Diyet motivasyon grubu

APRIL23

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2008
136
5
1 Mart’ta 108 kiloyla başladığım yolculuğa bugün itibariyle 10 kilo vermiş olarak devam ediyorum! Aynı yolda olanlar varsa destek grubu oluşturalım. Motivasyon önemli!

Nasıl zayıfladınız neler yapıyorsunuz.

Günaydın arkadaşlar. İş yoğunluğundan bir türlü yazmaya fırsat bulamadım. Gecikme için sorry.

Öncelikle diyet moduna asla girmeyeceksiniz. Kek, poğaça, tatlı vs. yemeyin demiyorum ama kilolar gittikçe insan zaten daha sağlıklı olan seçenekleri tercih ediyor. Ben yememeyi tercih ediyorum. Az önce tartıldım, 2 kilo daha vermişim👍

Maalesef spor yapmaya zamanım olmuyor, ama bir zaman dilimi yaratıp en azından yürüyüş yapma isteğim var. Bu şekilde daha formda ve sağlıklı bir bedene kavuşacağımı biliyorum.🙏

Sabah 08:00-Kahvaltı öncesi sade Türk Kahvesi/1 çay kaşığı tarçınlı Türk Kahvesi ve 1 büyük bardak su.

09:30- Kahvaltı: 1 dilim çavdar ekmeğinin üzerine incecik krem peynir, zeytin ezmesi, avokado, 6 dakika haşlanmış yumurta sürüp üzerine de 1 dilim hindi füme. Yanına yeşil çay.

Öğlene kadar 1.5 litre kadar içine 1 çubuk tarçın ve yarım limon doğranmış SU!

Saat 16:00’ya kadar acıkınca 3 kaşık yoğurt, 2 kuru kayısı ve suya devam tabi

19:00- Zeytinyağlı yemek, 3 kaşık civarda, yanına az et/balık/sebze. Öğlen yemediğim hangisiyse onu tercih ediyorum. 1 dikim çavdar ekmeği de ekleyebilirsiniz.

X