Diyetisyen Önerilerimiz...

merhaba kızlar, ümraniye ve çevresinde önerebileceğiniz iyi bir diyetisyen var mı?
çamlıca erdem hastanesinden sevra erdoğanı düşünüyorum ama hakkında hiçbir bilgiye ulaşamadım, çamlık erdem deki göksu kepçeli cumartesi çalışmıyormuş, yoksa ona gidecektim.

merhaba kızlar 4.5 aylık oğlum var emziriyorum kilo veremiyorum iştahım çok açık malesefff
bursada diyetisyen arıyorum nette gezinirken RUHAN SÜME YİĞİT buldum
bu diyetisyene giden var mı tavsiye eder misiniz?

Memorial Hizmet Hastanesi Dietisyen Aysu Aydın dan ben hiç memnun kalmadım kalanı da duymadım açıkcası. Onunla başlayıp devam edemeyen 3-4 kişiden dahada benzeri şikayetler aldım sonradan. Açıkcası kaba saba ve dengesiz birisi. Çok pahalı olmasına rağmen asla değmiyor. Yaşı sizden küçük bile olsa korkutucu ve çok sevimsiz bir uslubu tutumu var. Hala o hastanedemi bilmiyorum ama eğer öyleyse hala onu orda tutmalarına çok şaşırırım. Buarada kendisi de kilolu zaten:44:

merhaba kızlar benimde bu yaza kadar kilo vermem lazım diyetisyenim işten ayrılmış ve ben daha konsantre bile olamamıştım :KK43:( Eskişehir için diyetisyen tavsiye edebilecek olan var mı? Ankara yakın orasıda olur İstanbul da da kardeşim var Kadıköy civarında bir diyetisyen de olur başka tavsiyelerde olur çok kararsızım lütfen yardımcı olun :KK43:

bol bol su için ekmek yemeyın kızlar seker hamur ısı yok bakın nasıl zayıflanıyor ve saglıklı oluyorsunuz

ben de bursada diyetisyen arıyorum,bilen varsa yardım eli uzatsın

Merhaba ben gulcan karpuz hanima gitmistim 3 sene evvel netten arastirirsaniz adresini bulabilirsiniz ozel muayenehanesi var metro istasyonuna yakin biryerdeydi izmir yolu uzerindeydi. Sayesinde 10-15 kg vernistim dugun oncesiydi ve cok memnun kalmistim...

Merhabalarr herkese

Benim boyum 1.78 kilom 74 diyetisyene gitmeyi düşünüyorum . Ankara'da Elvan Odabaşı Kanar Hanımı duymuştum. Acaba daha önce oraya giden varsa tecrübeleri ve aylık ücretini paylaşırsanız sevirim.

Geçen hafta bugün diyetisyene gittim. 86.6 ile başladık. Bu hafta kontrole gittiğimde 3.5 kg gitmişti. Ama en önemlisi giden kilonun 2.5 kg yağdan. Yani su ve kas kaybı yok denecek kadar az. Diyetisyenim KArtal Avicenna Umut hastanesi Yıldız Öztürk. Son derece ilgili, kibar ve moral veren bir insan. Bir dahaki kontrolüm 22 ekimde ve burada yine paylaşacağım inşallah.

Ben Özlem Hanım'a gidiyorum ve çok memnunum. Çok az kilom kaldı ideal kilomda olmak için ve herşeyi yiyerek de zayıfladım, tabi az yaramazlıklarla. Özlem Hanım kendi özel cep telefonunu da verdiği için aklıma bir soru takıldığında hiç çekinmeden arayabiliyorsunuz kendisini sadece pazartesi çalışmıyor kendisi :KK43:

diyetisyen arastırması içindeyim, ankarada oturuyorum bende esra gültekin, özlem hn ve su adını unuttum tıgcı mıydı bir bayan onla birde bahar demir kıran ile görüstüm ikisi yüz yüze ikisi teli ile..burcu tıgılı mıydı onla bahar hn çok pahalı:KK43: biri 500 tl istiyor digeri 450 hatta kampanyalı 2 yada 4 seans farklı:) esra hn 250 tl mıs özlem hn 300 du sanırım...simdi ben karar veremedim kime gideyim 400-500 çok para gitmek istemem..ama esra hn da içeme sinmedi nette çok tavsiyesi var samimi gelmedi:) dogrudur yazanların tavsiyeleri ama biraz sankı bana samimi gelmedi..ama güler yüzlü tatlı bir kadın tercih etmicem ama gidenler memnun kalabilir...özlem hn güler yüzlüydü kibardı ama pek tavsiye göremedim ondada..burdaki tavsiyede reklam amaçlı üyelik diyor o nedemek!!! onu anlamadım reklam mı yapıyorlar yanı???
uff kararsızım kime gitcem ya:KK43:

Merhabalarr herkese

Benim boyum 1.78 kilom 74 diyetisyene gitmeyi düşünüyorum . Ankara'da Elvan Odabaşı Kanar Hanımı duymuştum. Acaba daha önce oraya giden varsa tecrübeleri ve aylık ücretini paylaşırsanız sevirim.

Özlem Hanım2ın bir ünü var ama bu ününün sebebi gerçekten iyi bir diyetisyen olması mı yoksa birşekide ünlü birilerini zayfılatmasından ötürü feci şekilde reklam yapma kapasitesi olması mı bilemiyourm. Çünkü kendisi ünlülerin diyetisyeni gibi nam saldı kaldı ki aldığı para da bikaç ay önce 750-800 tl civarı diye duymustum.

Ama hiç gitmedim bilemyiroum sıcak kanlı güleryüzlü birine benziyor

Özlem Hanım2ın bir ünü var ama bu ününün sebebi gerçekten iyi bir diyetisyen olması mı yoksa birşekide ünlü birilerini zayfılatmasından ötürü feci şekilde reklam yapma kapasitesi olması mı bilemiyourm. Çünkü kendisi ünlülerin diyetisyeni gibi nam saldı kaldı ki aldığı para da bikaç ay önce 750-800 tl civarı diye duymustum.

Ama hiç gitmedim bilemyiroum sıcak kanlı güleryüzlü birine benziyor
ya ben anlamadım hangi özlem bu 700 olan ben görüsmeye gittim bana 300 dediler de baslamadım daha kararsızım aynı özlem mi daha iki ay önce gitmistim:)

ya ben anlamadım hangi özlem bu 700 olan ben görüsmeye gittim bana 300 dediler de baslamadım daha kararsızım aynı özlem mi daha iki ay önce gitmistim:)

Pardon yaaa Özlem demişim Özlem değil, Elvan Odabaşı Kanar'dan bahsediyorum

Bütün diyetisyenlerin sistemi aynı aslında. İlk önce analiz cihazında yağınıza, kasınıza bakıyorlar, sonra ona göre programı değiştiriyorlar. İşin aslı bu, o yüzden yüksek rakamlar vermeye ne gerek var.
Sizinle ilgileniyorsa, sizi güleryüzlü karşılıyorsa, kilo verdiğinizde sizinle mutlu oluyorsa ee o zaman?

Sinem Paker adlı diyetisyenin yorumlarına baktım netten. Baya memnun kalanlar var. Ama bana fiyatı çok pahalıymış gibi geliyo :KK43:( Fiyatı hakkında bi bilgisi olan var mı

merhabalar ;
bende gizem şeber den randevu aldım. Dün randevuma gittim.etrafımda bikaç kişide onlara gidiyor onlar tavsiye etti. ama gidenler çeşitli rahatsızlıkları olduğu için çok az kilo veriyolar.Benim yaşım 21 ve kilolarımın en az 15 kg mı çok yeni.91 kg olmuşum :KK43: Gittiğimde inanılmaz tatlı güleryüzlü karşıladı gizem hanım. sizi çok iyi anlıyo çikolatanızı bile diyet makul seviyede(bana yetmiycek kadar olsada :) ) listenize ekliyo.ilk haftam cumartesi yine gidicem benden en az 1.5 kg vermemi bekliyo.heycanlıyım ama yinede soramadan edemiyorum aranızda giden var mı Gizem Şebere. yardımcı olursanız mutlu edersiniz beni.

merhabalar ;
bende gizem şeber den randevu aldım. Dün randevuma gittim.etrafımda bikaç kişide onlara gidiyor onlar tavsiye etti. ama gidenler çeşitli rahatsızlıkları olduğu için çok az kilo veriyolar.Benim yaşım 21 ve kilolarımın en az 15 kg mı çok yeni.91 kg olmuşum :KK43: Gittiğimde inanılmaz tatlı güleryüzlü karşıladı gizem hanım. sizi çok iyi anlıyo çikolatanızı bile diyet makul seviyede(bana yetmiycek kadar olsada :) ) listenize ekliyo.ilk haftam cumartesi yine gidicem benden en az 1.5 kg vermemi bekliyo.heycanlıyım ama yinede soramadan edemiyorum aranızda giden var mı Gizem Şebere. yardımcı olursanız mutlu edersiniz beni.

Ücretini öğrenebilir miyim? Ve yeri nerede?

Merhaba ben de Gayrettepe'de Dr. Yasemin Arslan'a gittim. 10 haftada çok sağlıklı bir programla 11 kilo verdim. Sadece akupunktur tedavisi alırsanız 10 hafta için 600 lira ödüyorsunuz.

Bende daha önce akupunktur yaptırdım ama sonra daha çok kilo aldım, bence oldukça sağlıksız bir yöntem

Merhaba arkadaşlar.

Evvel zamanda akapunktura da gittim diyetisyenede gitmişliğim var ama hiç birinden memnun kalmadım ve vazgeçmiştim.
Bir arkadaşım Uzman Diyetisyen Ezgi SAKAR'ın desteğiyle çok güzel zayıfladı. (istanbul/gaziosmanpaşa avrupa şafak hastanesi)
Bende Eylül başında kendisinin kapısını çaldım.
Eylülden bu yana (kurban bayramında az kilo verdim benden ötürü:KK9:) toplam 9 kilo verdim.
Eğer devam edersem bana en başında 3 ayda 20 kilo verebilirsin demişti nitekim sonuçlarda bu söylemi doğrular nitelikte oldu.
Ortalama her hafta 1,300- 1,600 gram veriyorum. Asla aç kalmıyorum. Hatta ilk listeyi gördüğümde bunların hepsini yiyip nasıl zayıflayacağım diye sordum. :KK9:
Diyetisyenim çok tatlı nazik ve ilgili. Herşeyi detaylı anlatıyor.
Hayatımdaki en büyük sıkıntılardan biri olan kilo problemimi çözmemde büyük payı vardır.
İnanın memnun olmazsam asla buraya yazmazdım. Benim gibi problemi olan bir arkadaşlar illaki vardır aramızda.
Arkadaşım önerdiğinde bana umut oldu. Belki size de ben umut olurum.
İnanın kilolu olmak yada olmamak bizim seçimimiz...

Son düzenleyen: Moderatör:
X