Diyette nasıl motivasyon sağlayabilirim

Eda geln

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2023
250
85
25
Bir diyet soruvenim oldu malesef motıve olamıyorum Di türlü 5 verip 15 aldım siz nasıl motivasyon sağladiniz lütfen kırıcı yorumlar yapmayın duygusal olarak kötü bir dönemden geçiyorum deneyimlerini yorumlarınız ihtiyacım var 80 kgyum 35 kilo fazlam var

Bence kendini aşırı zayıflık için şartlama boyun da önemli tabii ki ama 45 kilo da zayıf bence. 50-55 arası sağlık için yeterlidir ortalama boy ölçüsüne sahip bir hanımda. bence motiven bir gün gerçekten az yiyerek de fazlasıyla doyduğunu fark ettiğin bi an olacak o gün olsun:))

Bence kendini aşırı zayıflık için şartlama boyun da önemli tabii ki ama 45 kilo da zayıf bence. 50-55 arası sağlık için yeterlidir ortalama boy ölçüsüne sahip bir hanımda. bence motiven bir gün gerçekten az yiyerek de fazlasıyla doyduğunu fark ettiğin bi an olacak o gün olsun:))
Aksam ogununu 6 en geç 7ye çektim dünden itibaren sirkeli suya başladım ekmek pilav karbonhidrat yemiyorum 1 saat yürüyüşte ekleyeceğim dün sadece 7den sonra kaçamak yapmadım tavuk salata yedim kabızdim rahatça tuvaletede çıktım 1 kg gitmiş ödem sanırım ınsallah azimle devam edebilirim pes etmem stres üzüntü olunca duygusal açlık yaşıyorum yüzüm güzeldir kilo alınca o bile değişti bazlama oldum çok moralim bozuluyor diz bacak ağrılarıni söylemiyorum bile

Boyum 165

merhaba,
biz dört arkadaş yapmıştık. Hepimizin sorunu motivasyondu.Whatsap grup kurduk. Aralıklı oruç yapacağız her öğünü herkes üşenmeden foto atacak diye anlaştık.Su içmeyen ya da az içen olursa dırdır yaptık:) Hepimizin işine yaradı güzel kilolar verdik.Size eşlik edecek arkadaşlarınız varsa biraz daha keyifli geçebilir.

merhaba,
biz dört arkadaş yapmıştık. Hepimizin sorunu motivasyondu.Whatsap grup kurduk. Aralıklı oruç yapacağız her öğünü herkes üşenmeden foto atacak diye anlaştık.Su içmeyen ya da az içen olursa dırdır yaptık:) Hepimizin işine yaradı güzel kilolar verdik.Size eşlik edecek arkadaşlarınız varsa biraz daha keyifli geçebilir.
Malesef o sekılde yok keşke olsaydı 🤦‍♀️

X