Diyetle hamilelik

annelik duygusum

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2024
15
3
37
Hanımlar merhaba bir konuda sorum olacaktı bu Instagram'da diyetisyen ezgi Erdoğan diye bir bayan var onunla görüşüp diyetleriyle gebe kalan var mı

Beslenmenin düzenlenmesi vücut sağlığını iyileştireceği için gebe kalma ihtimalini arttırır da instagram üzerinden hiç duymadım. Direk diyetisyene gidip yapılan tahlillere göre size özel bir beslenme programı takip etseniz yüz yüze daha iyi olmaz mı🌸

Beslenmenin düzenlenmesi vücut sağlığını iyileştireceği için gebe kalma ihtimalini arttırır da instagram üzerinden hiç duymadım. Direk diyetisyene gidip yapılan tahlillere göre size özel bir beslenme programı takip etseniz yüz yüze daha iyi olmaz mı🌸
Evet haklısınız benimde tercihim yüz yüze görüşmek ama olduğum yerde diyetisyen yok bende o yüzden internetten arayış icerisindeyim herkese güven olmuyor ama çaresizim

Sizin onerebileceginiz cozumler yada alternatifler var mı rica etsem

Sizin onerebileceginiz cozumler yada alternatifler var mı rica etsem
Kilo ile sorun var ise bulunduğunuz yerde konum ulaşım sorunu yoksa devlet hastanelerinde bile artık diyetisyen var.🤍 İnsan sağlığını etkileyeceği için şunu şunu yapın diyebileceğim bir şey yok. Birine iyi gelen başkasına kötü gelebilir. Ama su içmek ve bol yürüyüş yapmayı tavsiye ederim. Fiziki olarak size doktor yürüme konusunda tedbir koymadı ise🌸

Kilo ile sorun var ise bulunduğunuz yerde konum ulaşım sorunu yoksa devlet hastanelerinde bile artık diyetisyen var.🤍 İnsan sağlığını etkileyeceği için şunu şunu yapın diyebileceğim bir şey yok. Birine iyi gelen başkasına kötü gelebilir. Ama su içmek ve bol yürüyüş yapmayı tavsiye ederim. Fiziki olarak size doktor yürüme konusunda tedbir koymadı ise🌸
Doğru çok haklısınız hastanemizde diyetisyen yok maalesef

X