ben biraz ara vereceğim sanırım sıkıldım

Selam canım ben bugün kabak detoksu yapıyorum

İnşallah en azından kendini bulmuşsun gayret edip bu kilo problemini çözeceğiz

Sorunun kaynağını bulmak çözüme kavuşturmak demek
Sevindim canım senin adına
İnşallah süreç kolay geçer
Ben biraz ara vereceğim sanırım sıkıldım
Ama tam birakma olur mu zaten çok güzel bir kilodasin suan koruma gibi düşün..
Bende kilo almamışım.demekki kendi kendime diyorum ki ben doğru yoldayım iyi birsyler yapmışım.. aynen devam etmeliyim..yarim kilo o da o kadar yemeye kilo sayılmaz fnfjfjfjfnf
Buraları birakma

İnşallah en azından kendini bulmuşsun gayret edip bu kilo problemini çözeceğiz
Aynen kardeşim.bugun tartıya ciktim kendimi ikna edip üzülmemek için çıkmak istemiyordum ama baktım ki kilo almamışım bir yarım kilo o da çok normal değil mi.oyuzden biraz teşvik olsam da aklımda surekli yemek var bozmak bu minvalde doğru degil onu anladım toparlaması zor oluyor o yüzden de saldığımız için verdiğimiz kilolar çabucak geliyor..

Sabah güzel bir tabak hazırladım ve yedim.aksamda balık salata var inanirmisin kendimi ikna etmeye çalışıyorum ekmek arası yemeyecek sin diye.olacak bir şekilde ama ya zor ya kolay ama insaAllah olacak..

Aynen kardeşim.bugun tartıya ciktim kendimi ikna edip üzülmemek için çıkmak istemiyordum ama baktım ki kilo almamışım bir yarım kilo o da çok normal değil mi.oyuzden biraz teşvik olsam da aklımda surekli yemek var bozmak bu minvalde doğru degil onu anladım toparlaması zor oluyor o yüzden de saldığımız için verdiğimiz kilolar çabucak geliyor..

Sabah güzel bir tabak hazırladım ve yedim.aksamda balık salata var inanirmisin kendimi ikna etmeye çalışıyorum ekmek arası yemeyecek sin diye.olacak bir şekilde ama ya zor ya kolay ama insaAllah olacak..
Bende de oluyor sürekli dayanamayıp bozsan da pes etme ben öyle yapıyorum

Ama tam birakma olur mu zaten çok güzel bir kilodasin suan koruma gibi düşün..
Bende kilo almamışım.demekki kendi kendime diyorum ki ben doğru yoldayım iyi birsyler yapmışım.. aynen devam etmeliyim..yarim kilo o da o kadar yemeye kilo sayılmaz fnfjfjfjfnf
Buraları birakma
Bana belli olmaz canım bugün bıraktım deyip yarın su orucuna başladım yazarım
Kafama ne eserse djdjdjdj
Kiloyu korumak da güzel tebrik ediyprum
Ben koruyamadım umarım arayı çok açmadan ramazana kadar bişeyler yapma isteğim gelir
İzleyip göreceğiz 🤣

X