Diyetisyen Önerilerimiz...

mrb arkadaşlar bende burdan okudugum tavsiye yazılarından sonra gamze kaçarı aradım ve randevu almak istediğimi söyledim ama telefondaki kadın bana ayda bir kontrolun olduğunu aylıkta 100 tl oldugunu solediler ayda bir kontrol mantıklımı arkadaşlar yaa:44:

arkadaşlar ankarada elvan odabaşının yanında esra rahşan adında çok tatlı bir diyetisyen var motivasyonu süper çok ilgili ve güzel kilo verdiriyor fiyatları biraz pahalı ama tavsiye ederim ben gitttim çok memnun kaldım:KK66:

Kızlar ben ankarada Esra gültekini öneririm, haftada 2 defa kontrole gidiyorsunuz, bu çok motive edici oluyor

arkadaşlar ankarada elvan odabaşının yanında esra rahşan adında çok tatlı bir diyetisyen var motivasyonu süper çok ilgili ve güzel kilo verdiriyor fiyatları biraz pahalı ama tavsiye ederim ben gitttim çok memnun kaldım:KK66:

fazla derken? kesin bi rakam verirmisn bana:)
internetteki yorumları fln oldukca olumlu bu sebeple soruyorm

selam kızlar yazdıklarınızı ilgiyle okuyorum..benimde biran önce diyete başlamam lazım ve polikistik over hastasıyım ve normal insanlara göre kilo vermem daha zor malesef :KK14: daha önce akapunkturla 1 ayda 4 kg verdim ama sonra yine aldım..istanbul bahçelievlerde önerebilceğiniz iyi bir diyetisyen varmı?

6aylık ölü doğum yaptım 61 kiloyla hamile kaldım hamileliğim boyunca hiç kımıldamadan yatmak zorundaydım son bir ayında çok kilo aldım 74 kiloyla doğum yaptım ama bebeğim hayatta olmadıgı için bu kiloları görmek beni psikolojik oalrak mahvediyor hala kendimi hamile sanıyorum çünkü moralim çok bozuk bir ay oldu doğum yapalı 13 temmuzda doğum yaptım ne kadar çabuk kilolarımı verirsem o kadar çabuk toparlanır gibi hissediyorum bu konuda ne olur yardımcı olur zayıflamak için her türlü fikir öneri tavsiyelerinizi bekliyorum ne içeyim ne yiyeyim ne yapayayım ayrıca van da yaşıyorum van da önerebileceğiniz bi diyetisyen var mı
eminimki bir çok kişi spora başla diyecek evimde her türlü spor aleti var koşu bandı bisiklet step mekik aleti var ama dediğim gibi doğum yapalı bir ay oldu ve henüz lohusalık devam ediyor ve çok fazla kanamam oluyor zaten hamileleğim boyunca özellikle 5 ay boyunca hergün kananam olmuştu doğumda çok riskli olunca bünyem çok dermansız kaldı evde yürümek bile dağa çıkmak kadar zor oluyor birde kanamam artar diye korkuyorum keşke bende diğer hamileler gibi bir hamileleğim olsaydı onlar gibi doğum yapıp bebeğimi kucağıma alabilseydim şimdi küçük bir mezara bakmak yerine ona bakardım.....anlayacağınız moralim sıfırın altında bir milyon kendimi toparlamak istiyorum

Antalyada diyetisyen önerisi olan var mı? Yaşam hastanesi ya da medical parktaki diyetisyenler nasıl ?

6aylık ölü doğum yaptım 61 kiloyla hamile kaldım hamileliğim boyunca hiç kımıldamadan yatmak zorundaydım son bir ayında çok kilo aldım 74 kiloyla doğum yaptım ama bebeğim hayatta olmadıgı için bu kiloları görmek beni psikolojik oalrak mahvediyor hala kendimi hamile sanıyorum çünkü moralim çok bozuk bir ay oldu doğum yapalı 13 temmuzda doğum yaptım ne kadar çabuk kilolarımı verirsem o kadar çabuk toparlanır gibi hissediyorum bu konuda ne olur yardımcı olur zayıflamak için her türlü fikir öneri tavsiyelerinizi bekliyorum ne içeyim ne yiyeyim ne yapayayım ayrıca van da yaşıyorum van da önerebileceğiniz bi diyetisyen var mı
eminimki bir çok kişi spora başla diyecek evimde her türlü spor aleti var koşu bandı bisiklet step mekik aleti var ama dediğim gibi doğum yapalı bir ay oldu ve henüz lohusalık devam ediyor ve çok fazla kanamam oluyor zaten hamileleğim boyunca özellikle 5 ay boyunca hergün kananam olmuştu doğumda çok riskli olunca bünyem çok dermansız kaldı evde yürümek bile dağa çıkmak kadar zor oluyor birde kanamam artar diye korkuyorum keşke bende diğer hamileler gibi bir hamileleğim olsaydı onlar gibi doğum yapıp bebeğimi kucağıma alabilseydim şimdi küçük bir mezara bakmak yerine ona bakardım.....anlayacağınız moralim sıfırın altında bir milyon kendimi toparlamak istiyorum

öncelikle çok geçmiş olsun her kadın anne olmak ister ve hamilelik dogum buyutme gibi guzellikleri tatmak ister ama sana ilk hamileliğinde nasip değilmiş demekki kucagına almak ne kadar uzulme desem boş yasayan bilir acısını ama bir teselli niyetiyle sunu soyleyeyim ki inşallah o seni ahirette cennet kapısında bekleyip sana şefaatçi olacak annem girmezse ben girmem diyecek Rabbimin bir imtihanı oteki dunya için bir lutfu olarak bakmaya calış
kilo meselesine gelince, madem ki cok sorunlu bir hamileliğin ardından zor bir dogum yaptın, o zaman önce kendini toparlamaya bak belki psikolojik olarak hemen gecmez acın ama vucudunun buna ihtiyacı var gibi gorunuyor. lohusalık donemin gectikten sonra, biraz yediklerine dikkat ederek sporla desteklersen verirsin o kiloları hiç merak etme (hem sen benden de zayıfsın ki ben evli bile değilim) zaten spor aletlerin de varmış sen burada bulunan bircok kişiden de cabuk verirsin o fazlalıkları ama once kendini toparlamaya bak moralini yuksek tutmaya calış... sunu da ekleyeyim senin belki doktor kontrolunde kan yapıcı ilaçlar da alman gerekebilir doktorunla konus su an yapabileceğin en guzel sey bol bol istirahat edip vucudunun direncini arttırmaya calışmak tekrardan cok gecmiş olsun

arkadaşlar izmit, gölcük ya da karamürsel de bildigi diyetisyen olan var mı?

ben gizem tutarla görüşmeye karar verdim ama burada adına pek rastlamadım gizem hanıma danışan yok mu??

ben gizem tutarla görüşmeye karar verdim ama burada adına pek rastlamadım gizem hanıma danışan yok mu??

selam kızlar ben öncelikle iyi bir araştırma yaptım..bursada yaşıyorum zaten iyi bir diyetisyen de buldum.1.ruhan süme yiğit osmangazi tıp merkezinden de randevu aldım bayramdan snra gidicektım..ta ki bugun hastahaneden beni arıyana kadar.kendi ofisinde çalışmaya başlıcakmış artık ruhan hanım.ofis ücreti ne kadardr falan bilmedğim halde yinede aradım ama hiç kimsecikler açmıyo telefonu..1 ay önceden almıştım ve daha gitmeden mağdur oldum..::44: 2.olarak ta gülcan karpuz un iyi olduğunu duydum ama iletişim bilgilerini bir türlü bulamadım..en son olarak ta bahar has. çalışan şule çınardan randevu aldım o da 20 gün sonraya randevu verdi aklım o kadar karıştı ki:18: sizlerden isteğim bu doktorlara gidenlerin yorumlarını almak ve kararımda yardımcı olmanızı sağlamak. gelen bilgilere göre doktorumu değiştirebilirmm.:86:

selam canım ben z.burnunda ermeni hastanesinde burcu cömerte gidiorum çok memnunum çok genç çokşeker bir doktor motive edici ve sana özel liste yapıor başka bilgiler öğrenmek istersen yardımcı olurum

Selam, Burcu hanım hakkında biraz bilgi verrimisin, o hastaneye daha önce baska doktorlara gitim ve memnun kaldım, çalışma saatleri uygun ve ulasımda kolay. yalnız ögrenmek icin aradım fiyat sordum telefonda fiyat vermiyoruz dediler.. sen biraz bilgi verimisin fiyat ne kadar aylık ne kadara geliyor falan..:KK53:

Kızlar benim sevgilim askerdee. Daha yeni gitti. 55 günlük asker. o istanbulda ben mersindeyim..3 ay sonra yanına gidicem bikac günlüğüne. 3ay içinde baya değişiklikler yapmak istiyorum kendimde. öncelikle kilo vermem gerekiyor. 4 5 kilo filan verirsem iyi olucak. fakat pko hastasıydım ameliyat oldum 6ay önce hemen kilo veremiyorum buyüzden diyetisyene ihtiyacım var. Mersinde bildiğiniz diyetisyen varsa fiyatıylada birlikte önerirseniz cok memnunn olurum..simdiden tesekkür ederim..

X