DKNY Be Delicious

fitifitii

hmmm..
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
159
21
Kızlaaaar
Bu parfümü açıkta deneyen kullananlar orjinaline en yakın açık parfüm markası sizce hangisii ??? Ve kalıcı bir koku mu ??
Yardım lütfeeeen :))

Dp çok yakın. Diğerlerini bilmiyorum. Hatta biri yazmıştı buralarda, dpden aldığımı orijinalinden daha çok seviyorum diye. :) Ben de oradan alacağım sanırım. Belki de dadya alırım bilemedim. Dene sen de :)

Yalnız mmmbbcim dikkat ettin mi sen de bilmiyorum ama bu açık parfüm meselesiyle alakalı hangi konuya baksam, gerek bu site olsun gerekse başka siteler, hep birkaç koku üstünde duruluyor. :)
Biz de dahiliz bu gruba. :KK70:

Mesela guerlain linstant var, marc jacobs daisy var, la vie est belle var, lanvin eclat arpege, armani night, black orchid, rihanna rebl fleur, versace crystal noir, omnia amethyste, rock and rose valentino, escada s vs. var da var ama kimse bunları denemiyor mu nedir. :/

Farklı önerilere ihtiyacım var. Ama sürekli bhsettiğimiz kokulardan da kesinlikle vazgeçmem tabii ki. Sadece yenilerini de eklemek istiyorum onların üstüne.

Chloe love'ı denedin mi bu arada? Denediysen nerede denedin ve nasıl buldun? Pembe selpak mendil kokusu aldın mı?

Son düzenleme:
Yalnız mmmbbcim dikkat ettin mi sen de bilmiyorum ama bu açık parfüm meselesiyle alakalı hangi konuya baksam, gerek bu site olsun gerekse başka siteler, hep birkaç koku üstünde duruluyor. :)

Mesela guerlain linstant var, marc jacobs daisy var, la vie est belle var, lanvin eclat arpege, armani night, black orchid, rihanna rebl fleur, versace crystal noir, omnia amethyste, rock and rose valentino, escada s vs. var da var ama kimse bunları denemiyor mu nedir. :/

Farklı önerilere ihtiyacım var. Ama sürekli bhsettiğimiz kokulardan da kesinlikle vazgeçmem tabii ki. Sadece yenilerini de eklemek istiyorum onların üstüne.

Chloe love'ı denedin mi bu arada? Denediysen nerede denedin ve nasıl buldun? Pembe selpak mendil kokusu aldın mı?

Hahha evet canım haklısın :KK70: ben parfüm alacaksam deli araştırma yapıyorum sanırım farklı kokularla ilgili yorumlar olmayıncada bilindiklere yöneliyorum :))
Ben bi süre önce bellamola dan jlo miami glow aldım. Açığı yok diye biliyorum içeriğine bakıp aldım ki bi üniversite öğrencisi için riskli bi durum :)) ama çok sevdim hindistan cevizi be portakal kokusu alıyorum ben be sıkmaya kıyamıyorum. Denemediysen bulabilirsen farklı bi koku bence :))
Chloe love ı bargello dan aldım bi kere. Fakat acayip boğdu beni çok çiçek kokularını sevmem bu da tam bi çiçekti. Pembe selpal kokusunu çok severim ama bu öyle değildi tani orjinalini bilemiyorum canımcım :))

Hahha evet canım haklısın :KK70: ben parfüm alacaksam deli araştırma yapıyorum sanırım farklı kokularla ilgili yorumlar olmayıncada bilindiklere yöneliyorum :))
Ben bi süre önce bellamola dan jlo miami glow aldım. Açığı yok diye biliyorum içeriğine bakıp aldım ki bi üniversite öğrencisi için riskli bi durum :)) ama çok sevdim hindistan cevizi be portakal kokusu alıyorum ben be sıkmaya kıyamıyorum. Denemediysen bulabilirsen farklı bi koku bence :))
Chloe love ı bargello dan aldım bi kere. Fakat acayip boğdu beni çok çiçek kokularını sevmem bu da tam bi çiçekti. Pembe selpal kokusunu çok severim ama bu öyle değildi tani orjinalini bilemiyorum canımcım :))

Bellamola bir açılsa ben de alacağım ama yok hala güncelleniyor. :)
Artık öğrenci değilim, çalışıyorum bu yüzden orijinal alıyorum çok sevdiğim kokuları. En başta da jasmin noir geliyor.
Ama açık parfümden de vazgeçmeyeceğim. Birçok çeşit alıp denemek iyi oluyor.
Chloe için çok farklı yorumlar var. Ben de deneyeyim. Orijinalini deneyemedim hiç çünkü hep bitmiş oluyor testerı.
Ama bildiğim kadarıyla bargello çok iyi yapmış.
Ben bir de jennifer lopez glow'u çok merak ediyorum. Kimi temizlik kokusu derken, kimi kötü yorumluyor.
Anlamadım ne olduğunu. Deterjanımsı, sabunsu koku da lazım bana çünkü. Belki j.lo bu isteğimi karşılar.

be delicious en yakın david walker parfümeride bence. :) orjinalinden bir şişe davidden iki şişe bittirdim :)

Canim rihannanin rebl fleur tamamen hayal kirikligi yarattı bende. Umdugum bi koku degl. Cok agir ve berbat kokuyor. Notalari tutturamams. Hic bi şekilde almani tavsiye etmiyorum :)

Orijinalini mi denemiştin açığını mı?

Orjinal cnm. Sozlum hediye etti. Rihannayi cok seviyorum. Parfumun merak ediyordum. Parasina aciyorum suan. Cok agir ve igrenc bi koku. Bn agir kokulari severm. Ama bu olmamis :)

X