Diyete başlıyorum

Li-moon

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
5.228
2.030
Merhaba arkadaşlar. Boyum 1.80 kilom 96 🥺 6 ay öncesine kadar 68 kiloydum. Antidepresan kullanımıyla kısa sürede bu kiloya ulaştım. Hala antidepresan kullanıyorum ama kilo aldıran şey aslında ilaç değil ilacın iştahımı aşırı açmasıydı. Kontrol edemedim kendimi olanlar oldu. 5 gündür günde tempolu 5 km yürüyorum. Yediklerime çok dikkat etmiyordum ama bugün tartıda 96yı görünce yarından itibaren diyete başlıyorum diye karar aldım. Haftalık tartılacağım buraya kilomu yazacağım ki kendimi net takip edebileceğim. Herkese sağlıklı günler diliyorum

Gazan mübarek olsun :KK68:daha önce çok zayıfmışsın senin için imkansız bir hedef değil 🙏🏻
Çok teşekkür ederim ☺️ evet daha önce de doğumdan sonra 20 kilo vermiştim, 5 yıl kilomu korumuştum. İlaçla birlikte dengem alt üst oldu :KK43: eski kiloma kavuşmam için 28 kilo vermem gerek o kadar kiloyu vermem çok uzun zaman alacak gibi

Çok teşekkür ederim ☺️ evet daha önce de doğumdan sonra 20 kilo vermiştim, 5 yıl kilomu korumuştum. İlaçla birlikte dengem alt üst oldu :KK43: eski kiloma kavuşmam için 28 kilo vermem gerek o kadar kiloyu vermem çok uzun zaman alacak gibi

Hızlı olmasın zaten. Sağlıksız ve geçici olur. Yavaş olsun kalıcı olsun. Önerilen de bu şekilde.

Merhaba arkadaşlar. Boyum 1.80 kilom 96 🥺 6 ay öncesine kadar 68 kiloydum. Antidepresan kullanımıyla kısa sürede bu kiloya ulaştım. Hala antidepresan kullanıyorum ama kilo aldıran şey aslında ilaç değil ilacın iştahımı aşırı açmasıydı. Kontrol edemedim kendimi olanlar oldu. 5 gündür günde tempolu 5 km yürüyorum. Yediklerime çok dikkat etmiyordum ama bugün tartıda 96yı görünce yarından itibaren diyete başlıyorum diye karar aldım. Haftalık tartılacağım buraya kilomu yazacağım ki kendimi net takip edebileceğim. Herkese sağlıklı günler diliyorum
Haydi gel beraber verelim günlük menü paylaşıp haftalık tartılarımızı yazalım mı
Benim de kıştan çıkıp yaza hazırlık yapmam lazım
Boyum 1.70 , kilom 67.8 ve 58 olmak istiyorum artık, her kış kilo alırdım ama bu kış çıtam uçtu

Haydi gel beraber verelim günlük menü paylaşıp haftalık tartılarımızı yazalım mı
Benim de kıştan çıkıp yaza hazırlık yapmam lazım
Boyum 1.70 , kilom 67.8 ve 58 olmak istiyorum artık, her kış kilo alırdım ama bu kış çıtam uçtu
Tabii canım ne güzel olur hem birbirimizi motive de ederiz. Benim de boyun 1.80. Diyete başlayalı 15 gün oldu 2 kilo verdim. Ama ramazan ve bayram ve bayram yüzünden çok fazla dikkat edemedim. Yarından itibaren sıkı diyetime devam edeceğim.

Tabii canım ne güzel olur hem birbirimizi motive de ederiz. Benim de boyun 1.80. Diyete başlayalı 15 gün oldu 2 kilo verdim. Ama ramazan ve bayram ve bayram yüzünden çok fazla dikkat edemedim. Yarından itibaren sıkı diyetime devam edeceğim.
Akşam menümü ve sporumu yazayım
Motive olalım gitsin artık şu kilolar sıkıldım :)
2 kilo güzel vermişsin devamı da gelsin :)
Hoşgeldin:)
Bugün 1.gunumuz, 100.gun tartilarini bol eksilerle gorecegimiz bir yol olsun
Hoşbuldumm
1. Gün en zorudur öğlene kadar atıştırmalk yerdim ama azimliyim sabahtan beri 1 yumurtayla duruyorum ara öğün yapmadım 1 ara öğünüm var o da muz. Onu da 5 gibi yerim
Benim en büyük sıkıntım işten eve çok geç varıyorum 21 gibi yemeğimi yiyorum :KK43:

Pazartesi
Sabah
1 h yumurta

Öğle 1
kase sebze çorba
1 kase kuru fasulye
2 yk bamya
2 yk pilav
Salata

Akşam
1 kase tarhana
3-4 parça fırında kanat
Su:1 lt
Spor: 6000 adım

Salı
Sabah
Yok

Öğle
1 kase ezogelin çorba
1 beğendili köfte
2 yk makarna
Salata

Akşam
Ekmeksiz çiğer
Salata

Su:1.5 lt
Adım: 5000

Şu adımları artırmam lazım ama spora vakit bulamıyorum gece geç gidiyorum eve 2 gündür, hadi bakalım
Sizler ne dırumdasınız

Merhaba ben de 8 yıl öncesinde tartıda 65 üstünü görünce üzülüyordum.
Senin gibi antdepresan kullanınca bir amda 86 kg gördüm hala içiyorum bu süreçte 2 kez 76 oldum şuan 80.85 kg dayım .ilk hedef 70 sonrası Allah kerim.birbirimize destekle bu işi basaralim ne dersiniz

X